Kombinezony

Jednym z wygodniejszych trendów na nadchodzący sezon są kombinezony. Pojawiły się one już w poprzednich kolekcjach, ale dopiero teraz będą pozycją obowiązkową w każdej kobiecej garderobie. Doskonale zastępują one sukienki. Wystarczy dobrać odpowiednią torebkę oraz buty, najlepiej prezentują się ze szpilkami, aby stworzyć prostą, kobiecą stylizację. Nadchodzącej wiosny możemy wybrać kombinezon w wersji z szortami lub długimi nogawkami. 

Kombinezony

Jednym z wygodniejszych trendów na nadchodzący sezon są kombinezony. Pojawiły się one już w poprzednich kolekcjach, ale dopiero teraz będą pozycją obowiązkową w każdej kobiecej garderobie. Doskonale zastępują one sukienki. Wystarczy dobrać odpowiednią torebkę oraz buty, najlepiej prezentują się ze szpilkami, aby stworzyć prostą, kobiecą stylizację. Nadchodzącej wiosny możemy wybrać kombinezon w wersji z szortami lub długimi nogawkami. Jeżeli jesteśmy posiadaczkami zgrabnych nóg, możemy pozwolić sobie na kombinezon z krótkimi szortami, czyli playsuit. Bardziej bezpiecznym wyborem jest wersja z długimi nogawkami. Jest to doskonały wybór dla kobiet, które potrzebują optycznego wysmuklenia sylwetki. Jeżeli wybierzemy również głęboki dekolt w kształcie litery V oraz szpilki sprawimy, że będziemy wglądać szczupło oraz zmysłowo. 

Światowi jak i polscy projektanci w nadchodzącym sezonie promują kombinzony w różnym stylu. Na pokazie Macieja Zienia oraz La Manii możemy zobaczyć propozycje inspirowane latami 70. Sama projektantka Joanna Przytakiewicz zaprezentowała się na premierze w zmysłowym kombinezonie z najnowszej kolekcji. Podobną tendencję możemy zaobserwować na pokazie Anthony Vaccarello oraz Francesco Scognamiglio. Wieczorowe propozycje obserwujemy na pokazie Balmain oraz koronkowe wydanie u Elie Saab. Ralph Lauren oraz Givenchy to kolekcja w której dominuje czerń.  Sonia Rykiel oraz Guy Laroche wracają do pierwotnej funkcji, tworząc propozycje inspirowane roboczymi kombinezonami. Jean Paul Gaultier podszedł do swojej ostatniej w karierze kolekcji pret-a-porter z nutką humoru. Jego pokaz był wielkim show, którego motywem przewodnim były wybory miss. Na wybiegu w sekcji Miss Lucha Libre, mogliśmy zobaczyć modelki w sportowych propozycjach, natomiast część Miss Le Smoking to eleganckie wydanie kombinezonów.

Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz, przygotowała dla Was najciekawsze propozycje kombinezonów, które znajdziecie w Domodi.pl

Groszki Groszki Kratka w stylu pin up girls oraz grunge Kratka w stylu pin up girls oraz grunge