Skompletuj swoją szafę na nowy rok z rabatami do 70%
 1. Strona główna
 2. Biżuteria i zegarki
 3. Biżuteria damska
 4. Charmsy
 5. Koraliki charms
Produkt niedostępny
Koraliki charms Miyou z cyrkonią
Koraliki charms Miyou
Koraliki charms Miyou

Szczegóły produktu:

Kategoria:
koraliki charms
Kamień:
cyrkonia
Motyw:
nieskończoność
Okazja:
rocznica
Rodzaj biżuterii:
złota

Koraliki charms Miyou z cyrkonią

Opis:

Przeglądaj koraliki charms

Zobacz koraliki charms
Zobacz wszystkie produkty miyou

Zainspiruj się

 • Choć na kalendarzową musimy poczekać jeden dzień dłużej - właśnie dzisiaj, 20 marca, rozpoczyna się astronomiczna wiosna. W jednym miejscu zebraliśmy dla Was najważniejsze trendy, jakie będą nam towarzyszyć przez najbliższe miesiące. A o tym, co będzie modne opowiedziały: Katarzyna Dydo-Rosłoń, Czwórka Polskie Radio, Karolina Limbach, stylistka oraz nasze  #domodigirls: Martyna, Karolina, Marta i Patrycja!

  Czytaj więcej
 • Odkryj przyjemność płynącą z robienia gwiazdkowych prezentów! Wywołaj radość, pokaż swoją troskę, udowodnij, jak dobrze znasz swoich bliskich. Jeśli nie masz pomysłu na bożonarodzeniowe upominki, potraktuj nasz Prezentownik jak najlepsze źródło inspiracji! Co kupić pod choinkę? Oto pełne uroku pomysłu!

  Czytaj więcej
 • Problem ze śliską podeszwą? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Spraw, żeby szpilki, które kupiłaś ostatnio na wyprzedażach, nadawały się do całonocnej zabawy weselnej! Wystarczy, że skorzystasz z naszych porad i wskazówek. Oto sposób na ślizgające się buty - krok po kroku.

  Czytaj więcej
 • Pomóż wyłonić zwycięzcę tegorocznej edycji konkursu E-IKONY, wypełnij ankietę i odbierz voucher na WP Pilot! Co trzeba zrobić? Już tłumaczymy!

  Czytaj więcej
Zobacz wszystkie artykuły