Bielizna - produkty dla kobiet i mężczyzn, lato 2026 | strona 10
Majtki damskie z haftem Lupo
38
Gatta - Rajstopy gładkie
Majtki męskie atlantic
Majtki męskie
Biustonosz elegancki born2be
75C | 80C | 85C | 90C | 95C
Majtki damskie bez wzorów klasyczne
Majtki damskie Italian Fashion
M | L | XL | 2XL
Skarpetki damskie Calvin Klein
39/42
Skarpetki damskie Hugo Bodywear
39/42
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz Gaia
65E | 65F | 65G | 65H | 65I | 65J | 65K | 70G | 70J | 90E | 90F
Piżama wiosenny
atlantic - Majtki męskie gładki
Biustonosz w sportowym stylu KLEO
Szlafrok damski born2be
ONE SIZE
Skarpetki damskie jesienny
Majtki damskie bez wzorów klasyczne Wol-Bar
S | M | L
Majtki męskie EXZO
Majtki damskie z haftami eleganckie Róża
S | M | L | XL | 2XL
Majtki męskie casualowy Moraj
Majtki damskie koronkowe Teyli
Biustonosz młodzieżowy Calvin Klein Underwear
XS | S | M
Majtki damskie eleganckie Wol-Bar
S | M | L | XL | 2XL
Triumph - Majtki damskie
44
Rajstopy bez wzorów
Majtki damskie na lato Reserved
XS | S | M | L | XL | XXL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
born2be - Koszula nocna na lato
XS | S | M
Skarpetki damskie casual
Biustonosz Juicy Couture
XS | S | M | L | XL
Majtki damskie casual Reserved
XS | S | M | L | XL | XXL
Majtki damskie w stylu klasycznym bez wzorów Chantelle
NOSIZE
Fiore - Skarpetki damskie
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie na lato Ysabel Mora
Regina - Koszula nocna casual
Skarpetki damskie na zimę jesienny HUGO
39_42 | 43_46
Majtki damskie koronkowe BABELL
Quiksilver - Skarpetki damskie sportowe
39-42
Majtki damskie na lato Cosabella
M_L
Biustonosz jesienny Renee
38 | 40 | 42
Majtki damskie na wiosnę casual Wol-bar
Majtki męskie w nadruki lama
Majtki damskie klasyczne Wol-bar
Majtki damskie na lato sportowe
Majtki damskie
Piżama casualowa
Majtki damskie bez wzorów LAMA
S | XL
Biustonosz casual Triumph
Majtki damskie casual
Majtki męskie Henderson
Majtki damskie eleganckie
Majtki damskie casual Calvin Klein Underwear
S | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie HUGO
S
Majtki damskie koronkowe
Majtki damskie gładkie BABELL
S | M | L | XL
Koszula nocna z koronką
Italian Fashion - Majtki damskie
S | M | L | XL
Majtki damskie gładkie klasyczne
Majtki damskie klasyczne PariPari Lingerie
Majtki damskie Gaia
M | L | XL
Majtki damskie z koronką
Tommy Hilfiger - Skarpetki damskie
35/38
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie
Majtki męskie atlantic
L | XL
Majtki damskie Ava
S | M | L | XL | 2XL | 3XL
Majtki damskie Vena
S | M | L | XL
Majtki damskie klasyczne
Majtki damskie eleganckie Reserved
XS | S | M | L | XL | XXL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie Kinga
Tommy Hilfiger - Skarpetki damskie casual
35/38 | 39/42
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie
Biustonosz koronkowy elegancki Gorteks
Majtki męskie
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz koronkowy elegancki Gorteks
Majtki męskie Hugo Bodywear
S
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Henderson - Majtki męskie
Majtki męskie Henderson
Majtki damskie casual Polo Ralph Lauren
XS | S | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie Guess Underwear
XS | S | M | L
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz z koronką
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie klasyczne
Wol-bar - Majtki damskie klasyczne
Skarpetki damskie w abstrakcyjnym wzorze
Majtki damskie klasyczne Triumph
XS
Majtki męskie atlantic
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
GATTA BIELIZNA - Majtki damskie
S
Majtki damskie
Piżama atlantic
Piżama casualowa Moraj
Quiksilver - Kąpielówki
M
Majtki damskie casualowe
Majtki damskie Kinga
Majtki damskie casual Key
Majtki męskie
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz w kwiaty born2be
75C | 80C | 85C | 90C
Bielizna wyszczuplająca Dorina
XS | M | XL | XXL
Piżama casual Momenti Per Me
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Skarpetki damskie letni sportowe
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
MODO - Majtki damskie w stylu klasycznym
S | M | L | XL
Gee One - Majtki męskie gładki
Gorsenia - Majtki damskie
M | XL | 4XL | 3XL
Majtki damskie eleganckie Julimex
S | M | L | XL | 2XL
W naszym zbiorze znajdziesz najnowsze propozycje modnej bielizny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Szukasz seksownej bielizny na niezapomniany wieczór? Może potrzebujesz czegoś wygodnego na trening? Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, wśród naszych produktów.
Bielizna na Domodi.pl – szeroka oferta dla kobiet i mężczyzn
Wygodna i stylowa bielizna potrafi zdziałać cuda! Nie widać jej pod ubraniem, ale to właśnie ona w dużej mierze odpowiada za codzienną wygodę i może podnieść pewność siebie! Ważne jest, by dobierać bieliznę zgodnie z preferencjami. Na Domodi.pl dbamy, by oferta bielizny damskiej i męskiej zawierała jej najważniejsze elementy – damskie biustonosze i figi, męskie bokserki i skarpetki, damskie koszulki nocne lub męskie piżamy. Sprawdź nasze propozycje, skorzystaj z atrakcyjnych rabatów i wybierz idealną bieliznę dla siebie!

Modna i wygodna bielizna – podstawa garderoby, której nie widać
Choć pozostaje niewidoczna, bielizna ma niebagatelne znaczenie. Jest niezbędna dla utrzymania higieny i wygody, swobody noszenia, ale także do ochrony przed otarciami, bakteriami itp. Dobrej jakości bielizna wykonana z wysokogatunkowych materiałów jest konieczna do noszenia pod różnego rodzaje ubrania, np. spodnie, koszule, sukienki inne ubrania.
Damska bielizna koronkowa często podnosi pewność siebie, zwiększa niekiedy poczucie kobiecości. Panom także służą dobrze dobrane męskie bokserki, skarpety lub piżamy. Na Domodi.pl znajdują się wszystkie rodzaje bielizny, więc gwarantujemy, że każda osoba znajdzie coś dla siebie!
Efektowna bielizna damska – rodzaje i fasony
Ile osób, tyle rodzajów bielizny. Każda kobieta ma inne potrzeby, dlatego wybór jest bardzo różnorodny. Podstawą są wygodne biustonosze dopasowane do różnych kształtów i rozmiarów biustów, a także wygodne majtki. W tej kategorii znajduje się wiele ich rodzajów: majtki z wysokim stanem, figi, majtki thong, stringi, majtki bikini lub hipster.
Bielizna damska to także wygodne piżamy i koszulki nocne do spania oraz body, rajstopy, skarpetki i pończochy. Wielkim zainteresowaniem cieszy się także bielizna wyszczuplająca damska, która pomaga ukształtować pewne partie figury w zaledwie kilka sekund.
Seksowna bielizna – koronkowa, zmysłowa opcja
Damska bielizna ma także swoją drugą, nocną odsłonę, przeznaczoną do zadań specjalnych. Jeśli szykuje Ci się romantyczny wieczór i chcesz prezentować się zmysłowo, kobieco i w 100% wyjątkowo, powinna zainteresować Cię nocna bielizna damska. Seksowna, koronkowa, wykonana z tiulu, z wieloma wycięciami na pewno zadziała stosownie na wyobraźnię.
W asortymencie erotycznej bielizny znajdziesz m.in. koronkowe figi i biustonosze, seksowne koszuli nocne, efektowne komplety, podwiązki i seksowne pończochy. Wszystkie te elementy możesz kupić jako komplet lub oddzielnie, tworząc w ten sposób swoje własne kompozycje z różnymi modelami.
Bielizna męska – wygodne bokserki i wiele innych
Szeroka oferta bielizny męskiej zawiera wiele elementów przeznaczonych na co dzień, fitness, ćwiczenia w plenerze lub na wakacje. Panowie mogą wybrać sobie klasyczne majtki męskie o dopasowanym fasonie (np. slipy) oraz męskie bokserki z luźnymi nogawkami. Niezbędnym elementem każdej stylizacji są także skarpetki.
Do listy bielizny męskiej, bez której nie można się obyć, należy zaliczyć także podkoszulki. Mogą okazać się przydatne np. pod koszule. Na zimę proponujemy ciepłe kalesony, na wakacje na plaży – wygodne i efektowne kąpielówki, a na co dzień – szlafroki męskie.
Męska bielizna do zadań specjalnych – termoaktywna do biegania lub na rower
Aktywnym panom polecana jest bielizna termoaktywna. To specjalne ubrania – głównie koszulki, szorty, kalesony – wykonane z materiałów syntetycznych o specjalnych właściwościach. Mają zdolność odprowadzania potu i wysokiej temperatury na zewnątrz, pozostawiając uczucie suchości i komfortu nawet podczas bardzo wzmożonego wysiłku. Warto mieć bieliznę termoaktywną trenując na siłowni, jeżdżąc na rowerze, uprawiając jogging lub podczas wędrówek i sportów ekstremalnych.
Zobacz podobne kategorie
Zobacz nasze artykuły

















