#Zostańwdomu z domodi.pl - sprawdź najważniejsze informacje, porady i oferty

Codzienność ostatnich tygodni nie jest dla nikogo z nas łatwa. Dzielmy się jednak “wirtualnym optymizmem” w tej nowej rzeczywistości! W ramach akcji #Zostańwdomu z domodi.pl przygotowujemy codziennie inspirujące treści, pomysły na spędzenie wolnego czasu i wielką dawkę poczucia bezpieczeństwa. Oczywiście bez wychodzenia z domu!

#Zostańwdomu z domodi.pl - sprawdź najważniejsze informacje, porady i oferty

Z nami nie wyjdziesz z mody! Nasze TOP3 na najbliższe tygodnie!

Jak przetrwać ten niecodzienny stan, kiedy zmuszeni jesteśmy pozostać w domach, ciężko nam snuć plany na najbliższe tygodnie, a jedyne co wydaje się pewne to kolejny odcinek serialu czy ulubione jedzenie? Nie pozwolimy Ci popaść w rutynę! 

1. W ramach akcji #Zostańwdomu z domodi.pl codziennie dzielimy się pomysłami na kreatywne i (oczywiście) aktywne spędzenie wolnego czasu

2. Nie zamierzamy jednak udawać, że nic się nie zmieniło - ale podpowiemy Ci, jak przetrwać ten czas bezpiecznie, bez narażania siebie i bliskich na niepotrzebne ryzyko, dbając jednocześnie o rozsądne zachowania w tej nowej rzeczywistości.

3. Pamiętaj, żeby pomyśleć też o innych. Ciężka sytuacja rynkowa, problemy wielu marek i sklepów, a co za tym idzie także zwyczajnych pracowników, to problemy nas wszystkich. Modowa #branżawspiera z korzyścią dla obu stron - Twój czas nagradzamy najlepszymi modowymi okazjami, oczywiście bez wychodzenia z domu!

Gotowi? Zaczynamy!

#Zostańwdomu z domodi.pl i zapomnij o nudzie!

Pamiętajmy o odrobinie ruchu! Sport to zdrowie, ale jeśli za nim nie przepadasz - połącz przyjemne z pożytecznym i zaszalej trochę we własnej garderobie! :)

Porządki w szafie - jak je zrobić? Kompleksowy poradnik krok po kroku
Trening w domu - co ćwiczyć w domowym zaciszu, żeby zadbać o zdrowie i sylwetkę?

Wolny czas to oczywiście też seriale, filmy, seriale, książki... i koniecznie nasze listy, które właśnie zaktualizowaliśmy, więc na pewno masz sporo do nadrobienia!

Najlepsze filmy o modzie
Najlepsze seriale o modzie
Najlepsze książki o modzie

Mamy również garść wskazówek, jak choć na moment całkowicie się zrelaksować i jednocześnie zadbać o siebie.

Jak olejować włosy - poradnik o olejowaniu włosów różnymi metodami
Suche dłonie - 7 domowych sposobów na przesuszoną skórę rąk
Domowe SPA krok po kroku. Jak zrobić spa w domu? Podpowiadamy!

#Kupujonline - bezpieczne zakupy z domodi.pl

Zdecydowanie to nie czas na codzienne wyprawy do supermarketu. Jedzenie, ulubiony szampon czy najnowsze trendy z szafy blogerek - teraz wszystko możesz zamówić online! Jak zrobić to rozsądnie, a przede wszystkim bezpiecznie? Mamy dla Ciebie kompleksowe poradniki - zaglądaj do nas codziennie, listę na bieżąco aktualizujemy.

Q&A: Twoja bezpieczna przesyłka
Jak kupować ubrania przez internet? Bezpieczne zakupy online - poznaj ich zalety!
Paczki a koronawirus - jaki sposób dostarczenia jest najbezpieczniejszy? Kurier czy paczkomat?
Dezynfekcja paczki - jak bezpiecznie rozpakować przesyłkę?
Zamówienia dostarczane przez kuriera - jak bezpiecznie odbierać i dokonywać zwrotu przesyłek?
Zakupy online - najbezpieczniejsza forma zakupów w czasie epidemii.
bezpieczne zakupy

Najlepsze modowe okazje bez wychodzenia z domu! #zostańwdomu #kupujonline

W tym szczególnym czasie wiele sklepów i marek potrzebuje naszego wsparcia, ale nie pozostaje ono niezauważone. To idealny moment, żeby skorzystać z niestandardowych wyprzedaży, przedsezonowych obniżek cen i wyjątkowych akcji rabatowych. Wszystkie zebraliśmy dla Ciebie poniżej, i oczywiście będziemy stale aktualizować!

Wszystkie kody rabatowe w jednym miejscu!
Wyprzedaże bez wychodzenia z domu! 10 najpiękniejszych rzeczy, które warto teraz kupić
Zostań w domu i skorzystaj z promocji, jakie przygotowały sklepy!

#BranżaWspiera

Jak w obecnej sytuacji radzą sobe sklepy odzieżowe? Poza skupieniu się na sprzedaży online, poświęcają dużo uwagi na organizowanie pomocy i wsparcia. A my w ramach akcji #BranżaWspiera, chcemy Wam je przedstawić!

Jak branża mody reaguje na pandemię?

Poznaj styl Homfy Casual!

Homfy casual to styl w modzie, którego autorska nazwa została wykreowana przez domodi.pl. Można go w skrócie określić jako “domowa wygoda”. Nazwa powstała z połączenia dwóch angielskich słów “home” - dom, oraz “comfy” - wygodny.

Przegląd redakcji: najmodniejsze bluzy męskie poniżej 150 zł
Wszystko o stylu Homfy Casual
Ubrania po domu, czyli co nosić w trakcie home office - propozycje stylizacji
Modne torebki na wesele 2020 - jaką wybrać, żeby pasowała do kreacji? Modne torebki na wesele 2020 - jaką wybrać, żeby pasowała do kreacji? #prasówkapozytywów vol. 10 #prasówkapozytywów vol. 10