1. Strona główna
 2. oprawki okularowe prada

Oprawki okularowe prada

Oprawki okularowe prada - sprawdź nasze produkty

 • Oprawki do okularów damskie Prada - zdjęcie produktu

  PRADA PR60XV 3311O1 - Oprawki okularowe - prada Prada okazja Trendy Opticians

  659 zł 1099 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model PR60XV to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy.

 • Oprawki do okularów Prada - zdjęcie produktu

  PRADA PR54XV 5231O1 - Oprawki okularowe - prada Prada Trendy Opticians wyprzedaż

  599 zł 999 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model PR54XV to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy.

 • Oprawki do okularów damskie Prada - Trendy Opticians - zdjęcie produktu

  PRADA PR03VV 30Z1O1 - Oprawki okularowe - prada Prada wyprzedaż Trendy Opticians

  599 zł 999 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model PR03VV to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt okrągły nawiązuje do stylu retro. Takie okulary sprawdzą się w stylizacjach casualowych, eklektycznych jak i również mocno awangardowych.

 • Oprawki do okularów damskie Prada - zdjęcie produktu

  PRADA PR62UV YEE1O1 - Oprawki okularowe - prada Prada Trendy Opticians okazja

  779 zł 1299 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model PR62UV to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Kształt kocie oczy, to kobiecy fason, delikatny i wydłużony ku górze po zewnętrznej części frontu. Model retro nawiązujący do lat 50'tych.

 • Oprawki do okularów damskie Prada - zdjęcie produktu

  Oprawki do okularów damskie Prada

  599 zł 999 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model VPR12UV to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt owalny to przedłużona forma, o zaokrąglonych konturach. Okulary o tym kształcie staną się idealnym balansem dla osób o kwadratowych rysach twarzy. Zauszniki połączone z frontem mechanizmem łączeniowym typu flex, dzięki któremu okulary doskonale przystosowują się do głowy.

 • Oprawki do okularów Prada - zdjęcie produktu

  PRADA VPR16M 1BO-1O1 - Oprawki okularowe - prada Prada promocyjna cena Trendy Opticians

  599 zł 999 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model VPR16M to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy.

 • Oprawki do okularów damskie Prada - zdjęcie produktu

  PRADA PR5XV 5121O1 - Oprawki okularowe - prada Prada okazyjna cena Trendy Opticians

  599 zł 999 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model PR5XV to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kocie oczy, to kobiecy fason, delikatny i wydłużony ku górze po zewnętrznej części frontu. Model retro nawiązujący do lat 50'tych.

 • Oprawki do okularów damskie Prada - zdjęcie produktu

  PRADA VPR11V 1AB-101 - Oprawki okularowe - prada Prada okazja Trendy Opticians

  599 zł 999 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model VPR11V to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Doskonale nadaje się również do montażu szkieł korekcyjnych z wysoką wadą wzroku - charakterystyczny montaż soczewek, pomoże w uzyskaniu estetycznego wyglądu okularów. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy.

 • Oprawki do okularów damskie - zdjęcie produktu

  Oprawki okularowe kocie oczy damskie stalowe Sunoptic 940B brązowe Stylion

  129 zł

  Okulary Sunoptic, to wysokiej jakości produkt - Szwajcarski projekt. Okulary stworzone przez optyków dla optyków. Najmodniejsze, jak również klasyczne style.Oprawki stalowe w stylu kocie oczy. Oprawy ze stali nierdzewnej, z matowymi wykończeniamiLekkie - wygodne.Mogą być formowane na gorąco i na zimno. Modne oraz klasyczne wzory.Zgodne z normami ENV14027; ISO 12870, oraz zgodne z dyrektywą CEW zestawie:- etui na zamek- oryginalne etui (woreczek)- ściereczkaSZCZEGÓŁY:ProducentSUNOPTICRodzaj:damskieKształt:kocie oczyWłaściwości soczewek:zerówki(z możliwością wymiany na soczewki korekcyjne)Filtr UV:UV 400Kategoria filtra:kat. 0Kolor oprawki:brązowe + złote, matoweKolor soczewki:bezbarwneDostępność:w magazynieCzas realizacji:1-2 dniWYMIARY:szerokość między zausznikami (mierzona przy zawiasach) (cm): 13.3max wysokość soczewki razem z oprawką (cm): 4.6Wymiary:501914050 - szerokość soczewki podana w mm19 - szerokość mostka podana w mm140 - długość zausznika podana w mm...

 • Oprawki do okularów damskie - zdjęcie produktu

  Oprawki okularowe kocie oczy damskie stalowe,giętki zausznik Sunoptic 980A niebieskie Stylion

  89 zł

  Okulary Sunoptic, to wysokiej jakości produkt - Szwajcarski projekt. Okulary stworzone przez optyków dla optyków. Najmodniejsze, jak również klasyczne style.Posiadają zausznik wykonany z bardzo giętkiego ,elastycznego tworzywa, który jest jednocześnie bardzo wytrzymały np.na wyginanie.Oprawki stalowe w stylu kocie oczy. Oprawy ze stali nierdzewnej, z matowymi wykończeniami.Lekkie - wygodne.Mogą być formowane na gorąco i na zimno. Modne oraz klasyczne wzory.Zgodne z normami ENV14027; ISO 12870, oraz zgodne z dyrektywą CEW zestawie:- etui na zamek- oryginalne etui (woreczek)- ściereczkaSZCZEGÓŁY:ProducentSUNOPTICRodzaj:damskieKształt:kocie oczyWłaściwości soczewek:zerówki(z możliwością wymiany na soczewki korekcyjne)Filtr UV:UV 400Kategoria filtra:kat. 0Kolor oprawki:niebieskie + czarny zausznik , matoweKolor soczewki:bezbarwneDostępność:w magazynieCzas realizacji:1-2 dniWYMIARY:szerokość między zausznikami (mierzona przy zawiasach) (cm): 12.6max wysokość soczewki razem z oprawką (cm): 4.3Wymiary:521513852 - szerokość soczewki podana w mm15 - szerokość mostka podana w mm138 - długość zausznika podana w mmSzukasz innego koloru? Wpisz: 980...

Zobacz więcej produktów

Wyszukaj podobne do Oprawki okularowe prada

 • Oprawki do okularów - zdjęcie produktu

  Okulary oprawki korekcyjne LIW LEWANT 4087P col.10c Stylion

  299 zł

  Okulary Liw Lewant, produkowane przez polską manufakturę, wyłącznie z najlepszych materiałów spełniających normy CE. W 100% Polski Wyrób. Od 1981r. sprzedawane w większości zakładów optycznych, zyskały europejską renomę. Oprawki okularowe Liw Lewant wielokrotnie były nagradzane na największych targach optycznych, w Europie oraz za Oceanem. Jakość została potwierdzona licznymi Certyfikatami.HIPOALERGICZNE POWŁOKI - LIW-LEWANT jest jedynym światowym producentem opraw okularowych na wysokim poziomie, który metalowe elementy powstałe w procesie produkcji pokrywa warstwą tytanu. W 2005r. firrma LIW-LEWANT uzyskała certyfikat ENV14027 i EN1811 Włoskiego Instytutu Certottica dzięki pozytywnemu wynikowi testów na hipoalergiczność nanopowłok jakim została poddana. Wykorzystując wysoko rozwiniętą technologię próżniową oraz zastosowanie tytanu, możemy zaproponować w naszej ofercie sprawdzone i godne zaufania metalowe oprawy dla osób dorosłych i tych najmłodszych.Lekkie - wygodne.Mogą być formowane na gorąco i na zimno. Modne oraz klasyczne wzory.Zawiasy FLEX ( teleskopy )  pozwalają na odgięcie zausznika poza linię okularów, co ułatwia zakładanie okularów i zapewnia ich bezuciskowe noszenie.Zgodne z normami ENV14027; ISO 12870, oraz zgodne z dyrektywą CEW zestawie:- etui na zamek- oryginalne etui (woreczek)- ściereczkaSZCZEGÓŁY:ProducentLIW LEWANTRodzaj:męskieKształt:prostokątne (kształt nerdy)Właściwości soczewek:zerówki(z możliwością wymiany na soczewki korekcyjne)Filtr UV:UV 400Kategoria filtra:kat. 0Kolor oprawki:granatowe (połysk) + grafitowe (matowe)Kolor soczewki:bezbarwneDostępność:w magazynieCzas realizacji:1-2 dniWYMIARY:szerokość między zausznikami (mierzona przy zawiasach) (cm): 14.3max wysokość soczewki razem z oprawką (cm): 4.2 Wymiary:561914556 - szerokość soczewki podana w mm19 - szerokość mostka podana w mm145 - długość zausznika podana w mm...

 • Oprawki do okularów damskie - zdjęcie produktu

  Oprawki okularowe kocie oczy damskie stalowe Sunoptic 941E granatowo-grafitowe Stylion

  100 zł

  Okulary Sunoptic, to wysokiej jakości produkt - Szwajcarski projekt. Okulary stworzone przez optyków dla optyków. Najmodniejsze, jak również klasyczne style.Oprawki stalowe w stylu kocie oczy. Oprawy ze stali nierdzewnej, z matowymi wykończeniamiLekkie - wygodne.Mogą być formowane na gorąco i na zimno. Modne oraz klasyczne wzory.Zgodne z normami ENV14027; ISO 12870, oraz zgodne z dyrektywą CEW zestawie:- etui na zamek- oryginalne etui (woreczek)- ściereczkaSZCZEGÓŁY:ProducentSUNOPTICRodzaj:damskieKształt:kocie oczyWłaściwości soczewek:zerówki(z możliwością wymiany na soczewki korekcyjne)Filtr UV:UV 400Kategoria filtra:kat. 0Kolor oprawki:granatowe + grafitowe , matoweKolor soczewki:bezbarwneDostępność:w magazynieCzas realizacji:1-2 dniWYMIARY:szerokość między zausznikami (mierzona przy zawiasach) (cm): 13.0max wysokość soczewki razem z oprawką (cm): 4.6Wymiary:501914051 - szerokość soczewki podana w mm19 - szerokość mostka podana w mm140 - długość zausznika podana w mmSzukasz innego koloru? Wpisz: 941...

 • Komono oprawki do okularów damskie - zdjęcie produktu

  Oprawki okularowe Komono Oscar Gun Komono komono.pl

  569 zł

  Rozmiar: 53-20-140 Oprawa ręcznie wykonana ze stali nierdzewnej  Wysokiej jakości zawiasy optyczne ze stali nierdzewnej Gumowane śruby Ręcznie, laserowo wykonane logo na oprawie Oprawa podatna na formowanie Uniwersalnie dopasowane noski Twarde etui + woreczek z mikrofibry do czyszczenia

 • Oprawki do okularów damskie Komono - zdjęcie produktu

  Oprawki okularowe Komono Oscar Slim White Gold Komono komono.pl

  469 zł

  Rozmiar: 47-19-135 Oprawa ręcznie wykonana ze stali nierdzewnej  Wysokiej jakości zawiasy optyczne ze stali nierdzewnej Gumowane śruby Ręcznie, laserowo wykonane logo na oprawie Oprawa podatna na formowanie Uniwersalnie dopasowane noski Twarde etui + woreczek z mikrofibry do czyszczenia

 • Oprawki do okularów Komono - zdjęcie produktu

  Oprawki okularowe Komono Charles Black Komono komono.pl

  469 zł

  Rozmiar: 49⎕20-140 Oprawa z ręcznie robionego, włoskiego acetatu Wysokiej jakości zawiasy optyczne ze stali nierdzewnej Gumowane śruby Ręcznie wykonane logo na oprawie Oprawa podatna na formowanie Uniwersalnie dopasowane noski  Twarde etui + woreczek z mikrofibry do czyszczenia

 • Oprawki do okularów damskie Komono - zdjęcie produktu

  Oprawki okularowe Komono Althea Rain Silver Komono komono.pl

  609 zł

  Rozmiar: 52⎕18-140 Oprawa z ręcznie robionego, włoskiego acetatu Wysokiej jakości zawiasy optyczne ze stali nierdzewnej Gumowane śruby Ręcznie wykonane logo na oprawie Oprawa podatna na formowanie Uniwersalnie dopasowane noski  Twarde etui + woreczek z mikrofibry do czyszczenia

 • Oprawki do okularów damskie Komono - zdjęcie produktu

  Oprawki okularowe Komono Conrad White Gold Komono komono.pl

  569 zł

  Rozmiar: 52⎕18-140 Oprawa ręcznie wykonana ze stali nierdzewnej Wysokiej jakości zawiasy optyczne ze stali nierdzewnej Gumowane śruby Ręcznie, laserowo wykonane logo na oprawie Oprawa podatna na formowanie Uniwersalnie dopasowane noski Twarde etui + woreczek z mikrofibry do czyszczenia

 • Okulary korekcyjne damskie Komono - zdjęcie produktu

  Oprawki okularowe Komono Jordan Black Komono komono.pl

  659 zł

  Rozmiar:  51⎕20-140 Oprawa z ręcznie robionego, włoskiego acetatu i stali nierdzewnej Wysokiej jakości zawiasy optyczne ze stali nierdzewnej Gumowane śruby Ręcznie, laserowo wykonane logo na oprawie Oprawa podatna na formowanie Uniwersalnie dopasowane noski Twarde etui + woreczek z mikrofibry do czyszczenia

 • Okulary korekcyjne damskie Komono - zdjęcie produktu

  Oprawki okularowe Komono Jordan Indigo Demi Komono komono.pl

  659 zł

  Rozmiar:  51⎕20-140 Oprawa z ręcznie robionego, włoskiego acetatu i stali nierdzewnej Wysokiej jakości zawiasy optyczne ze stali nierdzewnej Gumowane śruby Ręcznie, laserowo wykonane logo na oprawie Oprawa podatna na formowanie Uniwersalnie dopasowane noski Twarde etui + woreczek z mikrofibry do czyszczenia

 • Okulary korekcyjne damskie Komono - zdjęcie produktu

  Oprawki okularowe Komono Chloe All Black Komono komono.pl

  609 zł

  Rozmiar:  51-19-145 Oprawa ze stali nierdzewnej Wysokiej jakości zawiasy optyczne ze stali nierdzewnej Gumowane śruby Ręcznie, laserowo wykonane logo na oprawie Oprawa podatna na formowanie Uniwersalnie dopasowane noski Twarde etui + woreczek z mikrofibry do czyszczenia

Zobacz więcej produktów