Crop Tops

Lata 90. powracają! W tym sezonie większość wpływowych projektantów jest jednogłośna - nosimy króciutkie bluzki eksponujące brzuch. Jednak tendencja co do odsłaniania brzucha zmieniła się i tym razem nie musimy inspirować się stylizacjami Britney Spears czy Spice Girls. Stylistka Domodi.pl Monika Mia Grelewicz radzi crop top zestawiać tylko z dołem z podwyższonym stanem, który sięga aż do linii talii. 

 

Crop Tops

 

Lata 90. powracają! W tym sezonie większość wpływowych projektantów jest jednogłośna - nosimy króciutkie bluzki eksponujące brzuch. Jednak tendencja co do odsłaniania brzucha zmieniła się i tym razem nie musimy inspirować się stylizacjami Britney Spears czy Spice Girls. Stylistka Domodi.pl Monika Mia Grelewicz radzi crop top zestawiać tylko z dołem z podwyższonym stanem, który sięga aż do linii talii. Tym sposobem możemy stworzyć doskonałą, letnią stylizację, ukrywając przy tym niedoskonałości na linii brzucha oraz tworząc bardziej delikatny zestaw. Doskonałym źródłem inspiracji jest moda lat 50. i 60. W tym czasie powstawały ciekawe stylizacje rozkloszowanych spódnic lub jeansowych szortów z podwyższonym stanem, z wiązaną koszulą pod biustem lub z króciutkimi bluzkami. 

Na większości światowych wybiegów pojawiły się króciutkie bluzki. Versace proponuje zestawiać je z dopasowanym żakietem, kończącym się na linii talii. Michael Kors oraz Milly eksperymentują z ciekawym krojem króciutkich bluzek. Miu Miu tworzy kobiece stylizacje z ołówkową spódnicą. Marc by Marc Jacobs wybrał bardziej oversizowe kroje. Anthony Vaccarello crop top zestawia z asymetryczną spódnicą oraz rozpiętą koszulą. Balmain tworzy elegancją stylizację, stworzoną na wieczorną kolację.

Sprawdźcie najciekawsze propozycje krótkich bluzek, które znajdziecie w Domodi.pl

Delikatne ramiączka Delikatne ramiączka Słodki róż Słodki róż