1. Strona główna
 2. Dla dziecka
 3. Buty dziecięce
 4. Kalosze dziecięce

Kalosze dziecięce AMERICAN 12/18 BL OCIEPLACZ Club okazja suzana.pl

Dostępne rozmiary:

22 23 24 25 26

Warunki dostawy:

Darmowa dostawa od 200 zł

Opis:

Szczegóły produktu:

Kategoria:
kalosze chłopięce
Rodzaj zapięcia:
bez zapięcia
Kolor:
granatowy
Pora roku:
jesień
Wzór:
nadruki

Przeglądaj kalosze chłopięce

Zobacz kalosze chłopięce

Zobacz inne kalosze dziecięce

Zobacz wszystkie Kalosze dziecięce suzana-pl

Zainspiruj się

 • 30 marca 2019 r. w Centrum Kultury Agora we Wrocławiu odbyła się 3 edycja Project Fashion Day, której  pomysłodawcą i organizatorem jest agencja modelingowa SPOT Management . To jedyna cykliczna impreza na Dolnym Śląsku, która prezentuje modę na wybiegu. 

  Czytaj więcej
 • Paulina Sykut-Jeżyna przyzwiczaiła nas do bardzo przemyślanych i interesujących stylizacji. Polska prezenterka nie tylko podąża za zajnowszymi trendami, potrafi również rozsądnie wybrać spośród nich te, które będą pasowały do jej sylwetki i typu urody. Tym razem przyglądamy się jej kreacjom wieczorowo-imprezowym. Zainspirujcie się lookiem gwiazdy podczas i skomponujcie idealny look na karnawałowe wyjście!

  Czytaj więcej
 • Subtelny romantyzm, klimatyczne etno, geometryczny minimalizm. W letnich trendach łączy się i miesza wiele zjawisk, tworząc barwną i ciekawą kompilację, która stale zaskakuje czymś nowym. Wyraża się to również w najmodniejszych modelach butów tego sezonu. Tak zwane floss sandals i klapki można nosić na kilka różnych sposobów. Przekonaj się sama, jak wyczarować najlepszy efekt i modnie przejść przez kilka upalnych miesięcy.

  Czytaj więcej
 • Jesienne trendy pełne są kobiecych, eleganckich ubrań i dodatków, ale sportowe elementy też się pojawiają. Zobaczcie, w jaki sposób możemy zestawiać te style, a nawet je łączyć! Artykuł przygotowlaiśmy razem z blogerką Katarzyną Iskrzak

  Czytaj więcej
Zobacz wszystkie artykuły