Must have: eleganckie plecaki

Plecaki już dawno przestały się kojarzyć tylko i wyłącznie z modą szkolną. Od jakiegoś czasu, głównie dzięki blogerkom modowym, stały się częstym zamiennikiem dla torebek. Jeśli szukacie sposobu na to aby nadać swojej stylizacji bardziej oryginalnego charakteru postawcie na elegancki plecak!

Must have: eleganckie plecaki

Elegancki plecak to doskonała alternatywa dla torebki. Dopasujecie do zarówno do stylizacji na co dzień, ale będzie również wspaniałym dodatkiem do kreacji wieczorowej. Podczas wyboru tego odpowiedniego dla Was, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim, jeśli ma być to plecak możliwie jak najbrdziej uniwersalny, postawcie na neutralny kolor. Może to być klasyczna czerń, beż albo biel. Taki plecak dopasuje się do każdego looku. W wypadku gdy wolicie wyróżniający się element - zdecydujcie się na czerwony, ciemnoniebieski albo rudy. Fason i rozmiar dopasujcie do swoich potrzeb. Zdecydowanie bardziej elegancko będzie wyglądał plecak mniejszy oraz bez wielu kieszonek i masywnej klapy. Zwróćcie również uwagę na takie elementy jak zamek (czy jest wykonany z metalu czy plastikowy), sznurki (dobrze żeby były ładnie zakończone) czy rączka (czasem przydaje się możliwość noszenia plecaka jak torebkę).

Szukacie inspiracji? Zobaczcie przygotowane przez nas propozycje elaganckich plecaków dostępnych w sklepach internetowych!

Plecak w eleganckiej stylizacji blogerki

Najmodniejsze plecaki w Domodi

Jak wyszczuplić sylwetkę: wzory Jak wyszczuplić sylwetkę: wzory Jak się ubrać na wigilię firmową? Jak się ubrać na wigilię firmową?