Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Gwiazda została mamą po raz trzeci!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan właśnie zostali rodzicami. Tym samym dołączyli do powiększającego się grona gwiazd, które w 2020 roku powitają na świecie potomstwo. Jak będzie miał na imię synek gwiazdorskiej pary?

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Gwiazda została mamą po raz trzeci!

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła synka!

Nieoficjalnie wiadomo, że Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła dziś swoje trzecie dziecko. Jej mąż Radosław Majdan został ojcem po raz pierwszy. Synek gwiazdorskiej pary, podobnie jak jego starsi bracia (Stanisław i Tadeusz), będzie nosił staropolskie imię: Henryk. Zdjęcie malucha opublikował na swoim Instagramie dumny tata, który dodał, że Henio jest "silny, zdrowy i bardzo waleczny". Jego mama też czuje się dobrze i wygląda kwitnąco!

Wymarzona ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan

Nowonarodzony maluch, tak samo jak starsi synowie Małgorzaty, przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro, o której gwiazda otwarcie opowiada w wywiadach, na swoich kanałach społecznościowych i w książce “In vitro. Rozmowy intymne”. Majdanowie nie ukrywali swoich obaw związanych z panującym w Polsce od połowy marca stanem epidemii koronawirusa. Na szczęście zakaz porodów rodzinnych został w porę zniesiony, a Małgorzata i Radosław swojego syna mogli powitać na świecie tak, jak planowali od początku ciąży.

fot. Ons.pl

Jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par w polskim showbiznesie zaczęła spotykać się w 2013 roku, a pobrała się trzy lata później. Radosław szybko odnalazł się w roli ojczyma - publicznie chwalony jest przez żonę za znakomite podejście do dzieci. Dziś rodzina 47-letniego eks-piłkarza i 41-letniej gwiazdy programu “Perfekcyjna pani domu” powiększyła się o kolejnego potomka. Gratulujemy i życzymy zdrowia!

Zobacz wybór stylowych ubranek dla niemowląt:

Lata 70. w modzie damskiej i męskiej - historia, popularne stroje, projektanci i stylizacje Lata 70. w modzie damskiej i męskiej - historia, popularne stroje, projektanci i stylizacje Kombinezon - jak dobrać do figury? Odkryj najlepsze fasony do różnych sylwetek! Kombinezon - jak dobrać do figury? Odkryj najlepsze fasony do różnych sylwetek!