Jak nosić różowe ubrania na przełomie sezonów?
Czasy, kiedy kolor różowy kojarzył nam się z kiczem bez wątpienia przeminęły. Już w zeszłym sezonie przewijał się on jako dopełnienie pastelowego looku. Cukierkowy róż nosimy nie tylko wiosną i latem, ale również zimą, po to by rozjaśnić stylizację. Właśnie znajdujemy się na przełomie sezonów, warto więc przypomnieć sobie o tym kolorze. Szukacie inspiracji? Zobaczcie z czym najlepiej nosić róż!
Cukierkowa kurtka motocyklowa
Ramoneska zazwyczaj kojarzy nam się z typowo rockowymi, ciężkimi stylizacjami. Nic w tym dziwnego! W końcu skórzana i masywna kurtka przybyła do świata mody ze środowiska motocyklistów. Dlatego też doskonałym pomysłem jest wybranie ramoneski w kolorze różowym. W ten sposób zrównoważycie jej męski charakter. Tego typu kurtkę można nosić zarówno do spódnicy, jak znana blogerka Fernanda Ly, która otworzyła pokaz wiosenno-letniej kolekcji Louis Vuitton. Jeśli jednak wolicie spodnie, różową ramoneskę dopasujecie również do klasycznych rurek wykonanych z ciemnego jeansu.
Różowa kreacja na wieczorne wyjście
Szukacie sukienki na elegancki bal albo wyjście do teatru? Uważacie, że róż jest zbyt infantylny i niepoważny? Nic bardziej mylnego! Wystarczy, że do cukierkowej sukienki ubierzecie ciężki, męski płaszcz albo grube futro (jak Magdalena Boczarska). Taka stylizacja jest nie tylko niezwykle kobieca, zdecydowanie doda Wam również szyku!
Wolicie spódnicę? A co powiecie na tiulową maksi? Nie bójcie się, nie będziecie wyglądały jak małe księżniczki i unikniecie efektu bezy jeśli do takiej spódnicy ubierzecie skórzaną bluzkę i kurtkę w rockowym stylu.
Pastelowy płaszcz czy futerko?
Dla odważnych: różowy total look
Kolejnym pomysłem na wkomponowanie w swój look różu jest wersja dla osób, które nie boją się ekstrawaganckich rozwiązań w modzie. Bierzcie przykład z Ady Fijał i postawcie na cukierkowy total look. Najlepiej w formie damskiego garnituru!
Różowy sweterek na wiosenne dni
A co powiecie na różowy sweterek? Szczególnie dobrze zaprezentuje się ten oversize’owy i wykończony golfem. Pastelowy sweterek świetnie skomponuje się z klasycznymi rurkami i na przykład butami typu slip on. Podczas nieco chłodniejszych dni, zarzućcie na ramiona wełniany płaszcz, a gdy na dworze zrobi się cieplej możecie dodać do stylizacji kamizelkę albo wiosenną parkę.
Słodkie dodatki do stylizacji
Źródła zdjęć: East News, Zeppelin i Akpa
Ubierz się na różowo z Domodi!
Kupuję kurteczki wiosenne damskie z wyprzedaży teraz i mam z głowy na kilka sezonów
Nowy trend na weselach. Teraz 50-latki nie noszą sukienek, tylko te modne komplety damskie
Gotowe stylizacje na wesele 2024 – pięć propozycji, w których znajdziesz największe trendy roku
Marynarka do sukienki na wesele 2024? Oto 6 stylowych żakietów, które sprawdzą się nie tylko w tym sezonie

















