#prasówkapozytywów vol. 5

24 marca to 84 dzień roku -  dzisiaj swoje 69 obchodzi Tommy Hilfiger - amerykański projektant, którego czerwono-niebieskie logo kojarzy każdy. Nie każdy jednak wie, że Tomas zaczynał od sprzedaży jeans'ów w swoim rodzinnym mieście. Dzięki temu w latach 70 mógł otworzyć własny butik, który był miejscem spotkań młodych ludzi. A my dzisiaj spotykamy się przy okazji kolejnej prasówki!

#prasówkapozytywów vol. 5

1. Marki modowe pomagają!

Do grona marek aktywnie zaangażowanych w pomoc szpitalom, dołączają kolejne! Wśród nich LPP, Answear i Medicine oraz Greenpoint. Obok wsparcia finansowego pojawia się także wsparcie materialne: brandy przekształcają swoje produkcje, aby uszyć maski i kombinezony. Wszystko w tej jednej, słusznej sprawie!

Greenpoint

2. Szklany biurowiec jak wiejska chata - jest piękny!

Architekci prześcigają się w pomysłach na nowoczesne wykończenia domów. Okazuje się, że proste rozwiązania są najlepsze. W przypadku tego projektu - wystarczyły nadruki na szkle. Efekt? >>Oceńcie sami<<

Glass Farm projektu MVRDV

3. Porządki w szafie: podpowiadamy jak to zrobić

Jeśli macie je za sobą - warto sprawdzić, czy nie pominęliście ważnej rzeczy! Jeśli są przed Wami - dajemy Wam bardzo praktyczny poradnik o tym, jak posprzątać swoją szafę. Wiosna nie będzie czekać!

Porządki w szafie - jak je zrobić? Kompleksowy poradnik krok po kroku

4. Słodka woda pod powierzchnią morza

W Nowej Zelandii, a dokładnie na Wyspie Południowej, odkryto podmorski zbiornik ze słodką wodą. Naukowcy twierdzą, że to znalezisko może stanowić połowę wód gruntowych w Canterbury. Jego lokalizacja jest szczególnie ważna, ponieważ region zmaga się z suszami. Takie dobre wiadomości przyjmujemy codziennie! 

>>Sprawdźcie<<

5. Czas kulinarnych wyzwań!

Ta mama doskonale wie, czym jest comfortfood i jego podanie. Myślę, że każdy z nas ucieszyłby się na widok tak wyśmienicie podanych dań! >>Kto zmierzy się z tym kulinarnym wyzwaniem?<<

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

#BranżaWspiera - jak branża mody reaguje na pandemię? #BranżaWspiera - jak branża mody reaguje na pandemię? Domowe SPA krok po kroku. Jak zrobić spa w domu? Podpowiadamy! Domowe SPA krok po kroku. Jak zrobić spa w domu? Podpowiadamy!