1. Strona główna
 2. Reklama

Reklama

Wykorzystaj zasięg Domodi.pl l i docieraj ze swoją reklamą do milionów potencjalnych klientów, poszukujących produktów i marek z branży modowej. Szeroki wachlarz usług pozwala dobrać rozwiązania szyte na miarę. Oprócz klasycznych usług wykorzystujemy także rosnący potencjał social mediów, video i aplikacji mobilnych.

Reklama na Domodi.pl


 • ANGAŻUJ UŻYTKOWNIKA
  Przykuj uwagę potencjalnych klientów poprzez dopasowanie treści reklamowej do kategorii produktowej, konkursy i akcje rabatowe. Znamy swoich użytkowników i pomożemy w doborze odpowiedniego call to action.

 • BĄDŹ TAM, GDZIE TWOI KLIENCI
  Idziemy z duchem czasu. Stawiamy na social media, treści video, wysyłkę wiadomości w aplikacjach mobilnych. Używamy hashtagów, boostujemy posty, stosujemy product placement - wszystko w celu zwiększenia Twojej konwersji.

 • SZUKAJ TREŚCI WYSOKIEJ JAKOŚCI
  Dostarczamy unikatowe i ciekawe treści redakcyjne, publikując je w sposób przejrzysty, z wysokiej jakości zdjęciami. Obecność w dobrej klasy otoczeniu kontentowym sprzyja budowaniu zaufania i pozytywnych skojarzeń z marką.

 • POSTAW NA SYNERGIĘ
  Multikanałowość w dotarciu z przekazem marketingowym zawsze daje lepsze efekty niż eksploatowanie tylko jednego z nich. Połącz klasyczne bannery z pushem w aplikacji, postem video, zdjęciem na Instagramie czy mailingiem i ciesz się gwarancją dotarcia do potencjalnych klientów w ich ulubionych kanałach przekazu.


Masz pytania? Chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje? Napisz do nas! reklama@domodi.pl