Kurtka męska Cropp młodzieżowa
Dostępne rozmiary:
XS S L XLOpis:
Pikowana kurtka basic z kapturem
Szczegóły produktu:
- Kategoria:
- kurtki męskie zimowe
- kurtki męskie pikowane
- Styl:
- casual
- młodzieżowy
- Kolor:
- czarny
- Wzór:
- gładki
- Długość kurtki:
- krótkie
- Pora roku:
- wiosna
- zima
- Kaptur:
- z kapturem
Podobne produkty
Zobacz więcejInni oglądali również
Zobacz więcejInne kurtki męskie od Cropp
Zobacz więcejPrzeglądaj kurtki męskie pikowane
Pikowana kurtka męska to zdecydowanie klasyka gatunku wśród męskich ubrań. Może być sportowa, z kapturem i charakterystycznymi, poziomymi przeszyciami, ale także elegancka – pikowana w kratę lub romby, z kołnierzem i szykownymi obszyciami. Marki mod...
Zobacz kurtki męskie pikowaneMarka Cropp
Najmodniejsze fasony, odważne nadruki i wyraziste kolory – tak w skrócie można opisać styl marki Cropp. Jej projekty od lat bezbłędnie trafiają w nasze gusta. A oferta nieustannie powiększa się o nowe, interesujące propozycje! Streetwear w nowoczesnym wydaniu to Twoja bajka? Inspirujesz się modą z ...
Zainspiruj się
-
Baza jesiennych stylizacji to miękki, ciepły sweter, który pasuje i do jeansów, i do cienkich, zwiewnych sukienek. Zakochaj się w kardiganach i pulowerach od polskiej marki Fobya. Tylko w dniach 17-18 września z kodem DOMODI możesz je zamówić z darmową dostawą! Sprawdź, jak je ograć w modnych lookach.
Czytaj więcej -
Sukienka midi to jeden z największych modowych hitów ostatnich lat. Zastanawiasz się, czy będzie Ci pasować i jak ją nosić? Sprawdź nasz poradnik i najlepsze pomysły na stylizacje z sukienkami za kolano na różne okazje!
Czytaj więcej -
Andrzejki 2019 to okazja nie tylko do tego, żeby powróżyć sobie przyszłość, ale też pochwalić się znajomością arkanów mody. Jakie andrzejkowe stylizacje wybrać w tym roku, żeby zabłysnąć wśród znajomych? Sprawdźcie nasze propozycje dla niej i dla niego.
Czytaj więcej -
Bahrain World Trade Center to bliźniacze wieżowce w miejscowości Mahnam. 8 kwietnia 2008 roku w kompleksie uruchomiono pierwszy na świecie system turbin wiatrowych. Potrafiły one wytworzyć 11-15% energii elektrycznej na potrzeby budynków. To był duży krok w kierunku gospodarki ekologicznej. A my pozostajemy w temacie pozytywnych newsów i zapraszamy Was na kolejną prasówkę pozytywów!
Czytaj więcej