#prasówkapozytywów vol.2

Dokładnie dzisiaj, 67 lat temu, czyli 1953 roku, odbyła się 25 ceremonia wręczenia Oscarów. I pewnie nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że była ona pierwszą, transmitowaną w telewizji! Choć dzisiaj wydaje się to mało znaczące - wówczas było to wyjatkowe działanie! Tak samo - jak wyjątkowe są dzisiaj newsy, które przygotowaliśmy dla Was. Gotowi? To zaczynamy!

#prasówkapozytywów vol.2

1. Tropikalny las w Europie? To możliwe!

Z lekcji geografii wiemy, że lasy deszczowe występują w Ameryce południowej, Afryce czy Azji. Od 2022 roku będziemy także mówić, ze znajdziemy je...we Francji! To własnie na wtedy zaplanowano otwarcie Tropicalii, czyli kompleksu o powierzchni 20 tys. metrów kwadratowych porośniętego lasem deszczowym. Całośc będzie skrzętnie ukryta pod szklaną kopułą, która pozwoli na utrzymanie stałej temperatury 26 stopni Celsjusza.

>>Zobaczcie jak będzie wyglądał kryty las tropikalny<<

Octav Tirziu Atelier CAAU

2. Delfiny w weneckich kanałach

Po ograniczeniach wprowadzonych we Włoszech - mi.n. związanych z ruchem pieszych, ale także statków - do Wenecji zawitały delfiny! Ta informacja obiegła już świat i pokazuje jak redukcja hałasu i emisyjności wpływa na naturę, która w bardzo szybkim czasie potrafi się zregenerować.

>>Sami zobaczcie tą krystalicznie czystą wodę!<<

3. Mała rzecz, a cieszy!

Zawsze pod ręką, wypełnione niezbędnymi rzeczami, a do tego idealnie wpisujące się w panujace trendy - torebki, to rzecz bez której nie wyobrażamy sobie wyjścia z domu! Przygotowaliśmy dla Was te, które sprawdzą się w nadchodzącym, wiosennym sezonie!

>>Saddle bag i inne modne torebki na wiosnę/lato 2020<<

4. Głos, nie tylko w modzie

Zajęliście się domowymi obowiązkami? A może po prostu wykorzystujecie promienie słońca na swoim balkonie? Nie ważne co robicie - zawsze mogą towarzyszyć Wam rozmowy o kobietach i dla kobiet! Cykl podcastów "dziewczyny z sąsiedztwa" stworzył Showroom.pl we współpracy z Asią Okuniewską. Wśród zaproszonych gości znajdziecie znane stylistki, założycielki modowych brandów czy Marylę Rodowicz :) posłuchajcie - naprawdę warto!

5. Tego kota pokocha każdy!

Jeszcze niedawno świat zachwycał się "urodą" Grumpy Cat'a. Dzisiaj chcemy Wam przedstawić Ikiru. Kota, którego wygląd jest bardzo wyjątkowy. Otrzymał on już od internautów miano "Derpy Cat". Choć imię kota pochodzi z Japonii i oznacza "życie" , to pupil na co dzień mieszka w Anglii.

Hity Domodi wybrane dla Ciebie:

Jak kupować ubrania przez internet? Bezpieczne zakupy online - poznaj ich zalety! Jak kupować ubrania przez internet? Bezpieczne zakupy online - poznaj ich zalety! Ubrania po domu, czyli co nosić w trakcie home office - propozycje stylizacji Ubrania po domu, czyli co nosić w trakcie home office - propozycje stylizacji