Unikat - Szlafrok damski elegancki
S | M | L | XL
Szlafrok damski elegancki DKAREN
Szlafrok damski elegancki
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
DKAREN - Szlafrok damski gładki
Szlafrok damski De Lafense
Szlafrok damski Doctor Nap
Szlafrok damski bez wzorów DKAREN
S | M | L | XL | 2XL
Szlafrok damski bez wzorów L&L
Szlafrok damski elegancki casual Italian Fashion
S | M | L | XL | XXXL
Szlafrok damski elegancki Kalimo
Szlafrok damski Italian Fashion
S | M | L | XL | 2XL
Szlafrok damski bez wzorów Chantelle
L
Szlafrok damski casualowy Reserved
M | L/XL | XS/S
Szlafrok damski elegancki Babella
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szlafrok damski casual Kalimo
Key - Szlafrok damski elegancki
Szlafrok damski Italian Fashion
Szlafrok damski koronkowy Kalimo
Szlafrok damski w kwiaty Italian Fashion
S | M | L | XL | XXL | XXXL | XXXXL
Szlafrok damski elegancki DKAREN
Szlafrok damski bez wzorów Kalimo
Szlafrok damski Reserved
M | L/XL | XS/S
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szlafrok damski elegancki casual Italian Fashion
S | M | L | XL | XXL
Szlafrok damski bez wzorów
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szlafrok damski gładki Tommy Hilfiger
XS | S | M | L | XL
Szlafrok damski casualowy DKAREN
Szlafrok damski bez wzorów Henderson Ladies
Irall - Szlafrok damski koronkowy
Szlafrok damski leveza
Szlafrok damski Luna
Szlafrok damski gładki BOSS BLACK
S | M
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szlafrok damski elegancki Chilirose
Szlafrok damski Emporio Armani
M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szlafrok damski casual Calvin Klein Underwear
L_XL
Szlafrok damski z napisami L&L
Szlafrok damski elegancki DKAREN
Szlafrok damski elegancki gładki
Szlafrok damski DKAREN
Szlafrok damski casual Sinsay
XS | S | M | L | XL | L/XL | S/M
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szlafrok damski na wiosnę born2be
M
Szlafrok damski koronkowy Passion
Szlafrok damski casual PeekaBoo
Szlafrok damski koronkowy
Szlafrok damski bez wzorów DKAREN
Szlafrok damski w groszki Irall
Szlafrok damski
Szlafrok damski elegancki Kalimo
Momenti Per Me - Szlafrok damski casual
Szlafrok damski elegancki Irall
Szlafrok damski bez wzorów
Kalimo - Szlafrok damski elegancki
Kalimo - Szlafrok damski
Szlafrok damski bez wzorów
Szlafrok damski DKAREN
Szlafrok damski bez wzorów Irall
Szlafrok damski casual DKAREN
Szlafrok damski Esotiq
Szlafrok damski gładki Boss Sleepwear
XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szlafrok damski Irall
Szlafrok damski casual
Szlafrok damski
Szlafrok damski z koronką Italian Fashion
Szlafrok damski bez wzorów
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szlafrok damski klasyczny Italian Fashion
Szlafrok damski elegancki bez wzorów
Szlafrok damski bez wzorów elegancki
Szlafrok damski casualowy Reserved
M | L/XL | XS/S
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szlafrok damski elegancki
Szlafrok damski
Szlafrok damski Key
Szlafrok damski
Szlafrok damski DKAREN
DKAREN - Szlafrok damski letni
XS | S | M | L | XL | 2XL
Szlafrok damski elegancki gładki Irall
Szlafrok damski elegancki DKAREN
Szlafrok damski bez wzorów DKAREN
Szlafrok damski Chilirose
Szlafrok damski Vivisence
M | L | XL | 2XL
Szlafrok damski DKAREN
Szlafrok damski Irall
Obsessive - Szlafrok damski elegancki
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szlafrok damski Renee
M
Szlafrok damski Reserved
M | L/XL | XS/S
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szlafrok damski Italian Fashion
Szlafrok damski DKAREN
Szlafrok damski Kalimo
Szlafrok damski elegancki
Szlafrok damski koronkowy Donna
Szlafrok damski De Lafense
Szlafrok damski elegancki DKAREN
Szlafrok damski w nadruki Unikat
S | M | L | XL
Szlafrok damski koronkowy Kalimo
Szlafrok damski bez wzorów Italian Fashion
M | L | XL | XXL
Ralph Lauren Home - Szlafrok damski elegancki
S | M | L | XL
Szlafrok damski z koronką Obsessive
De Lafense - Szlafrok damski elegancki
Szlafrok damski casualowy bez wzorów DKAREN
Szlafrok damski elegancki Sinsay
L/XL | S/M
Triumph - Szlafrok damski
36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46
Szlafrok damski DKAREN
Szlafroki damskie to niezbędny element kobiecej bielizny. Można je nosić zarówno rano, po wstaniu z łóżka, jak i wieczorem, zaraz po kąpieli. Szlafroki zakładane są na piżamę lub bieliznę, a ich głównym zadaniem jest ochrona przed zimnem. Szlafroki mogą być wykonywane z różnych materiałów. Wybór odpowiedniego modelu w znacznej mierze uzależniony jest od pory roku. Latem najczęściej wybierane są satynowe szlafroki damskie, które są przewiewne i eleganckie. Zimą natomiast popularnością cieszą się szlafroki damskie frotte, które zapewniają ciepło i można je zakładać zaraz po kąpieli, ponieważ są bardzo chłonne.
Szlafrok damski – must have na długie wieczory i leniwe poranki
Możesz narzucić go na piżamę, by schronić się przed chłodem poranka, założyć po kąpieli, na domowe SPA albo tuż po powrocie do domu, jeśli marzysz, by ubrać coś naprawdę wygodnego i komfortowego. Szlafrok damski to kolejny element odzieży domowej, którego nie może zabraknąć w Twojej garderobie. Odpowiednio dobrany otuli, zapewni komfort termiczny i modny wygląd. Szukasz eleganckiego, do kompletu z piżamą z satyny? A może ciepłego i przytulnego jak miękki koc? Odkryj szlafroki damskie na Domodi.pl: satynowe, pluszowe, bawełniane i frotte! Wybierz model w ulubionym kolorze lub dopasuj go do swoich kapci. Przebieraj wśród setek komfortowych krojów, które są nie tylko wygodne i przyjemne w dotyku, ale również maksymalnie stylowe.

Jaki szlafrok damski wybrać? Stylowe i wygodne propozycje
Jaki szlafrok damski kupić? Wiele zależy od tego, jak czujesz się w swoim domu. Jeśli jesteś typowym zmarzluchem, postaw na ciepły szlafrok damski z miękkiego materiału. Pluszowy lub bawełniany model spełni Twoje oczekiwania, a w komplecie z futrzanymi kapciami stworzy przytulny komplet. Jeśli szlafrok ma pełnić wyłącznie ozdobną funkcję, wybierz taki wykonany z lekkiej satyny, koronki czy wiskozy.
Weź pod uwagę również długość szlafroka. Krótki model będzie bardziej praktyczny, ale za to zakrywa mniejszą część ciała, a więc nie sprawdzi się u zmarzluchów. Długi szlafrok damski może być z kolei znacznie cieplejszy i bardziej szykowny. Ogromne znaczenie ma również krój. Do wyboru masz szlafroki damskie z kapturem, które sprawdzą się chociażby po wyjściu z kąpieli, gdy masz mokre włosy, oraz klasyczne, z szalowym kołnierzem – odpowiednie na długie jesienne wieczory czy leniwe, weekendowe poranki.
Szlafrok damski satynowy – szyk w wersji homewear
Satynowy szlafrok damski to kwintesencja elegancji w domowym wydaniu. Projektanci prześcigają się w wymyślaniu nowych krojów i wzorów, tak by każda kobieta mogła poczuć się wyjątkowo nawet w domowych pieleszach. Jeśli więc lubisz wyglądać szykownie nawet w trakcie relaksu na kanapie, taka narzutka będzie strzałem w dziesiątkę. Na Domodi.pl znajdziesz klasyczne szlafroki damskie z satyny w czerni czy czerwieni. Możesz skompletować set z piżamą z tej samej tkaniny. Ciekawą propozycją będzie też szlafrok damski kimono w efektowny, kwiatowy wzór czy modny, zwierzęcy print.
Bawełniany szlafrok damski – klasyka gatunku
Bawełniany szlafrok damski sprawdzi się o każdej porze roku. Naturalny materiał przyjemnie otula, zapewnia komfort termiczny i pozwala skórze oddychać. Taki model sprawi, że nawet wczesne wstawanie będzie znacznie przyjemniejsze. Na Domodi.pl czekają na Ciebie szlafroki damskie z bawełny najwyższej jakości w różnych wersjach kolorystycznych, w prostym, minimalistycznym wydaniu czy z elegancką wstawką z koronki. Wybierz swój typ i ciesz się wygodą każdego dnia!
Ciepły szlafrok damski: pluszowy, frotte czy welurowy?
Ciepły szlafrok damski przydaje się szczególnie jesienią i zimą, ale nie tylko. Jeśli często marzniesz, a w domu lubisz otulić się komfortem, miękki, puszysty szlafrok to element obowiązkowy! Jaki wybrać? Klasyka gatunku to pluszowe szlafroki damskie w stylu cozy. Modele wykonane z ciepłego, poliestrowego pluszu są przytulne, wygodne, stworzone na długie wieczory i chłodne poranki. Świetnie sprawdzi się też model z tkaniny frotte czy elegancki, ciepły szlafrok damski z weluru – jesienno-zimowa alternatywa dla narzutki z satyny.
Te i wiele innych szlafroków damskich znajdziesz na Domodi.pl. Skorzystaj z naszych wygodnych filtrów, by odkryć modele skrojone na miarę Twoich potrzeb. Uwzględnij swoje ulubione kolory, preferowany materiał i styl, a w mgnieniu oka ujrzysz swój wymarzony szlafrok. Sprawdź modele w świetnych cenach i zadbaj o swój komfort w domowym zaciszu!
Zobacz podobne kategorie
Zobacz nasze artykuły

















