Naturalna pielęgnacja w stylu eko z Bielenda

Marka Bielenda łączy swoje wieloletnie doświadczenie z popularnym urodowym trendem: naturalną pielęgnacją. Linia kosmetyków Eco Nature to bardzo przyjemne w stosowaniu receptury czerpiące pełnymi garściami z potęgi Matki Ziemi. Jakie produkty warto mieć na półce w swojej łazience?

Naturalna pielęgnacja w stylu eko z Bielenda

Pielęgnacja w duchu eko - trend, na który warto postawić

Jesteśmy coraz bardziej świadome tego, co najlepiej na nas działa, a co absolutnie nam szkodzi i czego lepiej unikać. Zakupowe decyzje coraz częściej podejmujemy rozsądnie, w zgodzie z etyką i w sposób przyjazny środowisku naturalnemu. Chcemy być eko! Ten trend przejawia się nie tylko w diecie, ale też w sposobie pielęgnacji urody. W naszych kosmetyczkach pojawiają się produkty oparte na ekologicznych formułach, pozbawione potencjalnie szkodliwych składników, a często w 100% wegańskie, nie bazujące na żadnych odzwierzęcych półproduktach (typu wosk pszczeli czy proteiny mleczne). Zwracamy uwagę na sposób powstawania kosmetyków, licząc się chociażby z certyfikatami. Na zmieniające się potrzeby kobiet odpowiedziała polska marka Bielenda, która opracowała linię Eco Nature, czerpiącą wprost z natury, ale opartą o zapewniające maksimum bezpieczeństwa laboratoryjne rozwiązania.

bielenda eco nature

Eco Nature od Bielenda - piękna naturalnie

W linii kosmetyków Eco Nature od Bielenda znaleźć można wiele produktów, które ułatwią kompleksową troskę o urodę. Twórcy pomyśleli o wszystkich najważniejszych kategoriach: pielęgnacji twarzy i ciała, rąk lub ust czy o kąpieli. Kosmetyki Bielenda Eco Nature to samo dobro. Posiadają do 99% składników pochodzenia naturalnego (1% składników jest niezbędny z uwagi na trwałość kosmetyków i komfort aplikacji) i całkowicie wegańskie. Posiadają też certyfikaty, które gwarantują ich jakość. To między innymi certyfikat organizacji PETA #CrueltyFree informujący o tym, że przy produkcji kosmetyków z linii Eco Nature od Bielenda nie cierpią żadne zwierzęta czy certyfikat FSC, który świadczy o tym, że kupując produkty z tej serii w kartonikach, pomagasz dbać o lasy na całym świecie.

Każda kategoria produktów Eco Nature składa się z dwóch różnych linii, dopasowanych do różnych potrzeb. Te do pielęgnacji twarzy dzielą się na nawilżająco-kojące i detoksykująco-matujące, do pielęgnacji ciała - na nawilżające i odżywcze, ust - na nawilżające i regenerujące, rąk - nawilżająco-kojące i regenerująco-odżywcze, a do kąpieli - na nawilżające i odżywcze. W składzie wszystkich znajdziecie to, co najlepsze z natury: między innymi śliwkę kakadu, mango, jaśmin oraz mleczko waniliowe, mleczko kokosowe i kwiat pomarańczy. Wśród kosmetyków Eco Nature marki Bielenda pojawia się wiele ciekawych i zyskujących na popularności formuł. Przykład? Kostka myjąco-peelingująca w trendzie #waterless.

Ekologicznie w każdym calu

Jeśli stawiasz w swoim życiu na pielęgnację w duchu eko, koniecznie zwróć też uwagę na opakowania kosmetyków z linii Bielenda Eco Nature. Słoiczki kremów wykonane zostały w 30% ze stłuczki poprodukcyjnej, nakrętki kremów - w 30% z wiórów drewnianych, a butelki i tubki - z materiału pochodzącego z recyklingu. Zgodnie z założeniem “mniej plastiku”, producent zdecydował się zastosować opakowania bez celofanu, a wszystkie etykiety wydrukowane są na biofolii. Dobrze jest mieć świadomość, że można dbać o siebie w zgodzie z filozofią self care, a do tego przyczynić się do zmniejszenia ilości odpadów!

Jeśli chcesz zaprzyjaźnić się z naturalnymi kosmetykami, postaw na linię Bielenda Eco Nature, opartą o botaniczną energię roślin, najlepiej służących Twojej urodzie.

Najmodniejsze torebki damskie na wiosnę i lato 2021. Zobacz TE modele i wybierz idealny dla siebie! Najmodniejsze torebki damskie na wiosnę i lato 2021. Zobacz TE modele i wybierz idealny dla siebie! Złoty bilet do świata fashion! Konkurs „Eco energia w modzie” na Fashion Market Square! Złoty bilet do świata fashion! Konkurs „Eco energia w modzie” na Fashion Market Square!