Outhorn: polska marka, która chce zainspirować Cię do działania!

Outhorn to marka z Polski, ale otwarta na świat. Wychodzi z założenia, że każde doświadczenie czegoś uczy. Nie boi się wyjść poza strefę komfortu. Szanuje ludzi, którzy mają ciekawe perspektywy patrzenia na życie, dzięki czemu motywują zarówno siebie, jak i innych do działania.

Outhorn: polska marka, która chce zainspirować Cię do działania!

Outhorn - marka dla optymistów i odkrywców

Outhorn projektuje w Polsce, inspirując się wszystkim co ich otacza – kolorami, naturą, cyklami pór roku, formami. Stara się nadążać za panującymi trendami, ale szanuje to, że każdy człowiek podróżuje na własnych zasadach i pokazuje własny wypracowany styl.

Celem marki jest nie tylko dogłębne poznanie funkcjonowania świata i ludzi, ale przede wszystkim ich zajawek i pasji. Outhorn tworzy dla tych, którzy uwielbiają podróżować, żeby oderwać się od codzienności – ale nie zawsze muszą być to podróże na koniec świata. Często wystarczą te bliskie. Nawet na drugi koniec miasta.

Starają się zachować balans we wszystkich działaniach, aby nabrać dystansu i pobyć sam na sam ze swoimi myślami.

Zachęcają do tego wszystkich, po to żeby zrozumieć siebie i sposób działania świata.

Zachęcają do aktywności akceptując każdą jej formę. Nie zamykając się w ścisłych regułach, chcą wyznaczać drogę tym, którzy potrzebują impulsu do nowych wyzwań.

Co chcą Ci zaoferować? Przede wszystkim wygodne rzeczy, które są miękkie i miłe w dotyku.

Zależy im na jakości i dopracowaniu każdego najmniejszego szczegółu.

Cenią użyteczność i swobodę, bo wiedzą, że ubranie musi sprawdzić się w każdych okolicznościach. Tworząc kolekcję, robią wszystko, żeby ich produkty mogły służyć na długo.

Kochają to, co robi i chcą się tym dzielić ze wszystkimi!

Co ważne, rzeczy z logo Outhorn pozostają uniwersalne, zgodne z zasadą Mix&Match - można je dowolnie zestawiać i łączyć, tworząc nowe stylizacje.

W kolekcji damskiej i męskiej wiosna/lato 2021 marki Outhorn znajdziesz dresowe komplety, ciekawe printy np. tie dye, kurtki z cienkich funkcjonalnych tkanin, dzianinowe sukienki, t-shirty z nadrukami czy akcesoria.

Marka Outhorn stawia na kolory, które wywodzą się z natury – od czerni, khaki, szarości, po bordo, odcienie niebieskiego, biel.

Artykuł powstał we współpracy z marką Outhorn.

Jak dobrać buty do długiej spódnicy? Przegląd stylizacji na każdą okazję Jak dobrać buty do długiej spódnicy? Przegląd stylizacji na każdą okazję Pokochaj bieganie z nową kolekcją polskiej marki Carpatree Pokochaj bieganie z nową kolekcją polskiej marki Carpatree