1. Strona główna
 2. oprawki prada męskie

Oprawki prada męskie

Oprawki prada męskie - sprawdź nasze produkty

 • Oprawki do okularów Prada - zdjęcie produktu

  Męskie granatowe oprawki Prada VPS 55F 56/18 TFY-1O1 140 Prada okazja ROOMOUTLET.PL

  546 zł 1050 zł

  Akcesoria-i-dodatki/dodatki-meskie/okulary-meskie/oprawki-do-okularow-meskich. Kategoria: oprawki do okularów męskich.

 • Okulary przeciwsłoneczne Prada - zdjęcie produktu

  PRADA SPS54I 5AV-6S1 - Okulary przeciwsłoneczne - prada Prada promocyjna cena Trendy Opticians

  799 zł 999 zł

  Prada to jeden z najstarszych włoskich domów mody, powstał w 1913 roku, założony przez Mario Pradę, obecnie prowadzony przez Miuccię Pradę. Od lat produkty od Prady są synonimem luksusu, to też sięgają po nie takie gwiazdy jak Kate Moss, czy Scarlett Johansson. Początkowo marka znana była głównie z toreb i walizek, stopniowo poszerzała swój asortyment o buty, galanterię i okulary. Okulary Prada Eyewear stanowią stylowy, luksusowy dodatek, każdy podążający za trendami i lubiący rzeczy ekskluzywne klient będzie usatysfakcjonowany wyborem. Perfekcyjne wykonanie, acetat sprawiający, że okulary są lekkie i wygodne, ciekawe wzornictwo i kolorystyka, przełamywana czasami złotymi lub srebrnymi elementami - to zalety okularów z kolekcji Prady. Wielbiciele klasyki mogą wybierać w stonowanych, eleganckich oprawkach, a ci, którzy lubią się wyróżniać, z pewnością zdecydują się na wyraziste, rzucające się w oczy oprawki. Model SPS54I to modne okulary przeciwsłoneczne.Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Kształt prostokątny to najbardziej klasyczny i uniwersalny kształt opraw, doskonale sprawdzi się u osób z okrągłą i owalną twarzą.

 • Okulary przeciwsłoneczne Prada - zdjęcie produktu

  Okulary przeciwsłoneczne Prada

  799 zł 999 zł

  Prada to jeden z najstarszych włoskich domów mody, powstał w 1913 roku, założony przez Mario Pradę, obecnie prowadzony przez Miuccię Pradę. Od lat produkty od Prady są synonimem luksusu, to też sięgają po nie takie gwiazdy jak Kate Moss, czy Scarlett Johansson. Początkowo marka znana była głównie z toreb i walizek, stopniowo poszerzała swój asortyment o buty, galanterię i okulary. Okulary Prada Eyewear stanowią stylowy, luksusowy dodatek, każdy podążający za trendami i lubiący rzeczy ekskluzywne klient będzie usatysfakcjonowany wyborem. Perfekcyjne wykonanie, acetat sprawiający, że okulary są lekkie i wygodne, ciekawe wzornictwo i kolorystyka, przełamywana czasami złotymi lub srebrnymi elementami - to zalety okularów z kolekcji Prady. Wielbiciele klasyki mogą wybierać w stonowanych, eleganckich oprawkach, a ci, którzy lubią się wyróżniać, z pewnością zdecydują się na wyraziste, rzucające się w oczy oprawki. Model SPS01T to modne okulary przeciwsłoneczne. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy. Soczewki zabarwione na kolor srebrny zapewniają widzenie otoczenia bez żadnych zakłóceń. Umożliwiają doskonałą percepcję barw obserwowanych przedmiotów. Gwarantują wierne odtwarzanie odcieni natury i chronią przed olśnieniem. Lustrzanka natomiast, nadaje okularom przeciwsłonecznym charakteru a najprostszej stylizacji modnego stylu.

 • Okulary przeciwsłoneczne Prada - zdjęcie produktu

  PRADA 05VS 1AB5L0 - Okulary przeciwsłoneczne - prada Prada Vision Express

  719 zł 899 zł

  Prada to jeden z najstarszych włoskich domów mody, powstał w 1913 roku, założony przez Mario Pradę, obecnie prowadzony przez Miuccię Pradę. Od lat produkty od Prady są synonimem luksusu, to też sięgają po nie takie gwiazdy jak Kate Moss, czy Scarlett Johansson. Początkowo marka znana była głównie z toreb i walizek, stopniowo poszerzała swój asortyment o buty, galanterię i okulary. Okulary Prada Eyewear stanowią stylowy, luksusowy dodatek, każdy podążający za trendami i lubiący rzeczy ekskluzywne klient będzie usatysfakcjonowany wyborem. Perfekcyjne wykonanie, acetat sprawiający, że okulary są lekkie i wygodne, ciekawe wzornictwo i kolorystyka, przełamywana czasami złotymi lub srebrnymi elementami - to zalety okularów z kolekcji Prady. Wielbiciele klasyki mogą wybierać w stonowanych, eleganckich oprawkach, a ci, którzy lubią się wyróżniać, z pewnością zdecydują się na wyraziste, rzucające się w oczy oprawki. Model 05VS to modne okulary przeciwsłoneczne. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy. Soczewki zabarwione na kolor szary zapewniają widzenie otoczenia bez żadnych zakłóceń. Umożliwiają doskonałą percepcję barw obserwowanych przedmiotów. Gwarantują wierne odtwarzanie odcieni natury i chronią przed olśnieniem. Lustrzanka natomiast, nadaje okularom przeciwsłonecznym charakteru a najprostszej stylizacji modnego stylu.

 • Okulary przeciwsłoneczne Prada - zdjęcie produktu

  PRADA PS01US DG05S0 - Okulary przeciwsłoneczne - prada Prada Vision Express

  719 zł 899 zł

  Prada to jeden z najstarszych włoskich domów mody, powstał w 1913 roku, założony przez Mario Pradę, obecnie prowadzony przez Miuccię Pradę. Od lat produkty od Prady są synonimem luksusu, to też sięgają po nie takie gwiazdy jak Kate Moss, czy Scarlett Johansson. Początkowo marka znana była głównie z toreb i walizek, stopniowo poszerzała swój asortyment o buty, galanterię i okulary. Okulary Prada Eyewear stanowią stylowy, luksusowy dodatek, każdy podążający za trendami i lubiący rzeczy ekskluzywne klient będzie usatysfakcjonowany wyborem. Perfekcyjne wykonanie, acetat sprawiający, że okulary są lekkie i wygodne, ciekawe wzornictwo i kolorystyka, przełamywana czasami złotymi lub srebrnymi elementami - to zalety okularów z kolekcji Prady. Wielbiciele klasyki mogą wybierać w stonowanych, eleganckich oprawkach, a ci, którzy lubią się wyróżniać, z pewnością zdecydują się na wyraziste, rzucające się w oczy oprawki. Model PS01US to modne okulary przeciwsłoneczne. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z plastiku, który nadaje modnego, wyrazistego oraz charakterystycznego wyglądu. Tworzywo jest elastycznym i lekkim materiałem, cieszącym się dużym komfortem noszenia. Kształt kwadratowy, w którym wysokość i szerokość są sobie równe, to geometryczna forma, która doskonale sprawdzi się u osób z okrągłymi i owalnymi rysami twarzy. Soczewki zabarwione na kolor szary zapewniają widzenie otoczenia bez żadnych zakłóceń. Umożliwiają doskonałą percepcję barw obserwowanych przedmiotów. Gwarantują wierne odtwarzanie odcieni natury i chronią przed olśnieniem.

 • Okulary przeciwsłoneczne Prada - zdjęcie produktu

  Okulary przeciwsłoneczne Prada

  959 zł 1199 zł

  Prada to jeden z najstarszych włoskich domów mody, powstał w 1913 roku, założony przez Mario Pradę, obecnie prowadzony przez Miuccię Pradę. Od lat produkty od Prady są synonimem luksusu, to też sięgają po nie takie gwiazdy jak Kate Moss, czy Scarlett Johansson. Początkowo marka znana była głównie z toreb i walizek, stopniowo poszerzała swój asortyment o buty, galanterię i okulary. Okulary Prada Eyewear stanowią stylowy, luksusowy dodatek, każdy podążający za trendami i lubiący rzeczy ekskluzywne klient będzie usatysfakcjonowany wyborem. Perfekcyjne wykonanie, acetat sprawiający, że okulary są lekkie i wygodne, ciekawe wzornictwo i kolorystyka, przełamywana czasami złotymi lub srebrnymi elementami - to zalety okularów z kolekcji Prady. Wielbiciele klasyki mogą wybierać w stonowanych, eleganckich oprawkach, a ci, którzy lubią się wyróżniać, z pewnością zdecydują się na wyraziste, rzucające się w oczy oprawki. Model SPS53P to modne okulary przeciwsłoneczne. Pełna oprawa, to najbardziej popularna konstrukcja, zapewniająca stabilność noszenia. Oprawa wykonana jest z metalu, który dodaje lekkości okularom i sprawia, że oprawa jest wytrzymała i elastyczna, a przy tym bardzo komfortowa w noszeniu. Popularny kształt pilotek charakteryzuje wydłużona łezka zwężająca się ku dolnej zewnętrznej części frontu. W zależności od wielkości mogą tworzyć stylizacje mniej lub bardziej awangardowe. Soczewki zabarwione na kolor szary zapewniają widzenie otoczenia bez żadnych zakłóceń. Umożliwiają doskonałą percepcję barw obserwowanych przedmiotów. Gwarantują wierne odtwarzanie odcieni natury i chronią przed olśnieniem. Doskonale chroniąca powłoka polaryzacyjna zapewnia maksymalny komfort widzenia przez eliminację odblasków. Soczewki te doskonale sprawdzają się w każdych warunkach zewnętrznych, przy różnej intensywności światła i podczas różnych aktywności.

 • Okulary korekcyjne Prada - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA SPORT PS 55FV 1AB1O1 56 Prada Aurum-Optics

  678 zł

  Okulary męskie Prada Sport - niepowtarzalny styl Okulary Prada Sport PS 55FV 1AB1O1 56 to prostokątne oprawki, które dzięki doskonałemu sportowemu stylowi będą idealne dla aktywnych mężczyzn. Czarne oprawki z czerwonym akcentem na zausznikach prezentują się niezwykle dynamicznie. Okulary męskie Prada objęte zostały dwuletnią gwarancją. Prada Sport - luksusowy, sportowy design Marka Prada mówi sama za siebie - to jeden z najsłynniejszych modowych brandów na całym świecie. Włoski dom mody Prada oferuje okulary, które doskonale reprezentują niepowtarzalny, odważny styl. Brand Prada Sport to najlepsze modele w stylu sportowym, które wyróżniają się designem i komfortem użytkowania. Tylko oryginalne okulary! Produkt objęto 2-letnią gwarancją. Oferujemy wyłącznie oryginalne okulary Prada Sport, pochodzące z oficjalnej dystrybucji! ...

 • Okulary korekcyjne Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 09XV 5161O1 54 Prada Eyewear Aurum-Optics

  705 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 09XV 5161O1 54 to znakomity model, który świetnie wygląda i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 58XV 5591O1 52 Prada Eyewear Aurum-Optics

  705 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 58XV 5591O1 52 to znakomity model, który świetnie wygląda i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 57XV 5241O1 54 Prada Eyewear Aurum-Optics

  705 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 57XV 5241O1 54 to znakomity model, który świetnie wygląda i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

Zobacz więcej produktów

Wyszukaj podobne do Oprawki prada męskie

 • Okulary korekcyjne Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 53WV 5241O1 52 Prada Eyewear Korekcyjne Aurum-Optics

  705 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 53WV 5241O1 52 to znakomity model, który świetnie wygląda i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 53WV 5241O1 50 Prada Eyewear Korekcyjne Aurum-Optics

  705 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 53WV 5241O1 50 to znakomity model, który świetnie wygląda i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 13TV 5491O1 51 Prada Eyewear Aurum-Optics

  651 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 13TV 5491O1 51 to znakomity model, który świetnie wygląda i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 13TV 5491O1 49 Prada Eyewear Aurum-Optics

  651 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 13TV 5491O1 49 to znakomity model, który świetnie wygląda i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne Prada - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA SPORT PS 06LV DG 01O1 55 Prada Aurum-Optics

  601 zł

  Okulary męskie Prada Sport - niepowtarzalny styl Okulary Prada Sport PS 06LV DG 01O1 55 to twarzowe, prostokątne oprawki w sportowym stylu, wyróżniające się wyrazistym czarnym kolorem. Nie bez przyczyny należą do najchętniej wybieranych modeli marki Prada. Męskie okulary Prada zostały objęte dwuletnią gwarancją. Prada Sport - luksusowy, sportowy design Marka Prada mówi sama za siebie - to jeden z najsłynniejszych modowych brandów na całym świecie. Włoski dom mody Prada oferuje okulary, które doskonale reprezentują niepowtarzalny, odważny styl. Brand Prada Sport to najlepsze modele w stylu sportowym, które wyróżniają się designem i komfortem użytkowania. Tylko oryginalne okulary! Produkt objęto 2-letnią gwarancją. Oferujemy wyłącznie oryginalne okulary Prada Sport, pochodzące z oficjalnej dystrybucji! ...

 • Okulary korekcyjne Prada Sport Korekcyjne - Aurum-Optics - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PS 50GV DG01O1 53 bialy Prada Aurum-Optics

  601 zł

  Okulary korekcyjne Prada Sport PS 50GV DG01O1 53 to znakomity model, który świetnie wygląda i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne Prada Sport Korekcyjne - Aurum-Optics - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PS 50GV DG01O1 55 Prada bialy Aurum-Optics

  601 zł

  Okulary korekcyjne Prada Sport PS 50GV DG01O1 55 to znakomity model, który świetnie wygląda i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 09XV 2AU1O1 54 Prada Eyewear Aurum-Optics

  705 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 09XV 2AU1O1 54 to znakomity model, który świetnie wygląda i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 13XV 2AU1O1 55 Prada Eyewear Aurum-Optics

  651 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 13XV 2AU1O1 55 to znakomity model, który świetnie wygląda i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

 • Okulary korekcyjne Prada Eyewear - zdjęcie produktu

  OKULARY KOREKCYJNE PRADA PR 57XV 5591O1 54 Prada Eyewear Aurum-Optics

  705 zł

  Okulary korekcyjne Prada Eyewear PR 57XV 5591O1 54 to znakomity model, który świetnie wygląda i wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Te oprawki korekcyjne charakteryzuje nie tylko doskonały design - gwarantują one także najwyższy komfort widzenia. ...

Zobacz więcej produktów