Złoty bilet do świata fashion! Konkurs „Eco energia w modzie” na Fashion Market Square!

Chcesz zaistnieć w branży fashion, a przy okazji zdobyć fantastyczne nagrody? Weź udział w energetycznym konkursie Fashion Market Square! W tym wpisie sprawdzisz, na czym będzie polegało  zadanie, kto będzie oceniał Twoją pracę i co możesz zdobyć. 

Złoty bilet do świata fashion! Konkurs „Eco energia w modzie” na Fashion Market Square!

Fashion Market Square, czyli cykl eventów poświęconych modzie i ekologii, wspiera młode pokolenie polskich projektantów! Podstawami, na których tworzone jest wydarzenie, są our FASHION, eco MARKET oraz art SQUARE. Konkurs ECO ENERGIA W MODZIE to połączenie wszystkich tych cech. Czujesz, że ten opis pasuje do Ciebie? Pokaż na co Cię stać i zgłoś się do udziału w najbardziej energetycznym konkursie modowym!

Opis konkursu "Eco energia w modzie"

Baw się kolorami, a także recyclingiem i zaproponuj kreację, która pokaże, że moda z odzysku może się wyróżnić! Nie bój się formy i postaw na kreatywność! W tych pandemicznych czasach każdy potrzebuje trochę energii. Przekaż ją innym przez swój projekt!

Trzy etapy „Eco energii w modzie”:

Etap 1 – przesłanie zdjęć dotychczasowych kolekcji projektanta (najlepiej w tematyce eco). Ten etap zakończony zostanie na mocy wyników głosowania publiczności na najlepszą kolekcję na stronie internetowej fashionmarketsquare.pl

Etap 2 – przesłanie projektu konkursowego, który obrazować będzie hasło „eco energia w modzie”. Zakończony zostanie na mocy wyników głosowania publiczności na najlepszy projekt na stronie internetowej fashionmarketsquare.pl

Etap 3 – prezentacja kreacji podczas Fashion Market Square we Wrocławiu. Zwycięzcę konkursu wyłoni jury złożone z doświadczonych modowych ekspertów. W ich gronie znalazły się  prof. Urszula Smaza-Gralak (ASP Wrocław), Marianna Lisiecka-Syska (ASP Wrocław), Marzena Singh (Fashion Magazine, fashionpost.pl), Martyna Głowińska (Grupa Domodi).

Termin konkursu

 8. stycznia-8. lutego 2021 – nadsyłanie zgłoszeń

11. lutego-28. lutego 2021 – I etap: głosowanie publiczności

1.-21. marca 2021 – nadsyłanie projektów konkursowych

24. marca - 11. kwietnia 2021 – II etap: głosowanie publiczności

19. czerwca 2021 – wielki finał podczas Fashion Market Square Wrocław

Nagrody za wygraną w „Eco energii w modzie”

 Zwycięzca konkursu "Eco energia w modzie" otrzyma między innymi nagrodę pieniężną, stoisko na kolejną edycję Fashion Market Square i wiele innych cenych nagród.

Więcej informacji można znaleźć na: https://fashionmarketsquare.pl/konkurs.

Zapoznaj się również z regulaminem Konkursu: https://fashionmarketsquare.pl/regulamin-konkursu.

Partnerem „Eco energii w modzie” jest Fashion Magazine, fashionpost.pl i Grupa Domodi.

Naturalna pielęgnacja w stylu eko z Bielenda
Naturalna pielęgnacja w stylu eko z Bielenda Modne buty męskie na sezon wiosna-lato 2021. Te obuwnicze trendy dla facetów warto poznać! Modne buty męskie na sezon wiosna-lato 2021. Te obuwnicze trendy dla facetów warto poznać!