#prasówkapozytywów vol.1

W ostatnich dniach docierają do nas wiadomości, które nie budzą optymizmu. W domodi.pl chcielibyśmy, aby ten ostatni towarzyszył Wam codziennie! Dlatego od dzisiaj zapraszamy Was na #prasówkapozytywów, w której znajdziecie najważniejsze newsy z całego świata. Codziennie dostaniecie od nas zestawienie 5 dobrych wiadomości z każdej, możliwej dziedziny! Jeśli Ty również trafisz na coś optymistycznego - podsyłaj to koniecznie do nas!

#prasówkapozytywów vol.1

1. Głębia oceanu bez tajemnic

Trzej podróżnicy mają niecodzienną okazję wziąć udział w wyprawie do najgłębszego miejsca w oceanach dzięki Challenger Deep. Będą poruszać się jedynym, certyfikowanym pojazdem na świecie, który może wielokrotnie nurkować na dowolnej głębokości w oceanach świata. Ktoś chętny? Wrażenia na pewno będą niezapomniane! 

>>Sprawdźcie jak będzie wyglądać podróż!<<

2. Trencz: miłość sezonu

Wiosna kocha >>trencze<<, a te pokochały się z praktycznie każdą częścią naszej garderoby! Dzisiaj nosimy je nie tylko w typowym smart look'u, towarzyszą nam one także przy stylizacjach casualowych, a nawet...świetnie komponują się z dresami! Mając teraz chwilkę czasu, zawsze możecie poszukać tego idealnego dla siebie :)

>>Stylizacje na sezon wiosna-lato z trenczem w roli głównej!<<

3. Kultowe amerykańskie płatki z nowym designem

Ten, kto miał okazję odwiedzić USA na pewno kojarzy płatki Magic Spoon. Teraz przeszły gruntowny tuning - nie tylko w kwestii nowoczesnego i designerskiego opakowania. Producenci także pochylili się nad ich składem - totalna rewolucja.

>>Zobaczcie jak wygląda nowy design opakowań<<

4. Niecodzienne kursy online z gwiazdami

Popołudnie z Anną Wintour? A może kurs fotografii od Anny Leibovitz czy pogawędka w kuchni z Gordon'em Ramsay'em. Platforma Masterclass przygotowała niecodzienne lekcje z naszymi ulubieńcami praktycznie w każdej dziedzinie życia. Warto sprawdzić plan zajęć, kto wie, może to idealny pomysł na urodzinowy prezent? 

>>Sprawdźcie kursy online<<

5. Super Bowl: występy wszechczasów!

W tym roku naszymi sercami zawładnęły Shakira i JLo, ale historia show w przerwie tego wyjątkowego meczu sięga daleko poza lata 80'!

>>Zobaczcie 10 najlepszych performance'ów w historii!<<

Hity domodi wybrane dla Ciebie: 

Najlepsze seriale o modzie i z modą w tle - idealna opcja na wieczór w domu! Najlepsze seriale o modzie i z modą w tle - idealna opcja na wieczór w domu! Pudrowy róż – z czym go nosić? Pomysły na stylizacje z pastelowym odcieniem różu w roli głównej Pudrowy róż – z czym go nosić? Pomysły na stylizacje z pastelowym odcieniem różu w roli głównej