Fiore - Skarpetki damskie casualowe
Calvin Klein Underwear - Majtki damskie
XS | S | M | L
Piżama Calvin Klein Underwear
XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie klasyczne Ysabel Mora
Piżama
Piżama Sensis
Piżama casual Sinsay
XS | S | M | L | XL
Majtki damskie klasyczne
Skarpetki damskie Tommy Hilfiger
39/42 | 43/46
Sielei - Majtki damskie gładkie
Rajstopy casual bez wzorów Gatta
Biustonosz klasyczny Vivisence
C | D
Biustonosz elegancki
Majtki damskie eleganckie
Majtki damskie bez wzorów Wol-bar
Majtki damskie Calvin Klein Underwear
XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Kinga - Majtki damskie klasyczne bez wzorów
Skarpetki damskie casual
Bielizna wyszczuplająca casual bez wzorów Vivisence
6XL | 7XL | 8XL | 9XL
Majtki damskie z haftem
Majtki damskie na wiosnę letni Wonderbra
M | L
Majtki damskie donella
Majtki damskie w stylu klasycznym
Biustonosz casual
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Skarpetki damskie
Biustonosz
Biustonosz elegancki Gaia
Skarpetki damskie
Biustonosz Intimica
34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44
Key - Majtki damskie klasyczne
Majtki damskie BOSS BLACK
XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz born2be
85C | 90C
Majtki damskie
Majtki damskie klasyczne Key
Avanua - Piżama
Piżama bez wzorów BOSS
XS | S | M | L | XL
Majtki damskie
Skarpetki damskie Wik
Majtki damskie eleganckie
Biustonosz elegancki
Piżama Irall
Piżama Donna
Maison Lejaby - Biustonosz
70E | 75D | 75E | 80C | 80D | 80E | 80F | 85D | 85E | 85F
Biustonosz Gorsenia
Piżama atlantic
Piżama Martel
Majtki damskie
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie Wol-bar
Biustonosz Gorteks
Majtki damskie
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie w kwiaty Lapinee
S | M | L | XL | 2XL
Piżama z napisami casualowa
Reserved - Majtki damskie casual
XS | S | M | L | XL | XXL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz koronkowy
Skarpetki damskie wiosenny Reebok
40-42
Koszula nocna casual Karl Lagerfeld
XS | S | M | L | XL
Rajstopy gładkie casualowe Fiore
Majtki damskie eleganckie koronkowe Gaia
Majtki damskie klasyczne Miss Fabio
Biustonosz elegancki z haftem Unikat
Intimica - Piżama w paski
L | XL | S/M
Biustonosz
Azal - Biustonosz z koronką
Rajstopy w grochy LivCo Corsetti Fashion
Biustonosz elegancki Róża
Majtki damskie
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz koronkowy Selmark
M
Biustonosz z napisami w sportowym stylu Puma
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie klasyczne
Sloggi - Majtki damskie bez wzorów
Majtki damskie bez wzorów Triumph
Szlafrok damski Irall
SoftLine Collection - Majtki damskie koronkowe
Skarpetki damskie z nadrukami Sinsay
39/42 | 43/46
Biustonosz koronkowy klasyczny Gaia
65E | 65F | 65G | 65H | 65I | 70D | 70E | 70F | 70G | 70H | 70I | 70J | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 75H | 75I | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 80G | 80H | 85B | 85C | 85D | 85E | 85F | 85G | 90B | 90C | 90D | 90E | 90F | 95B | 95C | 95D | 95E
Piżama w nadruki atlantic
Majtki damskie
Szlafrok damski casual
HUGO - Biustonosz sportowy
XS | S | M | L | XL | XXL
Majtki damskie koronkowe eleganckie
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz na wiosnę Triumph
70B
Biustonosz sportowy Spaio
Biustonosz bez wzorów sportowy Converse
XS | S | M | L
Majtki damskie z koronką Ava
Majtki damskie eleganckie
Biustonosz gładki Sinsay
65B | 65C | 70B | 70C | 70D | 70E | 75A | 75B | 75C | 75D | 75E | 80B | 80C | 80D | 80E | 85C | 85D | 90C
Kate Spade - Piżama casual
XS | S
Majtki damskie klasyczne Donna
Biustonosz na lato
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz born2be
80C | 85C | 90C
Piżama z nadrukami Italian Fashion
S
Majtki damskie w stylu klasycznym Teyli
Biustonosz bez wzorów Vivisence
65F | 65G | 65H | 70D | 70E | 70F | 70G | 70H | 70I | 70J | 70K | 75C | 75D | 75E | 75F | 75G | 75H | 75I | 75J | 75K | 75L | 80B | 80C | 80D | 80E | 80F | 80G | 80H | 80I | 80J | 80K | 85C | 85D | 85E | 85F | 85G | 85H | 85I | 85J | 90C | 90D | 90E | 90F | 90G | 90H | 90I | 95C | 95D | 95E | 95F | 95G | 95H
Majtki damskie
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
DKAREN - Piżama elegancka
Majtki damskie casual Tommy Hilfiger
XS | S | M | L
Majtki damskie
Biustonosz z koronką Mefemi
Piżama atlantic
S | M | L | XL | 2XL
Biustonosz
W naszym zbiorze znajdziesz najnowsze propozycje modnej bielizny dla kobiet. Szukasz seksownej bielizny na niezapomniany wieczór? Może potrzebujesz czegoś wygodnego na trening? Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, wśród naszych produktów. Nie ma chyba kobiety, która nie lubi pięknej bielizny. Największy wybór modeli zarówno biustonoszy, jak i eleganckich majtek, rajstop czy nawet całych kompletów, daje Domodi, udostępniając w swojej bogatej ofercie każdy model i każdy kolor, w jakim bielizna powinna być wykonana. Największą popularnością cieszy się bielizna damska wykonana z koronek lub z wygodnej, delikatnej bawełny czy atłasu z dodatkiem koronek. Można w ten sposób wybrać zarówno gotowe komplety, jak i samodzielnie dobrać do pięknych fig czy stringów równie elegancki biustonosz, utrzymany w tej samej stylistyce. Bielizna dla kobiet to nie tylko biustonosze, to także gorsety i pasy do pończoch, które noszone są na specjalne okazje. Wśród wielu modeli bielizny można znaleźć także bieliznę nocną i nieco zapomniane koszulki i halki, dzięki którym lepiej układają się sukienki. Do bielizny można dobrać także piękne pończochy czy rajstopy a nawet wybrać kostium kąpielowy na lato. Wśród wielu modeli w różnych kolorach z pewnością każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
Bielizna damska na Domodi.pl – najpiękniejsze zestawy, figi i biustonosze dla każdej kobiety
Zmysłowa i eteryczna? A może wygodna, w sportowym stylu? Seksowna? Bielizna damska pojawia się w różnych wydaniach. Wszystkie z nich dostępne są na Domodi.pl. Wśród naszych propozycji czekają na Ciebie zarówno klasyki idealne do noszenia na co dzień, jak i wyjątkowe modele, które sprawdzą się perfekcyjnie pod wieczorową sukienką czy na romantycznej randce.
Na Domodi.pl znajduje się bielizna erotyczna damska, termoaktywna, plus size oraz efektowne komplety. Pamiętaj także, że możesz liczyć na liczne rabaty i promocje, dzięki którym upolujesz tanią bieliznę damską. Sprawdź koniecznie naszą ofertę!

Damska bielizna – co możesz dla siebie wybrać?
Podstawą garderoby jest bielizna damska. Nosimy ją pod każdym ubraniem, a jej różne rodzaje przeznaczone są pod dany typ odzieży lub okoliczności. Na tej podstawie, możemy wyróżnić kilka typów bielizny:
- Bielizna termoaktywna damska – przeznaczona do noszenia podczas wysiłku lub wyjątkowo mroźnych dni.
- Erotyczna bielizna damska – bardzo szeroka kategoria, w której znajdują się tiulowe i koronkowe biustonosze, figi, stringi, podwiązki, pończochy oraz pasy do pończoch. Mają one sprawić, byś poczuła się zmysłowo i kobieco.
- Damska bielizna modelująca – specjalny rodzaj majtek, szortów oraz tunik i koszulek, które mają zmienić nieco wygląd sylwetki.
- Damska bielizna sportowa – wygodna i elastyczna, a zarazem wspierająca trening dzięki stabilizacji biustu oraz właściwościom oddychającym.
Tego typu bieliznę oferują znane i mniej znane marki, polskie i zagraniczne, droższe oraz nieco tańsze. Hitem jest bielizna damska Calvin Klein, nie tylko ze względu na ciekawy design, ale także na wysoką jakość wykonania. Inne brandy warte uwagi, które projektują świetną bieliznę damską, to m.in. Triumph, Esotiq, Obsessive, adidas, Nike.
Funkcjonalna bielizna termoaktywna damska do zadań specjalnych
Należysz do aktywnych osób i szukasz czegoś na trening? Sprawdzi Ci się z pewnością bielizna termoaktywna. Damska kolekcja zawiera m.in. topy, koszulki z krótkim i długim rękawem, a także szorty i legginsy. Bielizna doskonale przywiera do ciała i daje ogromne uczucie komfortu. Jest elastyczna, ale trwała. Wykonana z wełny lub specjalnych mieszanek włókien syntetycznych, ma niezwykłe właściwości: zapewnia oddychalność, odprowadza wilgoć na zewnątrz i dba o właściwą termoregulację. Możesz śmiało ćwiczyć z uczuciem suchości!
Bielizna erotyczna damska – podkreśl swoją kobiecość!
Unikatowa, efektowna i dodająca pewności siebie? Seksowna bielizna damska! W tej kategorii masz ogromny wybór różnych elementów, a także efektowne komplety. Bielizna damska erotyczna to m.in. biustonosze, które podkreślą biust i sprawią, że poczujesz się seksownie! Do dyspozycji masz także specjalne staniki push-up oraz bardotki. Do nich warto dodać figi lub stringi – dobierz fason, który najbardziej Ci odpowiada.
W tej kategorii przoduje koronkowa bielizna damska, ponieważ prezentuje się efektownie, zmysłowo, a zarazem jest niezwykle trwała. Posłuży podczas wielu okazji! Ponadto dostępna jest w szerokiej ofercie rozmiarowej. Puszyste panie znajdą dla siebie seksowną bieliznę plus size, a drobne panie – mniejsze rozmiary.
Wygodna bielizna damska na co dzień – poznaj wygodne fasony
Nie zapominajmy, że bielizna damska to ważny element codziennego stroju. Dobierz dla siebie biustonosz, który najlepiej podtrzyma Twój biust i podkreśli kobiecość, np. bardotkę lub balkonetkę. Świetną opcją są też sportowe biustonosze, np. Calvin Klein, Nike czy adidas – idealne na trening i do noszenia na luzie.
Na Domodi.pl znajdziesz też kobiece majtki w ulubionych krojach – od klasycznych fig, przez stringi i brazyliany, aż po majtki z wysokim stanem. Seksownie poczujesz się w majtkach koronkowych, których nie mogło zabraknąć w dziale z bielizną damską na Domodi.pl, ale pod jeansami czy dresami perfekcyjnie sprawdzą się też majtki-szorty z dobrej jakości bawełny.
Ekskluzywna bielizna damska na specjalne okazje
Nasz hit na wieczór? Zdecydowanie body i gorsety! Taka koronkowa bielizna damska wymodeluje sylwetkę i doda Ci szyku, gdy skompletujesz look na wyjątkową okazję. Wśród naszych propozycji znajdziesz modele, które z powodzeniem włożysz pod wieczorową sukienkę, ale też pod stylizacje codzienne, np. z białą koszulą czy oversizową marynarką.
Damska bielizna dla puszystych – propozycje dla kobiet w każdym rozmiarze
Każdy element damskiej bielizny, jaki znajdziesz na stronie domodi.pl to 100% szyku, kobiecości i wygody. Bez względu na to, jaki nosisz rozmiar, u nas bez problemu wyszukasz idealnie dopasowane majtki, biustonosze czy body. Mamy ogromny wybór bielizny damskiej plus size, która świetnie układa się na dużym biuście, pupie i biodrach.
Możliwe, że wiele pań zainteresuje damska bielizna modelująca, w której znajdują się zabudowane biustonosze, majtki z wysokim stanem oraz/lub z nogawkami, a także tuniki i koszulki. Wykonane są ze specjalnej przędzy zawierającej dużo elastycznych włókien, które kształtują wybrane partie sylwetki – unoszą pośladki, zwężają talię lub spłaszczają wystający brzuszek. Wszystko wedle potrzeb!
Bielizna damska to nie tylko figi i stanik – poznaj pełną ofertę
Co poza tym? Kolorowe, wzorzyste skarpetki od takich marek, jak Many Mornings czy Happy Socks będą ciekawym akcentem w każdej stylizacji. Do spódnic i sukienek możesz dobrać w Domodi pasujące rajstopy, pończochy lub zakolanówki. A w sezonie letnim sprawdź nasze stroje kąpielowe i dział z modą plażową!
Zobacz podobne kategorie
Zobacz nasze artykuły

















