1. Strona główna
 2. oprawki prada damskie

Oprawki prada damskie

Oprawki prada damskie - sprawdź nasze produkty

 • Oprawki do okularów damskie Prada - zdjęcie produktu

  PRADA PR62UV YEE1O1 - Oprawki okularowe - prada Prada Trendy Opticians okazja

  779 zł 1299 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model PR62UV to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Kształt kocie oczy, to kobiecy fason, delikatny i wydłużony ku górze po zewnętrznej części frontu. Model retro nawiązujący do lat 50'tych.

 • Oprawki do okularów damskie Prada - zdjęcie produktu

  PRADA PR5XV 5121O1 - Oprawki okularowe - prada Prada okazyjna cena Trendy Opticians

  599 zł 999 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model PR5XV to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kocie oczy, to kobiecy fason, delikatny i wydłużony ku górze po zewnętrznej części frontu. Model retro nawiązujący do lat 50'tych.

 • Oprawki do okularów damskie Prada - zdjęcie produktu

  Oprawki do okularów damskie Prada

  599 zł 999 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model VPR12UV to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt owalny to przedłużona forma, o zaokrąglonych konturach. Okulary o tym kształcie staną się idealnym balansem dla osób o kwadratowych rysach twarzy. Zauszniki połączone z frontem mechanizmem łączeniowym typu flex, dzięki któremu okulary doskonale przystosowują się do głowy.

 • Oprawki do okularów damskie Prada - zdjęcie produktu

  PRADA PR60XV 3311O1 - Oprawki okularowe - prada Prada okazja Trendy Opticians

  659 zł 1099 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model PR60XV to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy.

 • Oprawki do okularów damskie Prada - Trendy Opticians - zdjęcie produktu

  PRADA PR03VV 30Z1O1 - Oprawki okularowe - prada Prada wyprzedaż Trendy Opticians

  599 zł 999 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model PR03VV to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt okrągły nawiązuje do stylu retro. Takie okulary sprawdzą się w stylizacjach casualowych, eklektycznych jak i również mocno awangardowych.

 • Okulary korekcyjne damskie Prada - zdjęcie produktu

  Okulary korekcyjne Prada PR 07VV 3201O1 Prada kodano.pl

  633 zł

  Oprawki korekcyjne Prada PR 07VV 3201O1 wyróżnia nowoczesny design, który doda wdzięku i stylu każdej kobiecie. Akcesoria optyczne wykonywane przez markę Prada zyskały już szerokie grono zwolenników - osób ceniących sobie wysoką jakość, precyzję i rewelacyjny wygląd. Niebanalne wzornictwo to ogromny atut okularów Prada. Efektowne połączenie brązów z energetycznym odcieniem czerwieni w oprawce wyróżnia ten model spośród innych dostępnych. Taka kolorystyka będzie wspaniałym uzupełnieniem wielu kobiecych stylizacji. Kształt "kocie oczy" to bardzo korzystny aspekt oprawki - rysy twarzy zyskują na wdzięku i zmysłowości. Ładnie wyprofilowana oprawka oraz zgrabne zauszniki zapewniają wygodę użytkowania. Przy wyborze oprawek korekcyjnych warto postawić na wysoką jakość wykonania - dopracowane detale, skrupulatnie dobrane materiały optyczne. Model Prada PR 07VV 3201O1 zapewni trwałość i bezproblemowe użytkowanie. Idealne wykończenie elementów oprawki to komfort noszenia okularów każdego dnia. A wszystko dopełniają walory wizualne - stylowy i kobiecy wygląd, efektowne zestawienie kolorów i nowatorski projekt. Okulary korekcyjne Prada PR 07VV 3201O1 proponujemy klientom wymagającym, ceniącym sobie wysokie standardy jakości, doświadczenie i profesjonalizm w dziedzinie optyki. Odpowiednio dobrane i atrakcyjne okulary są utożsamiane z prestiżem - w tym aspekcie marka Prada również nigdy nie zawodzi.

 • Oprawki do okularów damskie Prada - zdjęcie produktu

  PRADA VPR11V 1AB-101 - Oprawki okularowe - prada Prada okazja Trendy Opticians

  599 zł 999 zł

  Lubisz łączyć na pozór niepasujące do siebie elementy? To dokładnie tak jak marka Prada. Okulary Prada Eyewear znane są z łączenia dwóch - wydawałoby się - przeciwstawnych elementów: awangardowego wzornictwa i komercyjnego sukcesu. Nowe kolekcje okularów wyróżniają się stylistycznym połączeniem wyszukanej elegancji i awangardowego designu. Nieustanne poszukiwanie nieznanych dotąd i zarazem współczesnych form przekłada się na wyjątkowe modele o zdecydowanym charakterze. Prada stała się jedną z najważniejszych marek luksusowych - wyznacza trendy i kreuje nowe, kreatywne kierunki rozwoju współczesnej mody. Model VPR11V to modne oprawy okularowe. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Doskonale nadaje się również do montażu szkieł korekcyjnych z wysoką wadą wzroku - charakterystyczny montaż soczewek, pomoże w uzyskaniu estetycznego wyglądu okularów. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy.

 • Okulary korekcyjne damskie Prada - kodano.pl - zdjęcie produktu

  Prada VPR 26S 1AB1O1 Okulary korekcyjne + Darmowa Dostawa i Zwrot Prada kodano.pl

  1206 zł

  Okulary zaprojektowane zostały z myślą o osobach poszukujących ekskluzywnych wyrobów, wyróżniających się niespotykanym designem i nienaganną precyzją wykonania. W okularach Prada VPR 26S 1AB1O1 pod względem stylistycznym prym wiedzie klasyczna czerń, jednak sposób wykonania zdecydowanie już odbiega od tradycyjnych modeli okularów. Imponujący efekt wizualny osiągnięty został poprzez dokładnie przemyślany i zrealizowany projekt. Na idealną formę składają się wszystkie elementy tego modelu. Górna część oprawki posiada niezwykle ozdobną fakturę, którą uzupełnia ładnie ukształtowany mostek. Kształt "kocie oczy" jest tutaj efektownym uzupełnieniem przyjętej stylistyki. Wyrafinowanego charakteru dodają temu modelowi okularów także ozdobne zauszniki - ich forma doskonale współgra z całym projektem, a logo marki Prada dopełnia całości. Okulary Prada VPR 26S 1AB1O1 już na pierwszy rzut oka utożsamiane są z poczuciem dobrego stylu i prestiżem. Każda kobieta może poczuć się dzięki takim okularom wyjątkowo, mając przy tym gwarancję komfortu i wygody podczas użytkowania. Włoska marka Prada kojarzona jest z produktami luksusowymi, wyróżniającymi się niebanalnym designem, wysoką estetyką i profesjonalizmem w wykonaniu. Takie standardy spełniają także wyroby optyczne, które zyskały już szerokie grono swoich zwolenników. Wybierając takie okulary stawiamy na wysoką jakość w każdym aspekcie wykonania.

 • Okulary przeciwsłoneczne damskie Prada - kodano.pl - zdjęcie produktu

  Prada SPR 54T 1AB5S0 Okulary przeciwsłoneczne + Darmowa Dostawa i Zwrot Prada kodano.pl

  932 zł

  Nikogo nie powinno już dziwić, że mężczyźni również poszukują stylowych dodatków. Jako pierwsze skojarzenie przychodzi na myśl efektowna galanteria, ale równie dobrze mogą być to okulary. Marka Prada po raz kolejny udowadnia, że nieszablonowe wzornictwo zdecydowanie wyróżnia te projekty na tle konkurencji - co sprawia, że mogą stać się znakomitym uzupełnieniem modnej stylizacji. Okulary przeciwsłoneczne Prada SPR 54T 1AB5S0 zostały dopracowane w każdym szczególe, o czym warto się samemu przekonać. Ten ekskluzywny projekt kierowany jest do mężczyzn wymagających, którzy z pełną swobodą definiują swoje potrzeby i oczekiwania. Utożsamiane są z dobrym stylem i zamiłowaniem do produktów wysokiej jakości. Rewelacyjny efekt finalny to zasługa wszystkich detali, które zostały idealnie dopracowane. Poszczególne elementy efektownie współgrają ze sobą i tworzą harmonijną całość. Cały projekt to prawdziwy majstersztyk - poczynając od frontu oprawki a skończywszy na skrupulatnie wykończonych zausznikach. Model okularów Prada SPR 54T 1AB5S0 posiada filtr UV, który zapewnia odpowiednią ochronę przed działaniem niekorzystnego promieniowania ultrafioletowego w upalne dni. Warto też dodać, że misternie wykonana metalowa oprawka gwarantuje trwałość i niezawodność - takie okulary są zdecydowanie bardziej odporne na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Z całą pewnością można powiedzieć, że okulary przeciwsłoneczne Prada SPR 54T 1AB5S0 zapewniają wysoką funkcjonalność i satysfakcjonujący efekt wizualny.

 • Okulary przeciwsłoneczne damskie Prada - zdjęcie produktu

  Prada PR02XS Okulary przeciwsłoneczne damskie Prada Vision Express

  1099 zł

  Prada to jeden z najstarszych włoskich domów mody, powstał w 1913 roku, założony przez Mario Pradę, obecnie prowadzony przez Miuccię Pradę. Od lat produkty od Prady są synonimem luksusu, to też sięgają po nie takie gwiazdy jak Kate Moss, czy Scarlett Johansson. Początkowo marka znana była głównie z toreb i walizek, stopniowo poszerzała swój asortyment o buty, galanterię i okulary. Okulary Prada Eyewear stanowią stylowy, luksusowy dodatek, każdy podążający za trendami i lubiący rzeczy ekskluzywne klient będzie usatysfakcjonowany wyborem. Perfekcyjne wykonanie, acetat sprawiający, że okulary są lekkie i wygodne, ciekawe wzornictwo i kolorystyka, przełamywana czasami złotymi lub srebrnymi elementami - to zalety okularów z kolekcji Prady. Wielbiciele klasyki mogą wybierać w stonowanych, eleganckich oprawkach, a ci, którzy lubią się wyróżniać, z pewnością zdecydują się na wyraziste, rzucające się w oczy oprawki.Model PR02XS to modne okulary przeciwsłoneczne. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt okrągły nawiązuje do stylu retro. Takie okulary sprawdzą się w stylizacjach casualowych, eklektycznych jak i również mocno awangardowych. Soczewki zabarwione na kolor brązowy nadają większej intensywności widzianym kolorom, jednak niektóre barwy mogą ulegać zakłóceniu.

Zobacz więcej produktów

Wyszukaj podobne do Oprawki prada damskie

 • Okulary przeciwsłoneczne damskie Prada - zdjęcie produktu

  Prada SPR01O Okulary przeciwsłoneczne damskie Prada Vision Express

  1199 zł

  Prada to jeden z najstarszych włoskich domów mody, powstał w 1913 roku, założony przez Mario Pradę, obecnie prowadzony przez Miuccię Pradę. Od lat produkty od Prady są synonimem luksusu, to też sięgają po nie takie gwiazdy jak Kate Moss, czy Scarlett Johansson. Początkowo marka znana była głównie z toreb i walizek, stopniowo poszerzała swój asortyment o buty, galanterię i okulary. Okulary Prada Eyewear stanowią stylowy, luksusowy dodatek, każdy podążający za trendami i lubiący rzeczy ekskluzywne klient będzie usatysfakcjonowany wyborem. Perfekcyjne wykonanie, acetat sprawiający, że okulary są lekkie i wygodne, ciekawe wzornictwo i kolorystyka, przełamywana czasami złotymi lub srebrnymi elementami - to zalety okularów z kolekcji Prady. Wielbiciele klasyki mogą wybierać w stonowanych, eleganckich oprawkach, a ci, którzy lubią się wyróżniać, z pewnością zdecydują się na wyraziste, rzucające się w oczy oprawki.Model SPR01O to modne okulary przeciwsłoneczne. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy. Soczewki zabarwione na kolor brązowy nadają większej intensywności widzianym kolorom, jednak niektóre barwy mogą ulegać zakłóceniu. Doskonale chroniąca powłoka polaryzacyjna zapewnia maksymalny komfort widzenia przez eliminację odblasków. Soczewki te doskonale sprawdzają się w każdych warunkach zewnętrznych, przy różnej intensywności światła i podczas różnych aktywności.

 • Okulary korekcyjne damskie Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 60XV 5521O1 55 Prada Eyewear Aurum-Optics

  730 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 60XV 5521O1 55 to doskonały wybór dla każdej kobiety poszukującej stylowego dodatku. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne damskie Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 59XV 3311O1 53 Prada Eyewear Aurum-Optics

  778 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 59XV 3311O1 53 to doskonały wybór dla każdej kobiety poszukującej stylowego dodatku. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne damskie Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 12VV 5391O1 54 Prada Eyewear Aurum-Optics

  622 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 12VV 5391O1 54 to doskonały wybór dla każdej kobiety poszukującej stylowego dodatku. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne damskie Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 11XV 5101O1 51 Prada Eyewear Aurum-Optics

  584 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 11XV 5101O1 51 to doskonały wybór dla każdej kobiety poszukującej stylowego dodatku. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne damskie Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 59XV 5521O1 53 Prada Eyewear Aurum-Optics

  778 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 59XV 5521O1 53 to doskonały wybór dla każdej kobiety poszukującej stylowego dodatku. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne damskie Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 60XV 3311O1 53 Prada Eyewear Aurum-Optics

  730 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 60XV 3311O1 53 to doskonały wybór dla każdej kobiety poszukującej stylowego dodatku. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne damskie Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 60XV 5531O1 53 Prada Eyewear Aurum-Optics

  730 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 60XV 5531O1 53 to doskonały wybór dla każdej kobiety poszukującej stylowego dodatku. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne damskie Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 60XV 5541O1 53 Prada Eyewear Aurum-Optics

  730 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 60XV 5541O1 53 to doskonały wybór dla każdej kobiety poszukującej stylowego dodatku. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne damskie Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 05XV 5101O1 53 Prada Eyewear Aurum-Optics

  681 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 05XV 5101O1 53 to doskonały wybór dla każdej kobiety poszukującej stylowego dodatku. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

Zobacz więcej produktów