Kto będzie gościem wydarzenia Domodi x WP Fashion Show? Sprawdź, z kim się spotkamy!

Premiera Domodi x WP Fashion Show już 26 października 2021, czas więc najwyższy przedstawić sylwetki prelegentów. Do udziału w projekcie zaprosiliśmy aż 9 gości! Z kim się spotkamy w czasie transmisji i czego możesz się dowiedzieć? Sprawdź.

Kto będzie gościem wydarzenia Domodi x WP Fashion Show? Sprawdź, z kim się spotkamy!

Prelegenci Domodi x WP Fashion Show. Poznaj naszych gości!

Domodi x WP Fashion Show to wyjątkowy projekt modowy – w końcu świętujemy nasze 10-lecie! Z tej okazji nie mogliśmy nie zaprosić szczególnych gości: ważnych w polskiej branży modowej osobowości. Na naszym evencie pojawiają się przedstawicielki znanych polskich marek, redaktorki modowe oraz najpopularniejsze i najbardziej doświadczone stylistki w kraju. Wśród nich pojawi się Maja Sablewska, która na co dzień współpracuje z gwiazdami, jest autorką metamorfoz i osobowością medialną. Maja podzieli się z prowadzącą, Kasią Cichopek, swoją wiedzą na temat mody, opiniami na temat trendów na sezon jesień-zima 2021/2022, pomysłami na outfity oraz sprawdzonymi metodami tworzenia kompletnej, modnej garderoby, która sprawdzi się w niejednym sezonie.

Jak będzie wyglądało wydarzenie Domodi x WP Fashion Show?

Zaproszeni goście zostali podzieleni na 3 teamy i przypisani do jednego z 3 bloków tematycznych. Kolejność wystąpień przebiegnie zgodnie z następującym harmonogramem. Sprawdź, czego możesz się spodziewać na naszym evencie!

Blok pierwszy – Stylowa szafa

Kasia Cichopek i jej goście odpowiedzą w tym bloku na istotne pytania: czym tak naprawdę jest modny strój, jak tworzyć stylizacje na podstawie nowych trendów, a przy okazji nie wydawać fortuny na ubrania. Prelegenci skupią się na kluczowych aspektach mody jesienno-zimowej w sezonie 2021/2022. Co nas czeka? Z pewnością wybór aktualnych trendów i podpowiedzi dotyczące tego, jak wyszukiwać perełki w najlepszych cenach. Ekspertki omówią też konkretne fasony, kolory, wzory i materiały. 

Kto będzie gościem?  

- Sylwia Antoszkiewicz, stylistka i prowadząca program „Daj się odmienić” w telewizji WP

- Anna Michalak, właścicielka sklepu Modna Kiecka.pl

- Patrycja Ceglińska, redaktor serwisu WP Kobieta 

Opinie i pomysły gości zostaną zwizualizowane w postaci teledysku modowego stworzonego przez markę Modna Kiecka. To świetna okazja, żeby bliżej przyjrzeć się omawianym produktom w gotowych do odtworzenia stylizacjach. Daj się zainspirować!

Blok drugi – Modne dodatki 

W kolejnej prezentacji pojawią się następni goście Domodi.pl, którzy porozmawiają z Kasią Cichopek o roli akcesoriów. Poruszony zostanie temat najmodniejszych torebek sezonu jesienno-zimowego 2021/2022, będziesz też mieć szansę sprawdzić ciekawe pomysły na to, jak je stylizować na co dzień i nie tylko. Rozmowa wspierana będzie kolekcją torebek od Nobo Bags.

Kto będzie gościem?

- Maria Głowacka, PR manager marki Nobo Bags

- Milena Bekalarska, stylistka i kostiumograf

- Marta Siniło, stylistka

W tym bloku zostanie zaprezentowany teledysk modowy, którego głównym wątkiem będą właśnie dodatki od Nobo Bags, marki słynącej z nowoczesnych torebek wysokiej jakości. Sprawdź, co nowego wśród propozycji tego brandu!

Blok trzeci – Moda multifunkcjonalna 

Świadome zakupy, wybór rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody, kreatywność i multifunkcjonalność w modzie, a także zalety budowania kapsułowej szafy opartej na bazowych elementach – to tematy, które omówi kolejna trójka naszych prelegentów. Rozmowie towarzyszyć będzie przegląd kolekcji New Nordic od Born2be.

Kto będzie gościem? 

- Kasia Szafrańska, przedstawicielka marki Born2be

- Martyna Głowińska-Gryglewska, Head of Marketing and Communications, Domodi.pl

- Maja Sablewska, stylistka i doradca wizerunkowy

W trzecim bloku pojawi się teledysk modowy autorstwa Born2be. Będziesz mogła w nim podziwiać stylizacje stworzone z elementów z najnowszej kolekcji marki. Jakie trendy są w nie obecne? Sprawdź!

Jak dołączyć do Domodi x WP Fashion Show?

Event Domodi x WP Fashion Show odbędzie się we wtorek 26 października 2021 o godzinie 17:30. Transmisję online znajdziesz w 3 miejscach: na YouTube na kanale Domodi.pl, na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz na www.fashionshow.domodi.pl. Wstęp jest bezpłatny, nie wymaga rejestracji, liczba uczestników jest nieograniczona.

Zostało niewiele czasu! Wejdź na stronę główną eventu i skorzystaj z opcji dodania przypomnienia o transmisji. Śledź informacje o Fashion Show w mediach społecznościowych Domodi i WP.

Targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting – świadoma moda od polskich projektantów! Targi mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting – świadoma moda od polskich projektantów! Brąz kolorem jesieni 2021! Zobacz najmodniejsze brązowe stylizacje do 200 zł Brąz kolorem jesieni 2021! Zobacz najmodniejsze brązowe stylizacje do 200 zł