#prasówkapozytywów vol. 3

Wiecie, że od 2012 roku, 20 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Szczęścia? Uchwalenie tego święta zawdzięczamy królewstwu Bhutau, które od 1972 roku ocenia jakość życia według wskaźnika szczęścia narodowego [GNH]. Ale w tym całym optymizmie nie możemy zapomnieć, że dzisiaj obchodzimy również pierwszy dzień astronomicznej wiosny! Czy mogło byc lepiej? Zerknijcie do dzisiejszych newsów i przekonajcie się sami!

#prasówkapozytywów vol. 3

1. #tyledobra: ta jedność jest budująca

To, co dzieje się dookoła nas - w kwestii wsparcia i pomocy - to istne szaleństwo pozytywności. Marki, przedsiębiorcy, sklepy, restauracje i sami ludzie - zmobilizowali się na 100%, a wszystko po to, aby wesprzeć tych, którzy dla nas pozostają na pierwszej linii tego frontu - służby medyczne i ratunkowe. Oby więcej takich inicjatyw!

>> 4F

>> Mosquito

>> CCC

>> Kazar

>> DEEZEE

2. Comfort food: coś, co tygryski lubią najbardziej!

Lubimy się rozpieszczać, a jeszcze bardziej lubimy jak ktoś rozpieszcza nas! Tak właśnie robią przepisy od blogera Rozkoszny, który tworzy kulinarne cuda na swojej stronie. Koniecznie tam zajrzyjcie, a już dzisiaj wypróbujcie przepis na drożdżówki z gruszkami (na suszonych drożdżach ;))! >>Są hitem!<<

fot. rozkoszny.pl

3. Piżama - niejedno ma imię

Luźny, wygodny dres. Oversizeo'wa bluza. Czasami szorty albo szlafrok - nasza codzienność stawia dzisiaj na komfort. Jednak czasami warto zaszaleć, decydując się np. na satynowe piżamki od Bohomoss! Są lekkie, delikatne i bardzo kobiece, a do tego - dostępne z 20% rabatem!

Sprawdź ofertę piżam od Bohomoss

4. Mały perkusista hitem YouTube'a

Choć ma zaledwie 2 lata - jego talent jest ogromny! Ten chłopiec podbił serca nie tylko uczestników programu "Mam talent", ale widzów na całym świecie! Zobaczcie sami!

5. Nic lepszego dzisiaj nie zobaczysz!

W Chinach, słonie w poszukiwaniu pożywienia włamały się do miejsca, gdzie przechowywane było wino ryżowe. Dwa z nich bezsprzecznie stały się koneserami tego trunku, a po degustacji - uroczo zasnęły. Ich zdjęcia już obiegły internet!

>>Sprawdźcie sami!<<

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

WIOSNA 2020: przewidywania i trendy WIOSNA 2020: przewidywania i trendy Gwiazdy kontra koronawirus. Jak celebryci reagują na stan zagrożenia epidemicznego? Gwiazdy kontra koronawirus. Jak celebryci reagują na stan zagrożenia epidemicznego?