Domodi x WP Fashion Show: nowe podejście do modowych wydarzeń. Zobacz, jak według nas mogą wyglądać!

Powoli mijają czasy jasno określonych trendów i pokazów mody, na które trzeba zdobyć prestiżowe zaproszenie. Teraz liczy się własne, indywidualne podejście do tworzenia stylizacji oraz… swobodna rozmowa o tym, co nam się podoba i dlaczego. Premiera Domodi x WP Fashion Show już za nami. Dlaczego warto obejrzeć każdy z trzech paneli tego wydarzenia?

Domodi x WP Fashion Show: nowe podejście do modowych wydarzeń. Zobacz, jak według nas mogą wyglądać!

Mądra alternatywa dla pokazów mody: Fashion Show według Domodi, jednego z największych serwisów e-commerce w Polsce

Czy jest coś lepszego niż rozmowy o modzie w fajnym, kobiecym gronie? Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie modowe Domodi x WP Fashion Show jest właśnie okazją do tego, żeby posłuchać, co na temat trendów i ubrań mają do powiedzenia kobiety, które zajmują się nimi zawodowo. Event nie miał nic wspólnego z prestiżowymi pokazami, na które trzeba zdobyć cenne zaproszenie. To było sympatyczne spotkanie w intymnym gronie znawczyń, które chętnie podzieliły się z widzami i słuchaczami swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak budować swoją szafę, żeby było stylowo bez wydawania fortuny, jakie trendy warto wziąć pod uwagę podczas zakupów na jesień i zimę 2021/2022 i bez jakich dodatków trudno się teraz obejść. Jak wyglądało modowe spotkanie Kasi Cichopek z ekspertkami? Możesz jeszcze to sprawdzić >>na naszym kanale na YouTube<<!

Uzupełnieniem ciekawych rozmów są teledyski modowe, które prezentują nie tylko najmodniejsze ubrania i dodatki na jesień i zimę 2021/2022, ale też klimat tego sezonu: nostalgię za chwilami spędzonymi z bliskimi, najlepiej na łonie natury, naturalny i swobodny urok bohemian chic, zabawę modą na własnych zasadach. 

Stylowa szafa – jak ją skompletować jesienią 2021?

W pierwszym panelu wydarzenia modowego Domodi x WP Fashion Show Kasia Cichopek rozmawiała ze stylistką i doradcą wizerunkowym programu „Daj się odmienić” Sylwią Antoszkiewicz, redaktor serwisu WP Kobieta Patrycją Ceglińską, a także z przedstawicielką marki Modna Kiecka, Anną Michalak.  Na pytanie o to, czy w sezonie jesień-zima 2021/2022 ważniejsze są trendy, czy jednak własny styl, każda z pań miała… tę samą odpowiedź. Obejrzyj na naszym YouTubie zapis spotkania i sprawdź, co zasugerowały ekspertki w kontekście budowania swojej jesienno-zimowej garderoby. Jesteśmy pewni, że to złote rady, które z powodzeniem zastosujesz też w późniejszych sezonach!

Uzupełnieniem tego panelu jest wyjątkowo klimatyczne wideo, przygotowane we współpracy z marką >>Modna Kiecka<<. Koniecznie obejrzyj je ze względu nie tylko na supermodne modele sukienek, które w nim zaprezentowaliśmy, ale też na muzykę i kadry rodem z filmu. 

Modne dodatki – jakich nie może zabraknąć w Twojej garderobie jesienią i zimą 2021?

Jaki dodatek jest najważniejszy w damskiej garderobie? Takie pytanie zadała prowadząca Domodi x WP Fashion Show Kasia Cichopek swoim gościom: PR manager marki Nobo Bags, Marii Głowackiej, stylistce i kostiumografce Milenie Bekalarskiej oraz Marcie Siniło, znanej między innymi z telewizji stylistce. Odpowiedź? Możemy Ci ją zdradzić: oczywiście chodzi o torebkę. Ale musisz koniecznie przesłuchać na naszym kanale na YouTube całego panelu, żeby sprawdzić, jakie modele torebek, wzory, kolory i wykończenia warto według ekspertek wziąć pod uwagę, robiąc zakupy na jesień i zimę 2021/2022.

Tę część naszego wydarzenia zamyka teledysk modowy, który został stworzony we współpracy z marką >>Nobo Bags<<. Tu również zachwyca nie tylko estetyka kadrów, ale też muzyka w punkt oddająca nastrój najnowszej kolekcji tego polskiego brandu.

Moda multifunkcjonalna – jak rozumieć to pojęcie w tym sezonie?

W trzecim panelu wydarzenia modowego Domodi x WP Fashion Show ekspertki: Kasia Szafrańska (przedstawicielka marki Born2be), Martyna Głowińska-Gryglewska (Head of Marketing and Communications Domodi.pl) oraz Maja Sablewska (stylistka i doradca wizerunkowy) rozmawiały z Kasią Cichopek o tym, czym jest moda multifunkcjonalna. Według nich to pojęcie, które powinny przyswoić nie tylko minimalistki, ale też wszystkie kobiety, pragnące budować swoją szafę mądrze, pomysłowo i ekonomicznie. Dlaczego wciąż „mniej znaczy więcej”? O tym dowiesz się, oglądając zapis rozmowy na naszym kanale na YouTube. Z nami na pewno zostanie wypowiedź Mai Sablewskiej, która w panelu dyskusyjnym zauważyła: „Po pandemii moda się przewartościowała – nagle zaczęła mieć większe znaczenie i w ogóle sens. Kiedyś moda była po prostu modna. Teraz trendy zamieniły się w pewnego rodzaju filozofię, w hasła, które stały się przewodnikami, jeśli chodzi o mapę mody.”

Zakończeniem trzeciego panelu jest teledysk modowy, w którym znajdziesz nie tylko ogólne estetyczne inspiracje na sezon jesień-zima 2021/2022, ale też konkretne propozycje ubrań i dodatków marki >>Born2be<< z najnowszej kolekcji. 

Chcesz poznać opinie profesjonalnych stylistek? Posłuchać szczerej i prawdziwej rozmowy na temat mody? Dowiedzieć się, gdzie i jak kupować mądrze? Musisz obejrzeć Domodi x WP Fashion Show, dostępne jest bezpłatnie na oficjalnej stronie wydarzenia fashionshow.domodi.pl lub na kanale youtube Domodi.pl. Skorzystaj też z wyjątkowych rabatów -40% pod partnerów naszego wydarzenia. Obowiązują w dniach 27.10-3.11! Sprawdź na https://domodi.pl/fashion-show.

Wszystkie zdjęcia, które towarzyszą wydarzeniu Domodi x WP Fashion Show są pobawione retuszu! #zdjeciabezretuszu #naturalnie

Modne dzianinowe sukienki na jesień 2021 – jak je nosić na 3 różne sposoby? [WIDEO] Modne dzianinowe sukienki na jesień 2021 – jak je nosić na 3 różne sposoby? [WIDEO] Biodrówki damskie – wielki powrót spodni z niskim stanem czy chwilowy trend jesień-zima 2021/2022? Biodrówki damskie – wielki powrót spodni z niskim stanem czy chwilowy trend jesień-zima 2021/2022?