Obuwie tekstylne dla dzieci

Obuwie tekstylne dla dzieci - sprawdź dostępne produkty

 • Kapcie dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Domowe Emel Emel Darbut

  114.99 zł
  Ręcznie produkowane obuwie tekstylne marki Emel model EK5000A-23 w kolorze różowym. Kapcie wykonane w całości w polskiej manufakturze. Opracowane przez specjalistów z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dla Dzieci. Kapcie są mięciutkie, elastyczne i super lekkie, dzięki czemu umożliwiają swobodną zabawę i nie ograniczają ruchów naszych pociech. Kanwas użyty jako materiał wierzchni kapci posiada certyfikaty OEKO-TEX i GOTS, pochodzi z ekologicznych upraw, jest mocny i odporny, a jednocześnie pozwala stopkom swobodnie oddychać. Dodatkowo, skórzana wyściółka z wkładem z węglem aktywnym niweluje rozwój bakterii i mikroorganizmów. Obuwie posiada unikatową, ultra elastyczną i cienką podeszwę z termokauczuku, dzięki której każda zabawa będzie wygodna i bezpieczna.
 • Kapcie dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Domowe Emel Emel Darbut

  114.99 zł
  Ręcznie produkowane obuwie tekstylne marki Emel model EK5000A-10 w kolorze szarym. Kapcie wykonane w całości w polskiej manufakturze. Opracowane przez specjalistów z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dla Dzieci. Kapcie są mięciutkie, elastyczne i super lekkie, dzięki czemu umożliwiają swobodną zabawę i nie ograniczają ruchów naszych pociech. Kanwas użyty jako materiał wierzchni kapci posiada certyfikaty OEKO-TEX i GOTS, pochodzi z ekologicznych upraw, jest mocny i odporny, a jednocześnie pozwala stopkom swobodnie oddychać. Dodatkowo, skórzana wyściółka z wkładem z węglem aktywnym niweluje rozwój bakterii i mikroorganizmów. Obuwie posiada unikatową, ultra elastyczną i cienką podeszwę z termokauczuku, dzięki której każda zabawa będzie wygodna i bezpieczna.
 • Kapcie dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Domowe Emel Emel Darbut

  114.99 zł
  Ręcznie produkowane obuwie tekstylne marki Emel model  EK5000A-22 w kolorze szarym z czarnymi wykończeniami. Kapcie wykonane w całości w polskiej manufakturze. Opracowane przez specjalistów z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dla Dzieci. Kapcie są mięciutkie, elastyczne i super lekkie, dzięki czemu umożliwiają swobodną zabawę i nie ograniczają ruchów naszych pociech. Kanwas użyty jako materiał wierzchni kapci posiada certyfikaty OEKO-TEX i GOTS, pochodzi z ekologicznych upraw, jest mocny i odporny, a jednocześnie pozwala stopkom swobodnie oddychać. Dodatkowo, skórzana wyściółka z wkładem z węglem aktywnym niweluje rozwój bakterii i mikroorganizmów. Obuwie posiada unikatową, ultra elastyczną i cienką podeszwę z termokauczuku, dzięki której każda zabawa będzie wygodna i bezpieczna.
 • Kapcie dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Domowe Emel Emel Darbut promocyjna cena

  114.99 zł
  Ręcznie produkowane obuwie tekstylne marki Emel model EK5000A-12 w kolorze rudym. Kapcie wykonane w całości w polskiej manufakturze. Opracowane przez specjalistów z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dla Dzieci. Kapcie są mięciutkie, elastyczne i super lekkie, dzięki czemu umożliwiają swobodną zabawę i nie ograniczają ruchów naszych pociech. Kanwas użyty jako materiał wierzchni kapci posiada certyfikaty OEKO-TEX i GOTS, pochodzi z ekologicznych upraw, jest mocny i odporny, a jednocześnie pozwala stopkom swobodnie oddychać. Dodatkowo, skórzana wyściółka z wkładem z węglem aktywnym niweluje rozwój bakterii i mikroorganizmów. Obuwie posiada unikatową, ultra elastyczną i cienką podeszwę z termokauczuku, dzięki której każda zabawa będzie wygodna i bezpieczna.
 • Kapcie dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Domowe Emel Emel Darbut

  114.99 zł
  Ręcznie produkowane obuwie tekstylne marki Emel model EK5000A-14 w kolorze niebieskim z ozdobną gwiazdką. Kapcie wykonane w całości w polskiej manufakturze. Opracowane przez specjalistów z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dla Dzieci. Kapcie są mięciutkie, elastyczne i super lekkie, dzięki czemu umożliwiają swobodną zabawę i nie ograniczają ruchów naszych pociech. Kanwas użyty jako materiał wierzchni kapci posiada certyfikaty OEKO-TEX i GOTS, pochodzi z ekologicznych upraw, jest mocny i odporny, a jednocześnie pozwala stopkom swobodnie oddychać. Dodatkowo, skórzana wyściółka z wkładem z węglem aktywnym niweluje rozwój bakterii i mikroorganizmów. Obuwie posiada unikatową, ultra elastyczną i cienką podeszwę z termokauczuku, dzięki której każda zabawa będzie wygodna i bezpieczna.
 • Kapcie dziecięce Emel - Darbut - zdjęcie produktu

  Domowe Emel Emel Darbut

  114.99 zł
  Ręcznie produkowane obuwie tekstylne marki Emel model EK5000A-13 w kolorze czarnym z ozdobną gwiazdką. Kapcie wykonane w całości w polskiej manufakturze. Opracowane przez specjalistów z ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji obuwia dla Dzieci. Kapcie są mięciutkie, elastyczne i super lekkie, dzięki czemu umożliwiają swobodną zabawę i nie ograniczają ruchów naszych pociech. Kanwas użyty jako materiał wierzchni kapci posiada certyfikaty OEKO-TEX i GOTS, pochodzi z ekologicznych upraw, jest mocny i odporny, a jednocześnie pozwala stopkom swobodnie oddychać. Dodatkowo, skórzana wyściółka z wkładem z węglem aktywnym niweluje rozwój bakterii i mikroorganizmów. Obuwie posiada unikatową, ultra elastyczną i cienką podeszwę z termokauczuku, dzięki której każda zabawa będzie wygodna i bezpieczna.
 • Buty sportowe dziecięce Skechers - streetstyle24.pl - zdjęcie produktu

  Buty Skechers Microspec Texlor 403770LBKRD - czarne Skechers streetstyle24.pl

  129.99 zł 179.99 zł
  Buty dziecięce Skechers Microspec Texlor 403770LBKRD – czarne Dziecięce sneakersy Skechers z serii Microspec Texlor. Sportowy model od Skechers to doskonały wybór dla pełnych energii dzieci, które uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu. Ich cholewka została wykonana z materiału tekstylnego, a elementy imitujące skórę nadają tym butom wyjątkowego charakteru. Tekstylna wyściółka zadba o komfort i wygodę małych stóp, tak aby Twój maluch mógł bez przeszkód oddać się beztroskiej zabawie. Dodatkowo podeszwa w tym obuwiu dzięki technologii non-marking zapobiega powstawaniu śladów – to ważne, gdy tego wymagają zajęcia na hali sportowej. Górny pasek zapinany na rzep to doskonałe rozwiązanie dla dzieci. Twój maluch z łatwością sam założy buciki w przedszkolu lub w szkole. Dziecięce sneakersy Skechers to doskonały wybór jeśli szukasz wygody i komfortu dla Twojego dziecka. Obuwie to świetnie dopełni dziecięce plecaki, które sprawią, że Twój maluch poczuje się prawdziwym przedszkolakiem lub uczniem. Niebanalna stylistyka, swoboda i komfort – tak w skrócie można podsumować model Microspec Texlor. Specyfikacja: - cholewka: materiały tekstylne i imitacja skóry - klasyczny krój - tekstylna wkładka - podeszwa nie pozostawiająca śladów - górny pasek na rzep - branding producenta
 • Buty sportowe dziecięce Skechers - streetstyle24.pl - zdjęcie produktu

  Buty Skechers Microspec Texlor 403770LBBK - czarne Skechers streetstyle24.pl

  129.99 zł 179.99 zł
  Buty dziecięce Skechers Microspec Texlor 403770LBBK – czarne Dziecięce sneakersy Skechers z serii Microspec Texlor. Sportowy model od Skechers to doskonały wybór dla pełnych energii dzieci, które uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu. Ich cholewka została wykonana z materiału tekstylnego, a elementy imitujące skórę nadają tym butom wyjątkowego charakteru. Tekstylna wyściółka zadba o komfort i wygodę małych stóp, tak aby Twój maluch mógł bez przeszkód oddać się beztroskiej zabawie. Dodatkowo podeszwa w tym obuwiu dzięki technologii non-marking zapobiega powstawaniu śladów – to ważne, gdy tego wymagają zajęcia na hali sportowej. Górny pasek zapinany na rzep to doskonałe rozwiązanie dla dzieci. Twój maluch z łatwością sam założy buciki w przedszkolu lub w szkole. Dziecięce sneakersy Skechers to doskonały wybór jeśli szukasz wygody i komfortu dla Twojego dziecka. Obuwie to świetnie dopełni dziecięce plecaki, które sprawią, że Twój maluch poczuje się prawdziwym przedszkolakiem lub uczniem. Niebanalna stylistyka, swoboda i komfort – tak w skrócie można podsumować model Microspec Texlor. Specyfikacja: - cholewka: materiały tekstylne i imitacja skóry - klasyczny krój - tekstylna wkładka - podeszwa nie pozostawiająca śladów - górny pasek na rzep - branding producenta
 • Buty sportowe dziecięce Skechers - streetstyle24.pl - zdjęcie produktu

  Buty Skechers Go Run 650 Norvo 405035LBKSL - czarne Skechers streetstyle24.pl

  129.99 zł 199.99 zł
  Buty dziecięce Skechers Go Run 650 Norvo 405035LBKSL – czarne Dziecięce sneakersy Skechers z serii Go Run 650 Norvo. Sportowy model od Skechers to doskonały wybór dla pełnych energii dzieci, które uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu. Ich cholewka została wykonana z materiału tekstylnego, a elementy imitujące skórę nadają tym butom wyjątkowego charakteru. Tekstylna wyściółka zadba o komfort i wygodę małych stóp, tak aby Twój maluch mógł bez przeszkód oddać się beztroskiej zabawie. Dodatkowo podeszwa w tym obuwiu dzięki technologii non-marking zapobiega powstawaniu śladów – to ważne, gdy tego wymagają zajęcia na hali sportowej. Górny pasek zapinany na rzep to doskonałe rozwiązanie dla dzieci. Twój maluch z łatwością sam założy buciki w przedszkolu lub w szkole. Dziecięce sneakersy Skechers to doskonały wybór jeśli szukasz wygody i komfortu dla Twojego dziecka. Obuwie to świetnie dopełni dziecięce plecaki, które sprawią, że Twój maluch poczuje się prawdziwym przedszkolakiem lub uczniem. Niebanalna stylistyka, swoboda i komfort – tak w skrócie można podsumować model Go Run 650 Norvo. Specyfikacja: - cholewka: materiały tekstylne i imitacja skóry - klasyczny krój - tekstylna wkładka - podeszwa nie pozostawiająca śladów - górny pasek na rzep - branding producenta
 • Buty sportowe dziecięce New Balance - streetstyle24.pl - zdjęcie produktu

  Buty New Balance PAARIGC2 - czerwone New Balance streetstyle24.pl

  159.99 zł 249.99 zł
  Buty dziecięce New Balance PAARIGC2 – czerwone Dziecięce buty do biegania New Balance. Prezentowany model sprawdzi się zarówno podczas uprawiania różnych form aktywności, jak i również jako uzupełnienie codziennych stylizacji Twojego dziecka. Cholewka wykonana została z wysokiej jakości materiałów tekstylnych i syntetycznych. Dzięki zastosowanej w podeszwie środkowej technologii Fresh Foam każdy krok Twojego malucha będzie niezwykle komfortowy i miękki. Z kolei gumowa podeszwa zewnętrzna to gwarancja dobrej przyczepności do podłoża. Dziecięce buty do biegania sprawdzą się w szkole, na placu zabaw oraz podczas dalekich wędrówek. Model ten świetnie dopełni dziecięce spodenki, które znajdziesz w naszym sklepie. Specyfikacja: - cholewka: materiały tekstylne i syntetyczne - model wiązany - podeszwa środkowa Fresh Foam - gumowa podeszwa zewnętrzna - branding producenta

Wyszukaj podobne do "obuwie tekstylne dla dzieci"

 • Trampki dziecięce Geox - zdjęcie produktu

  Półbuty Geox Geox promocyjna cena Darbut

  99.99 zł 249.90 zł
  Tenisówki tekstylne Geox z oddychającą podeszwą.
 • Trampki dziecięce American Club skórzane na rzepy - zdjęcie produktu

  American Trampki Dziecięce Na Rzepy Czarny American Club ButyModne.pl okazja

  69.00 zł
  Trampki Na Rzepy American Club czarno-czerwone. Tego rodzaju obuwie słynie przede wszystkim z wyjątkowego komfortu, który zawdzięcza miękkiej kauczukowej, białej podeszwie, jest to obuwie tekstylne, wykonane z wysokiej jakości materiałów i starannie wykończone. Buty również świetnie się prezentują, spodobają się dzieciom ponieważ zapinane są na trzy rzepy, gdyż mają neutralny charakter. Warto je mieć gdyż cechują się wyjątkowymi walorami, nie tylko wizualnymi. American Trampki Dziecięce Na Rzepy American Club LH61 Czarno-Czerwony czarne czerwone. Sprawdź na butymodne.pl! Trampki American Club w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Trampki dziecięce American Club czarne na wiosnę - zdjęcie produktu

  Czarne Trampki na rzepy American American Club okazja ButyModne.pl

  79.00 zł
  Uniwersalne, wygodne, praktyczne. Modne trampki to niezaprzeczalny "must have" każdej szafy. Idealne obuwie na co dzień, lecz nie tylko. Można je łączyć niemal ze wszystkim, co jest cechą uwielbianą przez wszystkie panie, lecz także panów. Świetnie sprawdza się w wydaniu sportowym, lecz i w eleganckiej stylizacji spisze się dobrze. To świetne buty tekstylne, które mogą być też butami "uniseks".. To, co wyróżnia półtrampki firmy American Club estetyczne wykonanie, ale też przemyślany projekt. Tenisówka zapinana na rzepy jest świetnym rozwiązaniem dla osoby, ceniącej sobie czas i komfort nie tylko noszenia, ale również zdejmowania i zakładania butów. Biała gumowa podeszwa zachowuje swoją elastyczność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, zapewniając stabilność stopie przez cały czas. A klasyczny wygląd tenisówek przywołuje na myśl tradycyjne modele trampek, które dziś można dostać w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, jednak żadne z nich nie są osiągalne w tak przystępnej cenie jak American Club.. Rozmiary 32-36 posiadają trzy rzepy. American Club Czarne Trampki Na Rzepy American LH33. Sprawdź na butymodne.pl! Trampki American Club w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Trampki dziecięce American Club na rzepy na wiosnę - zdjęcie produktu

  Trampki na rzepy granatowe American American Club promocja ButyModne.pl

  79.00 zł
  Uniwersalne, wygodne, praktyczne. Modne trampki to niezaprzeczalny "must have" każdej szafy. Idealne obuwie na co dzień, lecz nie tylko. Można je łączyć niemal ze wszystkim, co jest cechą uwielbianą przez wszystkie panie, lecz także panów. Świetnie sprawdza się w wydaniu sportowym,lecz i w eleganckiej stylizacji spisze się dobrze. To świetne buty tekstylne, które mogą być też butami "uniseks".. To, co wyróżnia półtrampki firmy American Club to estetyczne wykonanie, ale też przemyślany projekt. Tenisówka zapinana na rzepy jest świetnym rozwiązaniem dla osoby, ceniącej sobie czas i komfort nie tylko noszenia, ale również zdejmowania i zakładania butów. Biała gumowa podeszwa zachowuje swoją elastyczność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, zapewniając stabilność stopie przez cały czas. A klasyczny wygląd tenisówek przywołuje na myśl tradycyjne modele trampek, które dziś można dostać w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, jednak żadne z nich nie są osiągalne w tak przystępnej cenie jak American Club.. Rozmiary 32-36 posiadają trzy rzepy. American Club Trampki Na Rzepy Granatowe American LH33. Sprawdź na butymodne.pl! Trampki American Club w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Trampki dziecięce American Club na rzepy - zdjęcie produktu

  Granatowe Trampki Na Rzepy American American Club okazyjna cena ButyModne.pl

  79.00 zł
  Uniwersalne, wygodne, praktyczne. Modne trampki to niezaprzeczalny "must have" każdej szafy. Idealne obuwie na co dzień, lecz nie tylko. Można je łączyć niemal ze wszystkim, co jest cechą uwielbianą przez wszystkie panie, lecz także panów. Świetnie sprawdza się w wydaniu sportowym,lecz i w eleganckiej stylizacji spisze się dobrze. To świetne buty tekstylne, które mogą być też butami "uniseks".. To, co wyróżnia półtrampki firmy American Club to nie tylko estetyka, ale też przemyślany projekt. Tenisówka zapinana na rzepy jest świetnym rozwiązaniem dla osoby, ceniącej sobie czas i komfort nie tylko noszenia, ale również zdejmowania i zakładania butów. Biała gumowa podeszwa zachowuje swoją elastyczność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, zapewniając stabilność stopie przez cały czas. A klasyczny wygląd tenisówek przywołuje na myśl tradycyjne modele trampek, które dziś można dostać w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach. American Club Granatowe Trampki Na Rzepy American LH35. Sprawdź na butymodne.pl! Trampki American Club w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Trampki dziecięce American Club - ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Trampki tenisówki DK.jeans American Club LH73/22 niebieskie American Club ButyModne.pl

  69.00 zł
  Trampki Na Rzepy American Club LH73/22 DK jeans . Tego rodzaju obuwie słynie przede wszystkim z wyjątkowego komfortu, który zawdzięcza miękkiej gumowej podeszwie, jest to obuwie tekstylne, wykonane z wysokiej jakości materiałów bawełnianych i starannie wykończone. Buty również świetnie się prezentują, spodobają się preferującym różne style, gdyż mają neutralny charakter. Warto mieć je w swojej kolekcji, gdyż cechują się wyjątkowymi walorami, nie tylko wizualnymi. Trampki tenisówki DK.jeans American Club LH73/22 niebieskie. Sprawdź na butymodne.pl! Trampki American Club w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Trampki dziecięce American Club - ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Trampki tenisówki jeans American Club LH73/22 niebieskie American Club ButyModne.pl

  69.00 zł
  Trampki Na Rzepy American Club LH73/22 jeans . Tego rodzaju obuwie słynie przede wszystkim z wyjątkowego komfortu, który zawdzięcza miękkiej gumowej podeszwie, jest to obuwie tekstylne, wykonane z wysokiej jakości materiałów bawełnianych i starannie wykończone. Buty również świetnie się prezentują, spodobają się preferującym różne style, gdyż mają neutralny charakter. Warto mieć je w swojej kolekcji, gdyż cechują się wyjątkowymi walorami, nie tylko wizualnymi. Trampki tenisówki jeans American Club LH73/22 niebieskie. Sprawdź na butymodne.pl! Trampki American Club w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Trampki dziecięce American Club - ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  American Club Czarne Trampki Na Rzepy American LH60/22 American Club promocja ButyModne.pl

  79.00 zł
  Uniwersalne, wygodne, praktyczne. Modne trampki to niezaprzeczalny "must have" każdej szafy. Idealne obuwie na co dzień, lecz nie tylko. Można je łączyć niemal ze wszystkim, co jest cechą uwielbianą przez wszystkie panie, lecz także panów. Świetnie sprawdza się w wydaniu sportowym, lecz i w eleganckiej stylizacji spisze się dobrze. To świetne buty tekstylne, które mogą być też butami "uniseks".. To, co wyróżnia półtrampki firmy American Club estetyczne wykonanie, ale też przemyślany projekt. Tenisówka zapinana na rzepy jest świetnym rozwiązaniem dla osoby, ceniącej sobie czas i komfort nie tylko noszenia, ale również zdejmowania i zakładania butów. Biała gumowa podeszwa zachowuje swoją elastyczność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, zapewniając stabilność stopie przez cały czas. A klasyczny wygląd tenisówek przywołuje na myśl tradycyjne modele trampek, które dziś można dostać w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, jednak żadne z nich nie są osiągalne w tak przystępnej cenie jak American Club.. Rozmiary 32-36 posiadają trzy rzepy. American Club Czarne Trampki Na Rzepy American LH60/22. Sprawdź na butymodne.pl! Trampki American Club w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Trampki dziecięce American Club - ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  American Club Czarne Trampki Na Rzepy American LH60/22 granatowe American Club okazyjna cena ButyModne.pl

  79.00 zł
  Uniwersalne, wygodne, praktyczne. Modne trampki to niezaprzeczalny "must have" każdej szafy. Idealne obuwie na co dzień, lecz nie tylko. Można je łączyć niemal ze wszystkim, co jest cechą uwielbianą przez wszystkie panie, lecz także panów. Świetnie sprawdza się w wydaniu sportowym, lecz i w eleganckiej stylizacji spisze się dobrze. To świetne buty tekstylne, które mogą być też butami "uniseks".. To, co wyróżnia półtrampki firmy American Club estetyczne wykonanie, ale też przemyślany projekt. Tenisówka zapinana na rzepy jest świetnym rozwiązaniem dla osoby, ceniącej sobie czas i komfort nie tylko noszenia, ale również zdejmowania i zakładania butów. Biała gumowa podeszwa zachowuje swoją elastyczność nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach, zapewniając stabilność stopie przez cały czas. A klasyczny wygląd tenisówek przywołuje na myśl tradycyjne modele trampek, które dziś można dostać w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, jednak żadne z nich nie są osiągalne w tak przystępnej cenie jak American Club.. Rozmiary 32-36 posiadają trzy rzepy. American Club Trampki Na Rzepy American LH60/22 granatowe. Sprawdź na butymodne.pl! Trampki American Club w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Buty sportowe dziecięce Kappa - ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Buty Kappa Sec Pa Jr 260955PAK 6737 granatowe wielokolorowe Kappa ButyModne.pl

  155.04 zł
  Buty dla dzieci Kappa SEC PA Kids niebiesko-miętowe 260955PAK 6737 . Właściwości:. . Buty dla dzieci Kappa sprawdzą się na co dzień.. Cholewka wykonana z materiałów tekstylnych.. Syntetyczne wzmocnienia.. Elastyczne gumki przypominające sznurowanie.. Pasek na rzep.. Tekstylne wnętrze.. Uchwyt na pięcie.. Piankowa podeszwa zewnętrzna z przyczepnym bieżnikiem. Buty Kappa Sec Pa Jr 260955PAK 6737 granatowe wielokolorowe. Sprawdź na butymodne.pl! Kappa Buty sportowe dziecięce w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.

Obuwie tekstylne dla dzieci - zobacz nasze artykuły