Apaszki jednokolorowe


Apaszki jednokolorowe - sprawdź nasze produkty

 • Szalik/chusta Luma Milanówek - zdjęcie produktu

  Apaszka jednobarwna 110x110 cm - wybierz kolor Luma Milanówek Luma Milanówek

  220 zł
  Jednobarwne apaszki z krepy jedwabnej powinny znaleźć się w garderobie każdej kobiety. Mogą pełnić funkcję pierwszych skrzypiec w kobiecej stylizacji lub też być doskonałym dodatkiem a także mogą zastąpić biżuterię. Apaszki warto włączyć do nie tylko wizytowych ale i codziennych casualowych stylizacji. Jednokolorowe gawroszki i chusty są idealnym rozwiązaniem gdy chcemy mieć produkt uniwersalny pasujący do wszystkiego. Apaszki są wykonane z krepy jedwabnej, która jest bardzo miękka i przy tym łatwo się układa, a dodatkowo jest elastyczna i sprężysta. Apaszki w kolekcji są dostępne w różnych kolorach. Dostępne kolory: © Luma Milanówek, 2020
 • Szalik/chusta Luma Milanówek - zdjęcie produktu

  Apaszka jednobarwna 90x90 cm - wybierz kolor Luma Milanówek Luma Milanówek

  170 zł
  Jednobarwne apaszki Jednobarwne apaszki z krepy jedwabnej powinny znaleźć się w garderobie każdej kobiety. Mogą pełnić funkcję pierwszych skrzypiec w kobiecej stylizacji lub też być doskonałym dodatkiem a także mogą zastąpić biżuterię. Apaszki warto włączyć do nie tylko wizytowych ale i codziennych casualowych stylizacji. Jednokolorowe gawroszki i chusty są idealnym rozwiązaniem gdy chcemy mieć produkt uniwersalny pasujący do wszystkiego. Apaszki są wykonane z krepy jedwabnej, która jest bardzo miękka i przy tym łatwo się układa, a dodatkowo jest elastyczna i sprężysta. Apaszki w kolekcji są dostępne w różnych kolorach. OPIS PRODUKTU: wymiar: ok. 90 x 90 cm. tkanina: krepa jedwabna kolor: do wyboru Dostępne kolory: © Luma Milanówek, 2020
 • Szalik/chusta Luma Milanówek - zdjęcie produktu

  Apaszka jednobarwna 55x55 cm - wybierz kolor Luma Milanówek Luma Milanówek

  85 zł
  Jednobarwne apaszki Jednobarwne apaszki z krepy jedwabnej powinny znaleźć się w garderobie każdej kobiety. Mogą pełnić funkcję pierwszych skrzypiec w kobiecej stylizacji lub też być doskonałym dodatkiem a także mogą zastąpić biżuterię. Apaszki warto włączyć do nie tylko wizytowych ale i codziennych casualowych stylizacji. Jednokolorowe gawroszki i chusty są idealnym rozwiązaniem gdy chcemy mieć produkt uniwersalny pasujący do wszystkiego. Apaszki są wykonane z krepy jedwabnej, która jest bardzo miękka i przy tym łatwo się układa, a dodatkowo jest elastyczna i sprężysta. Apaszki w kolekcji są dostępne w różnych kolorach. OPIS PRODUKTU: wymiar: ok. 55 x 55 cm. tkanina: krepa jedwabna kolor: do wyboru Dostępne kolory: © Luma Milanówek, 2020
 • Szalik/chusta Luma Milanówek - zdjęcie produktu

  Apaszka jednobarwna 70x70 cm - wybierz kolor Luma Milanówek Luma Milanówek

  160 zł
  Jednobarwne apaszki Jednobarwne apaszki z krepy jedwabnej powinny znaleźć się w garderobie każdej kobiety. Mogą pełnić funkcję pierwszych skrzypiec w kobiecej stylizacji lub też być doskonałym dodatkiem a także mogą zastąpić biżuterię. Apaszki warto włączyć do nie tylko wizytowych ale i codziennych casualowych stylizacji. Jednokolorowe gawroszki i chusty są idealnym rozwiązaniem gdy chcemy mieć produkt uniwersalny pasujący do wszystkiego. Apaszki są wykonane z krepy jedwabnej, która jest bardzo miękka i przy tym łatwo się układa, a dodatkowo jest elastyczna i sprężysta. Apaszki w kolekcji są dostępne w różnych kolorach. OPIS PRODUKTU: wymiar: ok. 70 x 70 cm. tkanina: krepa jedwabna kolor: do wyboru Dostępne kolory: © Luma Milanówek, 2020
 • Szalik/chusta Luma Milanówek - zdjęcie produktu

  Apaszka jednobarwna 140x140 cm - wybierz kolor Luma Milanówek Luma Milanówek

  310 zł
  Jednobarwne apaszki z krepy jedwabnej powinny znaleźć się w garderobie każdej kobiety. Mogą pełnić funkcję pierwszych skrzypiec w kobiecej stylizacji lub też być doskonałym dodatkiem a także mogą zastąpić biżuterię. Apaszki warto włączyć do nie tylko wizytowych ale i codziennych casualowych stylizacji. Jednokolorowe gawroszki i chusty są idealnym rozwiązaniem gdy chcemy mieć produkt uniwersalny pasujący do wszystkiego. Apaszki są wykonane z krepy jedwabnej, która jest bardzo miękka i przy tym łatwo się układa, a dodatkowo jest elastyczna i sprężysta. Apaszki w kolekcji są dostępne w różnych kolorach. OPIS PRODUKTU: wymiar: ok. 140 x 140 cm. tkanina: krepa jedwabna kolor: do wyboru Dostępne kolory: © Luma Milanówek, 2020
 • Szalik/chusta Jedwab Polski casual - zdjęcie produktu

  Ręcznie cieniowana apaszka chusta 267/194 Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  127 zł
  Ręcznie cieniowana apaszka chusta wykonana ze 100 % jedwabiu naturalnego z tkaniny typu krepa. Przepiękny dodatek dla każdej kobiety i idealny prezent.   Rozmiar: 90x90cm Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Zdjęcie zrobiono w świetle naturalnym, by jak najbardziej odwzorować rzeczywisty wygląd apaszki, jednak zawsze mogą wystąpić odchylenia barwy.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski elegancki - zdjęcie produktu

  Ręcznie cieniowana apaszka 267/246 Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  127 zł
  Ręcznie cieniowana apaszka jedwabna Elegancka apaszka ręcznie cieniowana. Delikatna tkanina dla kobiet lubiących bawić się modą. Idealny dodatek do jesiennych stylizacji. Wyjątkowo przyjemny i miły w dotyku materiał pięknie układa się na szyi i ramionach. Dane produktu Wymiary: 90x90cm Skład: 100% jedwab-krepa Opakowanie: folia Wyprodukowany w Polsce Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Kolor rzeczywisty może lekko odbiegać od zdjęcia ze względu na różnice postrzegania barw przez człowieka, możliwości aparatu, użyte światło i monitor, na którym wyświetlone jest zdjęcie.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski casual - zdjęcie produktu

  Ręcznie malowana apaszka chusta 955/1416 Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  142 zł
  Apaszka, chusta jedwabna, malowana ręcznie symbol 955 Przy wyborze apaszki, chusty warto zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Zachęcamy do sięgnięcia po naturalną tkaninę, jedwab. Aby podkreślić stylizację do całości warto dobrać jedwabną apaszkę, chustę, która rozświetli całą stylizację nadając jej charakteru. Jedwabna apaszka, malowana ręcznie, wykonana na terenie Zakładu firmy Jedwab Polski w Milanówku Rozmiar : 90x90 cm Skład: 100% jedwab, krepa Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Zdjęcie zrobiono w świetle naturalnym, by jak najbardziej odwzorować rzeczywisty wygląd apaszki, jednak zawsze mogą wystąpić odchylenia barwy.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski - zdjęcie produktu

  Apaszka ręcznie cieniowana 804/16 Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  92 zł
  Ręcznie cieniowana apaszka wykonana ze 100 % jedwabiu naturalnego z tkaniny typu krepa. Przepiękny dodatek dla każdej kobiety i idealny prezent. Rozmiar: 70 x 70 cm Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Zdjęcie zrobiono w świetle naturalnym, by jak najbardziej odwzorować rzeczywisty wygląd apaszki, jednak zawsze mogą wystąpić odchylenia barwy.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski - zdjęcie produktu

  Ręcznie malowana apaszka chusta 955/1465 Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  142 zł
  Apaszka, chusta jedwabna, malowana ręcznie symbol 955 Przy wyborze apaszki, chusty warto zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Zachęcamy do sięgnięcia po naturalną tkaninę, jedwab. Aby podkreślić stylizację do całości warto dobrać jedwabną apaszkę, chustę, która rozświetli całą stylizację nadając jej charakteru. Jedwabna apaszka, malowana ręcznie, wykonana na terenie Zakładu firmy Jedwab Polski w Milanówku Rozmiar : 90x90 cm Skład: 100% jedwab, krepa Krępa jedwabna Klasyka tkanin jedwabnych, czyli krepa jedwabna cechuje się lekkością, miękkością oraz dobrym ułożeniem na sylwetce, którą świetnie modeluje. Tekstura krepy bywa różna od gładkiej po ziarnistą. Naturalna krepa w 100% wyprodukowana z jedwabiu jest nieco elastyczna i posiada ziarnista powierzchnię. Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Zdjęcie zrobiono w świetle naturalnym, by jak najbardziej odwzorować rzeczywisty wygląd apaszki, jednak zawsze mogą wystąpić odchylenia barwy.

Zobacz więcej produktów


Apaszki

Zobacz apaszki


Wyszukaj podobne do "apaszki jednokolorowe"


 • Szalik/chusta Jedwab Polski w abstrakcyjnym wzorze - zdjęcie produktu

  Ręcznie malowana gawroszka 134/431 Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  75 zł
  Ręcznie cieniowana i rysowana gawroszka wykonana ze 100% jedwabiu naturalnego z tkaniny typu krepa. Przepiękny dodatek dla każdej kobiety, idealny prezent. Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Kolor rzeczywisty może lekko odbiegać od zdjęcia ze względu na różnice postrzegania barw przez człowieka, możliwości aparatu, użyte światło i monitor, na którym wyświetlone jest zdjęcie.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski casual - zdjęcie produktu

  Apaszka drukowana cyfrowo 90x90 cm Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  175 zł
  Drukowana cyfrowo apaszka wykonana ze 100 % jedwabiu naturalnego, z tkaniny typu atłas. Przepiękny dodatek dla każdej kobiety, idealny prezent. Rozmiar: 90x90cm Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Zdjęcie zrobiono w świetle naturalnym, by jak najbardziej odwzorować rzeczywisty wygląd apaszki, jednak zawsze mogą wystąpić odchylenia barwy.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski - zdjęcie produktu

  Apaszka drukowana cyfrowo 90x90 cm Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  175 zł
  Drukowana cyfrowo apaszka wykonana ze 100 % jedwabiu naturalnego, z tkaniny typu atłas. Przepiękny dodatek dla każdej kobiety, idealny prezent. Rozmiar: 90x90cm Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Zdjęcie zrobiono w świetle naturalnym, by jak najbardziej odwzorować rzeczywisty wygląd apaszki, jednak zawsze mogą wystąpić odchylenia barwy.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski w abstrakcyjne wzory - zdjęcie produktu

  Ręcznie cieniowana apaszka 267/234 Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  127 zł
  Ręcznie cieniowana apaszka jedwabna Elegancka apaszka ręcznie cieniowana. Delikatna tkanina dla kobiet lubiących bawić się modą. Idealny dodatek do jesiennych stylizacji. Wyjątkowo przyjemny i miły w dotyku materiał pięknie układa się na szyi i ramionach. Dane produktu Wymiary: 90x90cm Skład: 100% jedwab-krepa Opakowanie: folia Wyprodukowany w Polsce Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Kolor rzeczywisty może lekko odbiegać od zdjęcia ze względu na różnice postrzegania barw przez człowieka, możliwości aparatu, użyte światło i monitor, na którym wyświetlone jest zdjęcie.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski casual - zdjęcie produktu

  Apaszka drukowana cyfrowo 90x90 cm Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  175 zł
  Drukowana cyfrowo apaszka wykonana ze 100 % jedwabiu naturalnego, z tkaniny typu atłas. Przepiękny dodatek dla każdej kobiety, idealny prezent. Rozmiar: 90x90cm Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Zdjęcie zrobiono w świetle naturalnym, by jak najbardziej odwzorować rzeczywisty wygląd apaszki, jednak zawsze mogą wystąpić odchylenia barwy.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski casual - zdjęcie produktu

  Apaszka drukowana cyfrowo 90x90 cm Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  175 zł
  Drukowana cyfrowo apaszka wykonana ze 100 % jedwabiu naturalnego, z tkaniny typu atłas. Przepiękny dodatek dla każdej kobiety, idealny prezent. Rozmiar: 90x90cm Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Zdjęcie zrobiono w świetle naturalnym, by jak najbardziej odwzorować rzeczywisty wygląd apaszki, jednak zawsze mogą wystąpić odchylenia barwy.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski casualowy - zdjęcie produktu

  Apaszka drukowana cyfrowo 90x90 cm Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  175 zł
  Drukowana cyfrowo apaszka wykonana ze 100 % jedwabiu naturalnego, z tkaniny typu atłas. Przepiękny dodatek dla każdej kobiety, idealny prezent. Rozmiar: 90x90cm Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Zdjęcie zrobiono w świetle naturalnym, by jak najbardziej odwzorować rzeczywisty wygląd apaszki, jednak zawsze mogą wystąpić odchylenia barwy.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski - zdjęcie produktu

  Ręcznie malowana apaszka chusta 955/1509 Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  142 zł
  Apaszka, chusta jedwabna, malowana ręcznie symbol 955 Przy wyborze apaszki, chusty warto zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Zachęcamy do sięgnięcia po naturalną tkaninę, jedwab. Aby podkreślić stylizację do całości warto dobrać jedwabną apaszkę, chustę, która rozświetli całą stylizację nadając jej charakteru. Jedwabna apaszka, malowana ręcznie, wykonana na terenie Zakładu firmy Jedwab Polski w Milanówku Rozmiar : 90x90 cm Skład: 100% jedwab, krepa Krepa jedwabna Opakowanie standardowe: foliowy woreczek strunowy Klasyka tkanin jedwabnych, czyli krepa jedwabna cechuje się lekkością, miękkością oraz dobrym ułożeniem na sylwetce, którą świetnie modeluje. Tekstura krepy bywa różna od gładkiej po ziarnistą. Naturalna krepa w 100% wyprodukowana z jedwabiu jest nieco elastyczna i posiada ziarnista powierzchnię. Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Zdjęcie zrobiono w świetle naturalnym, by jak najbardziej odwzorować rzeczywisty wygląd apaszki, jednak zawsze mogą wystąpić odchylenia barwy.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski casual - zdjęcie produktu

  Ręcznie malowana apaszka chusta 955/1499 Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  142 zł
  Apaszka, chusta jedwabna, malowana ręcznie symbol 955 Przy wyborze apaszki, chusty warto zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Zachęcamy do sięgnięcia po naturalną tkaninę, jedwab. Aby podkreślić stylizację do całości warto dobrać jedwabną apaszkę, chustę, która rozświetli całą stylizację nadając jej charakteru. Jedwabna apaszka, malowana ręcznie, wykonana na terenie Zakładu firmy Jedwab Polski w Milanówku Rozmiar : 90x90 cm Skład: 100% jedwab, krepa Krepa jedwabna Opakowanie standardowe: foliowy woreczek strunowy Klasyka tkanin jedwabnych, czyli krepa jedwabna cechuje się lekkością, miękkością oraz dobrym ułożeniem na sylwetce, którą świetnie modeluje. Tekstura krepy bywa różna od gładkiej po ziarnistą. Naturalna krepa w 100% wyprodukowana z jedwabiu jest nieco elastyczna i posiada ziarnista powierzchnię. Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Zdjęcie zrobiono w świetle naturalnym, by jak najbardziej odwzorować rzeczywisty wygląd apaszki, jednak zawsze mogą wystąpić odchylenia barwy.
 • Szalik/chusta Jedwab Polski w kwiaty casual - zdjęcie produktu

  Ręcznie malowana apaszka chusta 955/1503 Jedwab Polski Jedwab Polski Jedwab-Polski

  142 zł
  Apaszka, chusta jedwabna, malowana ręcznie symbol 955 Przy wyborze apaszki, chusty warto zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonana. Zachęcamy do sięgnięcia po naturalną tkaninę, jedwab. Aby podkreślić stylizację do całości warto dobrać jedwabną apaszkę, chustę, która rozświetli całą stylizację nadając jej charakteru. Jedwabna apaszka, malowana ręcznie, wykonana na terenie Zakładu firmy Jedwab Polski w Milanówku Rozmiar : 90x90 cm Skład: 100% jedwab, krepa Krepa jedwabna Opakowanie standardowe: foliowy woreczek strunowy Klasyka tkanin jedwabnych, czyli krepa jedwabna cechuje się lekkością, miękkością oraz dobrym ułożeniem na sylwetce, którą świetnie modeluje. Tekstura krepy bywa różna od gładkiej po ziarnistą. Naturalna krepa w 100% wyprodukowana z jedwabiu jest nieco elastyczna i posiada ziarnista powierzchnię. Konserwacja: Prać ręcznie w płynie do wełny i jedwabiu w temperaturze 30 C. Zdjęcie zrobiono w świetle naturalnym, by jak najbardziej odwzorować rzeczywisty wygląd apaszki, jednak zawsze mogą wystąpić odchylenia barwy.

Zobacz więcej produktów


Apaszki jednokolorowe - zobacz nasze artykuły

 • Najmodniejszy wzór sezonu: krata! - zdjęcie produktu

  Najmodniejszy wzór sezonu: krata!

  Krata to jeden z najważniejszych wzorów w sezonie jesiennym. Pojawiła się w wielu kolekcjach na światowych wybiegach. W przeciwieństwie do pastelowej i drobnej wersji, która królowała wiosną/latem, teraz pora skupić się na wydaniu maxi tego wzoru. Im większa krata tym lepiej. Jak wprowadzić ją do swoich stylizacji? Zobaczcie same!

 • Kratka Vichy - musisz ją mieć! - zdjęcie produktu

  Kratka Vichy - musisz ją mieć!

  Krata nigdy nie wychodzi z mody! Z sezonu na sezon zmienia się jedynie jej forma i kolorystyka. Krata Vichy - bo o niej dzisiaj mowa - stała się nieodłącznym elementem stylizacji największych gwiazd. Możemy w niej zobaczyć m.in. Rihannę, Kate Middleton i Anne Hathaway, a to tylko początek bardzo długiej listy! Dowiedzcie się więcej o tym elegancki i jednocześnie zadziornym trendzie, który podbije Wasze serca! 

Zobacz wszystkie artykuły