Geox respira u snake


Geox respira u snake - sprawdź nasze produkty

 • Mokasyny męskie Geox casual na jesień - zdjęcie produktu

  Mokasyny GEOX - U Snake Moc B U0207B 00046 C6010 Coffee Geox eobuwie.pl

  349 zł 499 zł
  Przyciągające uwagę buty marki Geox. Licowa skóra naturalna to jeden z najlepszych materiałów wykorzystywanych do produkcji butów – dostosuje się do stopy, przepuszcza powietrze, a przy tym świetnie wygląda. Wnętrze butów wyściełano skórą naturalną, która charakteryzuje się niezwykłą miękkością i jest przyjemna w dotyku. Postaw na maksimum wygody i poczuj wyjątkowy komfort. Buty z idealnie wyprofilowaną wkładką skórzaną, która odznacza się świetną oddychalnością. Ten model to kwintesencja wygody! Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. W butach zastosowano technologię Geox Respira. Buty na co dzień - ponadczasowe i uniwersalne.
 • Półbuty męskie Geox - zdjęcie produktu

  Sneakersy GEOX - U Snake.2 A U948DA 022FU C9310 Black/Stone Geox eobuwie.pl

  229 zł 479 zł
  Klasyczna propozycja marki Geox. Cholewkę butów na co dzień wykonano z miękkiej skóry zamszowej, która odpowiada za wysoki komfort i maksymalną wygodę stóp. W tych butach każdy długi spacer będzie przyjemnością. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Buty z idealnie wyprofilowaną wkładką skórzaną, która odznacza się świetną oddychalnością. Ten model to kwintesencja wygody! Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. W butach zastosowano technologię Geox Respira. Stylowe i przyjemne w noszeniu buty codzienne.
 • Buty sportowe męskie Geox sznurowane jesienne - zdjęcie produktu

  Półbuty GEOX - U Snake K U4207K 08514 C1405 Optic White Geox eobuwie.pl

  299 zł 449 zł
  Przyciągające uwagę buty marki Geox. Cholewkę wykonano z wytrzymałego materiału o świetnych właściwościach oddychających. To wyjątkowo wygodne buty do codziennego użytku – szczególnie do miasta. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. Buty wzbogacono o technologię Geox Respira. Stylowe i przyjemne w noszeniu buty codzienne.
 • Buty sportowe męskie Geox czarne sznurowane - zdjęcie produktu

  Sneakersy GEOX - U Snake.2 B U048DB 04654 C9270 Black/Anthracite Geox eobuwie.pl

  219 zł 449 zł
  Modna propozycja marki Geox. Licowa skóra naturalna to jeden z najlepszych materiałów wykorzystywanych do produkcji butów – dostosuje się do stopy, przepuszcza powietrze, a przy tym świetnie wygląda. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. W butach zastosowano technologię Geox Respira. Te buty to miejski styl w dobrym wydaniu.
 • Półbuty męskie Geox - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Półbuty GEOX - U Snake L U4207L 02214 C0845 Bez/C.Pomarancz szary Geox eobuwie.pl

  314 zł 459 zł
  Cenisz sobie starannie wykonane i jednocześnie wygodne dodatki? Półbuty z nowej kolekcji Geox przypadną Ci do gustu! Starannie wykonana cholewka z wytrzymałego zamszu oraz zamszowej skóry współgra z naturalnym ruchem nogi. Wstawki z przewiewnego materiału poprawiają przepływ powietrza. Nisko wycięte nabrzeże sprzyja swobodzie ruchów w okolicy kostki. Wodoodporna membrana Geox Respira pozwala stopie oddychać i tworzy wewnątrz obuwia idealny mikroklimat. Wytrzymała podeszwa z mieszanki gum odznacza się bardzo dobrą przyczepnością na różnego rodzaju nawierzchniach.
 • Buty sportowe męskie Geox na jesień casual - zdjęcie produktu

  Półbuty GEOX - U Snake L U4207L 02214 C4002 Navy Geox eobuwie.pl

  409 zł 459 zł
  Modna propozycja marki Geox. Cholewkę butów na co dzień wykonano z miękkiej skóry zamszowej, która odpowiada za wysoki komfort i maksymalną wygodę stóp. W tych butach każdy długi spacer będzie przyjemnością. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. W butach zastosowano technologię Geox Respira. Stylowe i przyjemne w noszeniu buty codzienne.
 • Buty sportowe męskie Geox wiązane - zdjęcie produktu

  Sneakersy GEOX - U Snake A U0407A 022BC C1018 Dove Grey Geox eobuwie.pl

  309 zł 449 zł
  Modna propozycja marki Geox. Cholewkę wykonano z wytrzymałego materiału o świetnych właściwościach oddychających. To wyjątkowo wygodne buty do codziennego użytku – szczególnie do miasta. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. Buty wzbogacono o technologię Geox Respira. Te buty to miejski styl w dobrym wydaniu.
 • Buty sportowe męskie Geox - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Sneakersy GEOX - U Snake.2 B U048DB 0CL54 C4002 Navy eobuwie.pl

  259 zł 429 zł
  Modna propozycja marki Geox. Cholewkę butów na co dzień wykonano z miękkiej skóry zamszowej, która odpowiada za wysoki komfort i maksymalną wygodę stóp. W tych butach każdy długi spacer będzie przyjemnością. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. Buty wzbogacono o technologię Geox Respira. Te buty to miejski styl w dobrym wydaniu.
 • Buty sportowe męskie Geox - zdjęcie produktu

  Sneakersy GEOX - U Snake.2 B U048DB 022BC C9996 Black/Black Geox eobuwie.pl

  299 zł 449 zł
  Klasyczna propozycja marki Geox. Cholewkę wykonano z wytrzymałego materiału o świetnych właściwościach oddychających. To wyjątkowo wygodne buty do codziennego użytku – szczególnie do miasta. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. Buty wzbogacono o technologię Geox Respira. Buty na co dzień - ponadczasowe i uniwersalne.
 • Buty sportowe męskie Geox sznurowane - zdjęcie produktu

  Sneakersy GEOX - U Snake.2 B U048DB 022FU C0051 Grey/Red Geox eobuwie.pl

  309 zł 449 zł
  Przyciągające uwagę buty marki Geox. Licowa skóra naturalna to jeden z najlepszych materiałów wykorzystywanych do produkcji butów – dostosuje się do stopy, przepuszcza powietrze, a przy tym świetnie wygląda. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. W butach zastosowano technologię Geox Respira. Te buty to miejski styl w dobrym wydaniu.

Zobacz więcej produktówWyszukaj podobne do "geox respira u snake"


 • Buty sportowe męskie Geox - zdjęcie produktu

  Sneakersy GEOX - U Snake.2 A U048DA 022PT C0051 Grey/Red Geox eobuwie.pl

  359 zł 449 zł
  Klasyczna propozycja marki Geox. Nubuk, z którego zrobiono cholewkę butów, jest nadzwyczaj estetycznym i trwałym rodzajem skóry naturalnej. Przy odpowiedniej pielęgnacji odwdzięczy się użytkownikowi długowiecznością. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. Buty wzbogacono o technologię Geox Respira. Stylowe i przyjemne w noszeniu buty codzienne.
 • Półbuty męskie Geox sznurowane z tworzywa sztucznego - zdjęcie produktu

  Półbuty GEOX - U Snake K U4207K 02214 C1L9A Lt Grey/Anthracite Geox eobuwie.pl

  299 zł 449 zł
  Klasyczna propozycja marki Geox. Cholewkę butów na co dzień wykonano z miękkiej skóry zamszowej, która odpowiada za wysoki komfort i maksymalną wygodę stóp. W tych butach każdy długi spacer będzie przyjemnością. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. Model wyposażono w technologię Geox Respira. Te buty to miejski styl w dobrym wydaniu.
 • Buty sportowe męskie Geox wiązane casual - zdjęcie produktu

  Półbuty GEOX - U Snake K U4207K 02214 C4002 Navy Geox eobuwie.pl

  379 zł 459 zł
  Modna propozycja marki Geox. Cholewkę butów na co dzień wykonano z miękkiej skóry zamszowej, która odpowiada za wysoki komfort i maksymalną wygodę stóp. W tych butach każdy długi spacer będzie przyjemnością. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. W butach zastosowano technologię Geox Respira. Te buty to miejski styl w dobrym wydaniu.
 • Półbuty męskie Geox - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Półbuty GEOX - U Snake K U4207K 02214 C0845 Beż/C.Pomarańcz Geox eobuwie.pl

  319 zł 459 zł
  Modna propozycja marki Geox. Cholewkę butów na co dzień wykonano z miękkiej skóry zamszowej, która odpowiada za wysoki komfort i maksymalną wygodę stóp. W tych butach każdy długi spacer będzie przyjemnością. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. Buty wzbogacono o technologię Geox Respira. Te buty to miejski styl w dobrym wydaniu.
 • Mokasyny męskie Geox - zdjęcie produktu

  Mokasyny GEOX - U Snake Moc A U0207A 02243 C6029 Taupe Geox eobuwie.pl

  399 zł 449 zł
  Klasyczna propozycja marki Geox. Cholewkę butów na co dzień wykonano z miękkiej skóry zamszowej, która odpowiada za wysoki komfort i maksymalną wygodę stóp. W tych butach każdy długi spacer będzie przyjemnością. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Buty z idealnie wyprofilowaną wkładką skórzaną, która odznacza się świetną oddychalnością. Ten model to kwintesencja wygody! Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. W butach zastosowano technologię Geox Respira. Buty na co dzień - ponadczasowe i uniwersalne.
 • Mokasyny męskie Geox casualowe - zdjęcie produktu

  Mokasyny GEOX - U Snake Moc B U0207B 00022 C4064 Navy Geox eobuwie.pl

  359 zł 449 zł
  Modna propozycja marki Geox. Cholewkę butów na co dzień wykonano z miękkiej skóry zamszowej, która odpowiada za wysoki komfort i maksymalną wygodę stóp. W tych butach każdy długi spacer będzie przyjemnością. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. Model wyposażono w technologię Geox Respira. Buty na co dzień - ponadczasowe i uniwersalne.
 • Mokasyny męskie Geox z tworzywa sztucznego bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Mokasyny GEOX - U Snake Moc B U0207B 00046 C9997 Black Geox eobuwie.pl

  449 zł 499 zł
  Przyciągające uwagę buty marki Geox. Licowa skóra naturalna to jeden z najlepszych materiałów wykorzystywanych do produkcji butów – dostosuje się do stopy, przepuszcza powietrze, a przy tym świetnie wygląda. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Buty z idealnie wyprofilowaną wkładką skórzaną, która odznacza się świetną oddychalnością. Ten model to kwintesencja wygody! Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. Buty wzbogacono o technologię Geox Respira. Buty na co dzień - ponadczasowe i uniwersalne.
 • Czarne buty sportowe męskie Geox jesienne wiązane - zdjęcie produktu

  Sneakersy GEOX - U Snake.2 B U048DB 022FU C0659 Navy/Orange Geox eobuwie.pl

  299 zł 449 zł
  Przyciągające uwagę buty marki Geox. Licowa skóra naturalna to jeden z najlepszych materiałów wykorzystywanych do produkcji butów – dostosuje się do stopy, przepuszcza powietrze, a przy tym świetnie wygląda. Ten model butów posiada wnętrze wyścielone wytrzymałym i jednocześnie miękkim materiałem, który gwarantuje wygodę oraz odpowiednią wentylację stóp. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. Buty wzbogacono o technologię Geox Respira. Stylowe i przyjemne w noszeniu buty codzienne.
 • Mokasyny Geox jesienne - zdjęcie produktu

  Mokasyny GEOX - U Snake Moc A U0207A 02243 C4002 Navy Geox eobuwie.pl

  309 zł 449 zł
  Nowy model marki Geox. Miękka cholewka wykonana z naturalnej skóry zamszowej idealne dopasowuje się do stopy oraz zwiększa wygodę w trakcie noszenia. Niezależnie od tego, gdzie się wybierasz – postaw na maksimum komfortu i wygody ze skórzaną wkładką. Dzięki niej but dopasuje się do kształtu stopy i zapewni Ci niebywałą swobodę chodzenia. Podeszwę butów wykonano z wysokogatunkowego tworzywa, które zapewni Ci wysoką jakość użytkowania. Przy odpowiedniej pielęgnacji, codzienne buty posłużą Ci na lata! Sucha i wypoczęta stopa w każdych warunkach! Podeszwa z membarną Geox Respira zapewnia wodoodporność i naturalną termoregulację w codziennym użytkowaniu. Jeśli ciągle pozostajesz w ruchu wybierz buty na płaskiej podeszwie.
 • Mokasyny męskie Geox bez zapięcia casual - zdjęcie produktu

  Mokasyny GEOX - U Snake Moc B U0207B 00022 C1018 Dove Grey Geox eobuwie.pl

  399 zł 449 zł
  Modna propozycja marki Geox. Cholewkę butów na co dzień wykonano z miękkiej skóry zamszowej, która odpowiada za wysoki komfort i maksymalną wygodę stóp. W tych butach każdy długi spacer będzie przyjemnością. Wnętrze butów wyściełano skórą naturalną, która charakteryzuje się niezwykłą miękkością i jest przyjemna w dotyku. Postaw na maksimum wygody i poczuj wyjątkowy komfort. Ten model butów - dzięki wkładce uszytej z jakościowego i wytrzymałego materiału - idealnie dopasuje się do kształtu Twoich stóp i zapewni im wygodę. Podeszwa powyższych butów została wykonana z innowacyjnego tworzywa, co nadaje im jeszcze bardziej sportowy i współczesny charakter, a przy tym zapewnia komfort codziennego użytkowania. Model wyposażono w technologię Geox Respira. Stylowe i przyjemne w noszeniu buty codzienne.

Zobacz więcej produktów