Strój kąpielowy Klaudii El Dursi to hit na lato 2023. Wysmukla sylwetkę i posłuży ci kilka sezonów

Klaudia El Dursi pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem z wakacji w Kolumbii. Celebrytka pozuje w stroju kąpielowym, który można śmiało nazwać letnim klasykiem. Jest elegancki, stylowy i pasuje każdej kobiecie.  

Strój kąpielowy Klaudii El Dursi to hit na lato 2023. Wysmukla sylwetkę i posłuży ci kilka sezonów
Idealne bikini na lato w stylu Klaudii El Dursi Źródło: Instagram, autorka: Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Klaudia El Dursi to celebrytka, która swoją popularność zawdzięcza udziałowi w znanym show „Hotel Paradise”. Znana jest także ze śmiałych wyborów modowych, które nie każdemu przypadają do gustu. Tym razem jednak zaskoczyła nas strojem kąpielowym, który zamiast odważnej ekstrawagancji, ma więcej wspólnego z ponadczasową elegancją. To model, który doskonale sprawdzi się w każdym rozmiarze.  

Masz taki w szafie?  

Strój kąpielowy Klaudii El Dursi to trafiona opcja na lato

Trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie – dotyczy to także kostiumów kąpielowych i mody plażowej. Choć nie da się zaprzeczyć, że modowe hity kuszą z każdej strony, to o wiele rozsądniejszą opcją będzie zakup stroju, który posłuży ci dłużej niż jeden sezon. Taki nosi właśnie Klaudia El Dursi. 

Celebrytka na kolumbijskich wakacjach nie rozstawała się z czarnym bikini, które – zarówno z czysto praktycznego, jak i modowego punktu widzenia – nie ma sobie równych. Przemawia do nas przede wszystkim fakt, że czerń gra na korzyść każdej sylwetki i pozwala czuć się naprawdę komfortowo samej ze sobą.  

Bez wątpienia czarny strój kąpielowy pozwoli każdej z nas wyglądać stylowo i elegancko na plaży lub na basenie. Zwłaszcza, że nie brakuje nowych modowych odsłon klasycznego bikini. Klaudia El Dursi postawiła na model zdobiony biżuteryjnymi elementami i natychmiast wywołała falę zachwytu wśród fanów, którzy komentowali: 

„Piękność” 

„Kobieta ogień”  

„To powinno być nielegalne tak wyglądać” 

„I ona jest po 30.? Anioł mi się objawił” 

Czarny dwuczęściowy strój możesz bez problemu dopasować do swojego stylu i potrzeb sylwetki. Na Domodi.pl czekają na ciebie modele ze zmysłowym wiązaniem lub bikini z dołem z wysokim stanem – możesz wybierać do woli.  

Czarny strój kąpielowy w wersji Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, choć chętnie ulega najnowszym trendom, to tym razem pozostała wierna ponadczasowej klasyce. Prezenterka spakowała na wakacje w Turcji czarny strój kąpielowy, ale w wersji jednoczęściowej.  

Taki kostium świetnie modeluje sylwetkę i sprawia, że figura prezentuje się nienagannie. Na dodatek pozwala czuć się dobrze i komfortowo – a przecież to najważniejsze, by móc uznać plażowanie za udane.  

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała też na wakacje kolorowy strój kąpielowy. W którym wygląda lepiej?

Małgorzata Rozenek-Majdan nie mogła sobie jednak odpuścić wyboru kostiumu kąpielowego z nutką modowego twista. Prezenterka postawiła na gładki fason z wycięciem na plecach, które przełamało prostotę stroju.  

Pssst: Wystarczy zarzucić na taki strój kąpielowy lnianą koszulę i włożyć pierwsze lepsze szorty, i wakacyjny look gotowy.  

Wybierz ponadczasowy czarny strój kąpielowy na Domodi.pl

40-latki coraz częściej wracają do tego trendu. Z tym noszą sukienki w chłodne wiosenne dni 40-latki coraz częściej wracają do tego trendu. Z tym noszą sukienki w chłodne wiosenne dni To już przesada? 66-letnia Monika Olejnik włożyła takie spodnie. Nie każda się na nie odważy To już przesada? 66-letnia Monika Olejnik włożyła takie spodnie. Nie każda się na nie odważy