1. Strona główna
 2. geox respira dla dzieci

Geox respira dla dzieci

Geox respira dla dzieci - sprawdź nasze produkty

 • Buty sportowe dziecięce Geox - Butomaniak.pl - zdjęcie produktu

  Geox J Bernie C J8211C 014AF C4002 Geox wyprzedaż Butomaniak.pl

  188 zł 269 zł

  Obuwie w sportowym stylu dla dzieci, zapinane na 2 rzepy. Przód buta i zapiętek mają syntetyczne wzmocnienie. Antybakteryjna wkładka. Podeszwa z wysokogatunkowego tworzywa z solidnym bieżnikiem daje właściwą przyczepność. Geox Respira - perforowana podeszwa buta, która pochłania i wydala pot nie przepuszczając przy tym wody do wnętrza buta. Stopa pozostaje sucha i ma odpowiednią temperaturę.

 • Trampki dziecięce Geox wielokolorowe w zwierzęcy wzór - zdjęcie produktu

  Baby Djrock Girl Geox Butami

  259 zł

  Trzewiki Geox Djrock Baby Girl - wygodny model z najmodniejszym w tym sezonie zwierzęcym motywem. Cholewka to połączenie skóry ekologicznej i materiału. Ciekawego charakteru dodają całości ozdoby - miękkie, panterkowe futerko oraz kolorowe chwosty. Całość opiera się na elastycznej, podeszwie z tworzywa EVA wyposażonej w Flexy System, który wspiera naturalne ułożenie stóp podczas chodzenia. Zapięcie na rzep i zamek umożliwiają idealne dopasowanie. O odpowiednie wsparcie i amortyzację dba wnętrze - miękka wyściółka oraz antybakteryjna wkładka z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry. Buty stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do środka, dzięki czemu wewnątrz panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Buty Geox to najlepszy wybór dla dzieci.

 • Czarne trampki dziecięce Geox - zdjęcie produktu

  Jr Djrock Girl Geox Butami

  279 zł

  Urocze trzewiki Geox Jr Djrock Girl - idealny model do szkoły i na co dzień. Cholewka w kolorze czarnym to skóra ekologiczna osadzona na podeszwie z ultralekkiego tworzywa EVA. Ciekawego charakteru nadają całości połyskujące akcenty. O odpowiednie wsparcie i amortyzację dba wnętrze - miękka, tekstylna wyściółka oraz antybakteryjna wkładka z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry. Buty stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień.

 • Buty zimowe dziecięce Geox skórzane - zdjęcie produktu

  Baby Hynde Girl Geox Butami

  309 zł

  Komfortowa propozycja dla dziewczynek - trzewiki Geox Hynde Baby Girl. Cholewka w kolorze różowym to połączenie zamszu (53%), skóry (33%) i elementu z lakierowanej ekoskóry (14%). W środku miękka wyściółka oraz wygodna wkładka z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry naturalnej. Całość opiera się na elastycznej, gumowej podeszwie wyposażonej w Flexy System, który wspiera naturalne ułożenie stóp podczas chodzenia. Technologia Softly Cushioned zapewnia odpowiednią amortyzację, niwelując drobne wstrząsy. Umieszczony z boku zamek ułatwia zakładanie. Model stworzono z zastosowaniem perforowanej podeszwy Geox Respira, która pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Trzewiki Geox to świetny wybór dla Twojego dziecka.

 • Buty sportowe dziecięce Geox na rzepy - zdjęcie produktu

  Baby Tutim Boy Geox Butami

  219 zł

  Granatowe trzewiki Geox Baby Tutim Boy - niezwykle wygodny model, który gwarantuje bardzo dobre wsparcie kostki. Cholewka to naturalna skóra nubuk z elementami zamszu. Na szczególną uwagę zasługuje wnętrze wykonane w całości z antybakteryjnej, bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry naturalnej. Wzmocniony nosek zapewnia ochronę małych stóp. Całość opiera się na elastycznej, gumowej podeszwie wyposażonej w Flexy System, który wspiera naturalne ułożenie stóp podczas chodzenia. Najwyższy stopień amortyzacji to zasługa zastosowanej technologii Softly Cushioned. Perforowana podeszwa Geox Respira pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Buty dziecięce Geox to najlepszy wybór dla Twojego malucha.

 • Buty sportowe dziecięce Geox na rzepy zamszowe - zdjęcie produktu

  Baby Tutim Girl Geox Butami

  219 zł

  Granatowe trzewiki Geox Baby Tutim Girl - niezwykle wygodny model, który gwarantuje bardzo dobre wsparcie kostki. Cholewka to naturalny zamsz (94%) z akcentem lakierowanej ekoskóry. Na szczególną uwagę zasługuje wnętrze wykonane w całości z antybakteryjnej, bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry naturalnej. Wzmocniony nosek zapewnia ochronę małych stóp. Całość opiera się na elastycznej, gumowej podeszwie wyposażonej w Flexy System, który wspiera naturalne ułożenie stóp podczas chodzenia. Najwyższy stopień amortyzacji to zasługa zastosowanej technologii Softly Cushioned. Perforowana podeszwa Geox Respira pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Buty dziecięce Geox to najlepszy wybór dla Twojego malucha.

 • Trampki dziecięce Geox bez wzorów - zdjęcie produktu

  Baby Jayj Girl Geox Butami

  259 zł

  Urocze trzewiki Geox Baby Jayj Girl - niezwykle wygodny model, który gwarantuje bardzo dobre wsparcie kostki. Cholewka to połączenie skóry licowej (40%), zamszu (30%) i elementów syntetycznych (30%). Na szczególną uwagę zasługuje wnętrze wykonane w całości z antybakteryjnej, bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry naturalnej. Wzmocniony nosek zapewnia ochronę małych stóp. Całość opiera się na elastycznej, gumowej podeszwie wyposażonej w Flexy System, który wspiera naturalne ułożenie stóp podczas chodzenia. Najwyższy stopień amortyzacji to zasługa zastosowanej technologii Softly Cushioned. Perforowana podeszwa Geox Respira pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Buty dziecięce Geox to najlepszy wybór dla Twojego malucha.

 • Trampki dziecięce Geox - Butomaniak.pl - zdjęcie produktu

  Geox J Ciak G.D J8204D 013AJ C4262 Geox okazja Butomaniak.pl

  202 zł 289 zł

  Obuwie dla dzieci w ciekawej kolorystyce. Granatowa cholewka ma biały przód ze wzorem w biedronki. Czerwone kontrastujące z cholewką sznurówki pasują kolorystycznie do buta. Z boku 3 ozdobne połyskujące kamyczki. Skórzana antybakteryjna wkładka. Podeszwa z wysokogatunkowego tworzywa z solidnym bieżnikiem daje właściwą przyczepność. Logo firmy Geox na języku i z boku cholewki. Geox Respira - perforowana podeszwa buta, która pochłania i wydala pot nie przepuszczając przy tym wody do wnętrza buta. Stopa pozostaje sucha i ma odpowiednią temperaturę.

 • Buty sportowe dziecięce granatowe Geox na rzepy skórzane - zdjęcie produktu

  Baby Each Girl Geox Butami

  259 zł

  Urocza propozycja dla dziewczynek - wygodne trzewiki Geox Each Baby Girl. Cholewka w kolorze granatowym to połączenie zamszu (50%), skóry (10%) i ekoskóry (40%). W środku miękka wyściółka oraz wygodna wkładka wykonane z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry naturalnej. Całość opiera się na elastycznej, gumowej podeszwie wyposażonej w Flexy System, który wspiera naturalne ułożenie stóp podczas chodzenia. Zapięcia na rzepy ułatwiają zakładanie. Buty stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Trzewiki Geox to najlepszy wybór dla Twojego dziecka.

 • Buty sportowe dziecięce Geox skórzane - zdjęcie produktu

  Baby Each Girl Geox Butami

  259 zł

  Wygodna propozycja dla dziewczynek - trzewiki Geox Each Baby Girl. Cholewka w kolorze granatowym to połączenie zamszu (45%) i elementów syntetycznych (55%). W środku miękka wyściółka oraz wygodna wkładka wykonane z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry naturalnej. Całość opiera się na elastycznej, gumowej podeszwie wyposażonej w Flexy System, który wspiera naturalne ułożenie stóp podczas chodzenia. Zapięcia na rzepy ułatwiają zakładanie. Buty stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Trzewiki Geox to sprawdzony wybór dla Twojego dziecka.

Zobacz więcej produktów

Dla dziecka

Zobacz Dla dziecka

Wyszukaj podobne do Geox respira dla dzieci

 • Buty sportowe dziecięce Geox ze skóry w groszki - zdjęcie produktu

  Baby Each Girl Geox Butami

  239 zł

  Wygodna propozycja dla dziewczynek - trzewiki Geox Each Baby Girl. Cholewka w kolorze szarym to połączenie zamszu (60%) i ekoskóry (40%). W środku miękka wyściółka oraz wygodna wkładka wykonane z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry naturalnej. Całość opiera się na elastycznej, gumowej podeszwie wyposażonej w Flexy System, który wspiera naturalne ułożenie stóp podczas chodzenia. Umieszczony z boku zamek ułatwia zakładanie. Model stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Trzewiki Geox to świetny wybór dla Twojego dziecka.

 • Buty sportowe dziecięce Geox skórzane - zdjęcie produktu

  Baby Each Boy Geox Butami

  259 zł

  Propozycja dla chłopców - trzewiki Geox Each Baby Boy to model, który zapewni wyjątkowo dobre wsparcie kostki dzięki zastosowanemu systemowi Stabyx. Cholewka w kolorze granatowym to połączenie zamszu (50%), skóry (45%) i elementu syntetycznego (5%). W środku miękka wyściółka oraz wygodna wkładka wykonane z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry naturalnej. Całość opiera się na elastycznej, gumowej podeszwie wyposażonej w Flexy System, który wspiera naturalne ułożenie stóp podczas chodzenia. Zapięcia na rzepy ułatwiają zakładanie. Model stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Trzewiki Geox to świetny wybór dla Twojego dziecka.

 • Czarne buty sportowe dziecięce Geox zamszowe bez wzorów - zdjęcie produktu

  Baby Each Girl Geox Butami

  259 zł

  Urocza propozycja dla dziewczynek - wygodne trzewiki Geox Each Baby Girl. Cholewka w kolorze ciemnoszarym to połączenie zamszu (50%), skóry (10%) i ekoskóry (40%). W środku miękka wyściółka oraz wygodna wkładka wykonane z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry naturalnej. Całość opiera się na elastycznej, gumowej podeszwie wyposażonej w Flexy System, który wspiera naturalne ułożenie stóp podczas chodzenia. Zapięcia na rzepy ułatwiają zakładanie. Buty stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Trzewiki Geox to najlepszy wybór dla Twojego dziecka.

 • Geox półbuty dziecięce w zwierzęce wzory skórzane sznurowane - zdjęcie produktu

  Baby Hynde Girl Geox Butami

  309 zł

  Komfortowa propozycja dla dziewczynek - trzewiki Geox Hynde Baby Girl. Cholewka to połączenie naturalnego zamszu (54%) i lakierowanej ekoskóry (46%). W środku miękka wyściółka oraz wygodna wkładka z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry naturalnej. Całość opiera się na elastycznej, gumowej podeszwie wyposażonej w Flexy System, który wspiera naturalne ułożenie stóp podczas chodzenia. Technologia Softly Cushioned zapewnia odpowiednią amortyzację, niwelując drobne wstrząsy. Umieszczony z boku zamek ułatwia zakładanie. Model stworzono z zastosowaniem perforowanej podeszwy Geox Respira, która pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Trzewiki Geox to świetny wybór dla Twojego dziecka.

 • Buty sportowe dziecięce Geox bez wzorów na rzepy - zdjęcie produktu

  Jr Android Boy Geox Butami

  309 zł

  Świecące półbuty Geox Jr Android Boy to model, który pozwoli Twojemu dziecku się wyróżnić. Cholewka to połączenie ekoskóry i materiału tekstylnego. W podeszwie umieszczono diody LED, które można włączać i wyłączać przyciskiem znajdującym się na cholewce (diody świecą do wyczerpania baterii - nie ma możliwości wymiany/ładowania baterii). O odpowiednie wsparcie i amortyzację dba wnętrze - miękka wyściółka oraz antybakteryjna wkładka z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry. Buty stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do środka, dzięki czemu wewnątrz panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Buty Geox to najlepszy wybór dla Twojego dziecka.

 • Buty sportowe dziecięce Geox na rzepy - zdjęcie produktu

  Jr Android Boy Geox Butami

  309 zł

  Świecące półbuty Geox Jr Android Boy to model, który pozwoli Twojemu dziecku się wyróżnić. Cholewka to połączenie ekoskóry i materiału tekstylnego. W podeszwie umieszczono diody LED, które można włączać i wyłączać przyciskiem znajdującym się na cholewce (diody świecą do wyczerpania baterii - nie ma możliwości wymiany/ładowania baterii). O odpowiednie wsparcie i amortyzację dba wnętrze - miękka wyściółka oraz antybakteryjna wkładka z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry. Buty stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do środka, dzięki czemu wewnątrz panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Buty Geox to najlepszy wybór dla Twojego dziecka.

 • Buty sportowe dziecięce złote Geox na rzepy - zdjęcie produktu

  Jr Spaceclub Girl Geox Butami

  216 zł 309 zł

  Świecące półbuty Geox Jr Spaceclub Girl to model, który pozwoli Twojemu dziecku się wyróżnić. Cholewka w kolorze ciemnego złota to skóra ekologiczna z elementami tekstylnymi. W podeszwie znajdują się diody LED, które świecą podczas chodzenia. Światełka można włączać i wyłączać przyciskiem znajdującym się na cholewce (świecą do wyczerpania baterii - nie ma możliwości wymiany/ładowania baterii). O odpowiednie wsparcie i amortyzację dba wnętrze - miękka wyściółka oraz antybakteryjna wkładka z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry. Buty stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Buty Geox to najlepszy wybór dla Twojego dziecka.

 • Geox buty sportowe dziecięce - zdjęcie produktu

  Jr Spaceclub Girl Geox Butami

  216 zł 309 zł

  Świecące półbuty Geox Jr Spaceclub Girl to model, który pozwoli Twojemu dziecku się wyróżnić. Cholewka w kolorze ciemnoszarym to skóra ekologiczna z elementami tekstylnymi. W podeszwie znajdują się diody LED, które świecą podczas chodzenia. Światełka można włączać i wyłączać przyciskiem znajdującym się na cholewce (świecą do wyczerpania baterii - nie ma możliwości wymiany/ładowania baterii). O odpowiednie wsparcie i amortyzację dba wnętrze - miękka wyściółka oraz antybakteryjna wkładka z bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry. Buty stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do wnętrza, dzięki czemu w środku panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Buty Geox to najlepszy wybór dla Twojego dziecka.

 • Buty sportowe dziecięce Geox bez wzorów na rzepy skórzane - zdjęcie produktu

  Jr Alben Boy Geox Butami

  309 zł

  Świetny wybór na co dzień i do szkoły - zapinane na rzepy sneakersy Geox Jr Alben Boy. Granatowa cholewka to połączenie ekoskóry i materiału tekstylnego. Całość opiera się na elastycznej, gumowej podeszwie. Wewnątrz miękka, tekstylna wyściółka oraz wkładka z naturalnej, bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry. Model stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do środka, dzięki czemu wewnątrz panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Buty Geox to najlepszy wybór dla Twojego dziecka.

 • Buty sportowe dziecięce Geox - zdjęcie produktu

  Jr Snake 2 Boy Geox Butami

  329 zł

  Propozycja na co dzień i do szkoły - sneakersy Geox Snake.2 Boy. Czarna cholewka to połączenie skóry naturalnej (67%) oraz elementów syntetycznych. Całość osadzona na elastycznej, gumowej podeszwie. Wewnątrz miękka, tekstylna wyściółka oraz wkładka z naturalnej, bezchromowej, bezpiecznej dla dzieci skóry. Elastyczne gumki oraz zapięcie na rzep pozwalają na idealne dopasowanie. Model stworzono z zastosowaniem technologii Geox Respira - specjalna perforowana podeszwa pozwala stopom oddychać i odprowadza pot na zewnątrz, jednocześnie nie przepuszczając wody do środka, dzięki czemu wewnątrz panuje optymalna temperatura, a stopy pozostają suche przez cały dzień. Buty Geox to najlepszy wybór dla Twojego dziecka.

Zobacz więcej produktów