Dollina - najwyższa jakość i ponadczasowa konstrukcja

Dollina to nowa marka na polskim rynku, która powstała z prawdziwej fascynacji modą. Wszystkie produkty wykonywane są z najwyżej jakości materiałów, a wyróżnia je ponadczasowa elegancja. 

Dollina - najwyższa jakość i ponadczasowa konstrukcja

Pierwsza kolekcja marki obejmuje oversize'owe marynarki inspirowane męskimi sylwetkami. Nie zabrakło także płaszczy z wegańskiej skóry czy sukienek, bluzek i koszul w bardzo kobiecych, subtelnych formach. 

Podczas Premier Vision w Paryżu powstało osiemnaście wyjątkowych produktów, uszytych z najwyższej jakości tkanin, wyselekcjonowanych pod okiem projektantki. Każdy z nich, dzięki zróżnicowanym detalom oraz indywidualnym szczegółom, jest na swój sposób wyjątkowy. 

Fot. materiały prasowe

Marka debiutuje z pierwszą kolekcją w ziemistych, pastelowych odcieniach z wyłączeniem czerni i bieli. Projektantka dużą wagę przywiązała do jakości i konstrukcji - tak, aby każda kobieta mogła cieszyć się swoimi zakupami przez długie lata. 

Fot. materiały prasowe

>>Dollina.co<<

WOW! Te buty dziecięce kupisz za mniej niż 30 zł WOW! Te buty dziecięce kupisz za mniej niż 30 zł #prasówkapozytywów vol. 14 #prasówkapozytywów vol. 14