Geox respira


Geox respira - sprawdź nasze produkty

 • Geox buty sportowe damskie sneakersy - zdjęcie produktu

  Sneakersy Geox D15NUA Respira Spherica R39 Geox Oficjalny sklep Allegro

  389 zł
  Sneakersy Geox D15NUA Respira Spherica R39
 • Półbuty dziecięce Geox - zdjęcie produktu

  Półbuty Geox Geox promocja Darbut

  199 zł 299 zł
  Dziecięce półbuty marki Geox w odcieniach niebieskiego. Cholewka wykonana ze skóry ekologicznej oraz materiału tekstylnego. Wyściółka materiałowa, wkładka skórzana - oddychająca, antybakteryjna. Podeszwa wykonana z wysokogatunkowego materiału w technologii Geox Respira . Obuwie wyprodukowano bez dodatku niklu. Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idelany mikroklimat. Produkt włoski.
 • Półbuty męskie Geox - Darbut - zdjęcie produktu

  Półbuty Geox Geox wyprzedaż Darbut

  299 zł 429 zł
  Męskie półbuty marki Geox w kolorze czarnym. Cholewka wykonana jest ze skóry naturalnej licowej, skóry ekologicznej i materiału tekstylnego. Wyściółka materiał tekstylny, wkładka skórzana, oddychająca, antybakteryjna. Podeszwa wykonana z wysokogatunkowego materiału w technologii Geox Respira . Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat.
 • Półbuty męskie Geox - Darbut - zdjęcie produktu

  Półbuty Geox Geox promocyjna cena Darbut

  299 zł 429 zł
  Męskie półbuty marki Geox w kolorze granatowym. Cholewka wykonana jest ze skóry naturalnej licowej, skóry ekologicznej i materiału tekstylnego. Wyściółka materiał tekstylny, wkładka skórzana, oddychająca, antybakteryjna. Podeszwa wykonana z wysokogatunkowego materiału w technologii Geox Respira . Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat. Produkt włoski.
 • Buty sportowe dziecięce Geox bez wzorów - zdjęcie produktu

  Półbuty Geox Geox Darbut okazja

  199 zł 319 zł
  Dziecięce półbuty marki Geox w kolorze granatowym. Cholewka wykonana ze skóry ekologicznej i materiału tekstylnego. Wyściółka i wkładka materiałowa. Podeszwa wykonana z wysokogatunkowego materiału w technologii Geox Respira . Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idelany mikroklimat. Produkt włoski.
 • Półbuty męskie Geox sportowe ze skóry ekologicznej sznurowane - zdjęcie produktu

  Półbuty GEOX Geox okazja Darbut

  299 zł 479 zł
  Męskie półbuty marki Geox w kolorzegranatowym. Cholewka wykonana z naturalnej skóry gładkiej gładkiej, zamszowej oraz skóry ekologicznej. Wyściółka i wkładka (oddychająca i ergonomiczna) obuwia to materiał tekstylny, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo wykonane w technologii Geox Respira . Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idelany mikroklimat. Produkt włoski.
 • Sandały dziecięce Geox ze skóry - zdjęcie produktu

  Sandały GEOX Geox okazja Darbut

  199 zł 239 zł
  Dziecięce sandały marki Geox w kolorze różowym. Cholewka wykonana z naturalnej, nabłyszczanej skóry licowej. Wkładka wykonana ze skóry naturalnej, a podeszwa z wysokogatunkowego tworzywa w technologii Geox Respira . Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat. Produkt włoski. Wyprodukowano bez związków chromu.
 • Buty sportowe dziecięce różowe Geox - zdjęcie produktu

  Półbuty Geox Geox Darbut

  139 zł 199 zł
  Dziecięce półbuty marki Geox w kolorze rożowym z fioletowym akcentem. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego. Wyściółka i wkładka materiałowa. Podeszwa wykonana z wysokogatunkowego materiału w technologii Geox Respira . Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idelany mikroklimat. Produkt włoski.
 • Balerinki dziecięce Geox niebieskie skórzane - zdjęcie produktu

  Baleriny Geox Geox Darbut okazja

  179 zł 269 zł
  Dziecięce baleriny marki Geox w kolorze granatowym. Cholewka i wkładka wykonana z naturalnej skóry gładkiej, wyściółka materiałowa. Podeszwa wykonana w technologii Geox Respira , wykonana z wysokogatunkowego tworzywa. Geox Respira to perforowana podeszwa, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz idelany mikroklimat.
 • Sandały dziecięce Geox w kwiaty - zdjęcie produktu

  Sandały Geox Geox okazja Darbut

  199 zł 289 zł
  Dziecięce sandały marki Geox w odcieniach niebieskiego z kwiecistym wzorem. Cholewka wykonana ze skóry ekologicznej oraz materiału tekstylnego. Wkładka skórzana, a podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo wykonane w technologii Geox Respira . Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat. Produkt włoski.

Zobacz więcej produktówWyszukaj podobne do "geox respira"


 • Sandały dziecięce Geox - zdjęcie produktu

  Sandały Geox Geox okazja Darbut

  199 zł 309 zł
  Dziecięce sandały marki Geox w kolorze różowym. Cholewka wykonana ze skóry ekologicznej oraz materiału syntetycznego. Wkładka skórzana, a podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo z technologią Geox Respira . Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat. Produkt włoski.
 • Sandały dziecięce Geox na rzepy brązowe - zdjęcie produktu

  Sandały Geox Geox wyprzedaż Darbut

  149 zł 229 zł
  Dziecięce sandały marki Geox w kolorze brązowo-zielonym. Cholewka wykonana ze materiału tekstylnego i syntetycznego. Wyściołka materiał tekstylny, wkładka tekstylna, a podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo z technologią Geox Respira . Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat. Produkt włoski.
 • Sandały dziecięce Geox - zdjęcie produktu

  Sandały Geox Geox okazja Darbut

  209 zł 239 zł
  Dziecięce sandały marki Geox w kolorze różowym. Cholewka wykonana z naturalnej, nabłyszczanej skóry licowej. Wkładka wykonana ze skóry naturalnej, a podeszwa z wysokogatunkowego tworzywa w technologii Geox Respira . Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat. Produkt włoski.
 • Sandały dziecięce Geox - zdjęcie produktu

  Sandały Geox Geox Darbut wyprzedaż

  199 zł 289 zł
  Dziecięce sandały marki Geox w odcieniach fuksji i różu. Cholewka wykonana ze skóry ekologicznej oraz materiału tekstylnego. Wkładka skórzana, a podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo wykonane w technologii Geox Respira . Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat. Produkt włoski.
 • Buty sportowe męskie Geox - zdjęcie produktu

  Sneakersy skórzane z podeszwą Respira™ Geox Peek&Cloppenburg

  429 zł
  Sneakersy męskie Geox, Skóra i materiał tekstylny , Zaokrąglony czubek , Sznurowanie , Perforacje , Oddychająca podeszwa Respira™, Wysokość podeszwy w rozmiarze 44: 2 cm
 • Sandały dziecięce Geox z nubuku - zdjęcie produktu

  Sandały Geox Geox wyprzedaż Darbut

  159 zł 179 zł
  Dziecięce sandały marki Geox w kolorze niebiesko-czarno-limonkowym. Cholewka wykonana z naturalnej skóry nubukowej i materiału tekstylnego. Wkładka skórzana, a podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo w technologii Geox Respira . Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat. Produkt włoski. Wyprodukowano bez związków chromu.
 • Sandały dziecięce Geox niebieskie bez wzorów - zdjęcie produktu

  Sandały Geox Geox wyprzedaż Darbut

  199 zł 269 zł
  Dziecięce sandały marki Geox w kolorze granatowo-niebieskim. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego oraz syntetycznego. Wyściółka materiał tekstylny, wkładka oddychająca, antybakteryjna, wykonana ze skóry, a podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. W obuwiu zastosowano technologię Geox Respira. Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat. Produkt włoski.
 • Sandały dziecięce Geox z tworzywa sztucznego na rzepy - zdjęcie produktu

  Sandały Geox Geox okazyjna cena Darbut

  169 zł 229 zł
  Dziecięce sandały marki Geox w kolorze niebieskiego z dodatkiem czerwonego i granatu. Cholewka wykonana z skóry ekologicznej i materiału tekstylnego. Wysciółka materiał tekstylny, wkładka oddychająca, antybakteryjna, wykonana ze skóry, a podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. W obuwiu zastosowano technologię Geox Respira. Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat. Produkt włoski.
 • Sandały dziecięce Geox na lato - zdjęcie produktu

  Sandały Geox Geox okazja Darbut

  199 zł 269 zł
  Dziecięce sandały marki Geox w kolorze granatowo- fioletowym. Cholewka wykonana z materiału tekstylnego oraz syntetycznego. Wkładka oddychająca, antybakteryjna, wykonana ze skóry, a podeszwa to wysokogatunkowe tworzywo. W obuwiu zastosowano technologię Geox Respira. Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat. Produkt włoski.
 • Półbuty męskie Geox sznurowane brązowe - zdjęcie produktu

  Sneakersy Geox Geox okazja Darbut

  299 zł 559 zł
  Męskie sneakersy marki Geox w kolorze czarnym. Cholewka wykonana z naturalnej skóry gładkiej. Wyściółka i wkładka to materiał tekstylny, a podeszwa wysokogatunkowe tworzywo wykonane w technologii Geox Respira . Wkładka oddychająca i ergonomiczna. Geox Respira - perforowana podeszwa zbudowana na bazie membrany z mikroporami, która oddycha, pochłania i wydala pot, nie przepuszczając przy tym wody. Gwarantuje naturalną termoregulację oraz stwarza idealny mikroklimat.

Zobacz więcej produktów