II edycja "Domodi Winter Session" już za nami!

Otaczają nas codziennie. Budują więzi, składają się z nich trendy. Słowa - bo o nich  mowa - to od wieków podstawa porozumiewania się. To właśnie je postawiło na piedestale domodi.pl w kolejnej edycji wydarzenia o kobietach i dla kobiet o nazwie “Domodi Winter Session”.

II edycja "Domodi Winter Session" już za nami!

Druga, zimowa edycja wydarzenia odbyła się 20 stycznia w Warszawie, a jej motywem przewodnim były słowa. Tematyka była nieprzypadkowa,  gdyż tego samego dnia miała miejsce premiera najnowszej publikacji domodi.pl, jaką jest Słownik mody, a wraz z nim ponad 200 słów związanych z branżą fashion.

To właśnie o wyrazach, widzianych z wielu perspektyw, opowiadały po kolei: 

Anna Skuta i Weronika Tumaszyk z domodi.pl, które w swoim panelu przybliżyły siłę słów na Instagramie, czyli jak pisać w mediach społecznościowych, żeby użytkownicy chcieli to czytać. Następnie, Sandra Kotarska z domodi.pl opowiedziała o słowach-kluczach w efektywnym prowadzeniu bloga, a Antonina Lasota - fotografka, zdradziła kilka tajników związanych z flat lay’ami i idealną kompozycją zdjęcia przeprowadzając warsztat fotografii.

Wydarzenie odbyło się w klimatycznej przestrzeni OCHO i miało zamkniętą formułę. Zaproszonych na nie zostało 17 influencerek, które aktywnie uczestniczyły w networkingu i towarzyszących mu warsztatach. 

Partnerem wydarzenia był Stock Polska, producent m.in. Stock Prosseco Treviso, które uświetniło wydarzenie.

“Domodi Session” to nazwa, pod którą kryją się kwartalne spotkania organizowane przez platformę modową domodi.pl. Przyjmują one formę rozważań w przyjacielskim gronie, a główną tematyką są kobiety i to, co dla kobiet najważniejsze: bezpieczeństwo, akceptacja, zrozumienie. Ich celem jest promocja otwartości w relacjach oraz stworzenie platformy do rozmów o życiu i otaczającym kobiety świecie.

>>Relacja z poprzedniej edycji wydarzenia<<

Domodi Winter Session
Relacja z wydarzenia domodi
Rewolucje stylu: Meghan Markle kiedyś i dziś. Zobacz metamorfozę księżnej Rewolucje stylu: Meghan Markle kiedyś i dziś. Zobacz metamorfozę księżnej Najlepsze stylizacje z "Przyjaciół" Najlepsze stylizacje z "Przyjaciół"