Shadows of body - stwórzmy razem wspólną wystawę!

"Shadows of body" to wyjątkowa wystawa poświęcona kobietom, która zostanie zaprezentowana 08.03.2020 w Dahlmann Centrum w Obornikach (30 km od Poznania). Organizatorzy chcą, aby projekt mówił o samoświadomości, seksualności i akceptacji, a każda z nas może stać się częścią wystawy! 

Oborniki są małym miastem położonym 30 km od Poznania, zamieszkałym przez 21 tys. osób. W takich miastach tolerancja i różnorodność mają zazwyczaj jeden wymiar - tłumaczą organizatorzy wystawy. To tam znają się dosłownie wszyscy, a niektórzy znają nas lepiej, niż sami mieliśmy okazję się poznać, wiedzą co robimy, co lubimy i jak powinnyśmy wyglądać. Jednak takie klimaty nie dotyczą tylko małych miasteczek. Większość z nas coraz częściej przestaje myśleć o sobie i swoich pragnieniach, kanonizując siebie przez pryzmat tego, jak chcą postrzegać nas inni. 

Organizatorzy chcą zachęcić nas do tego, abyśmy w codziennym pędzie zatrzymały się na chwilę, przypomniały co w sobie kochamy i pokazały to całej wiosce! 

Aby zostać artystką i jednocześnie dziełem sztuki, wystarczy dodać na Instagram zdjęcie ulubionego fragmentu swojego ciała i oznaczyć je #shadowsofbody. Fotografia ta zostanie elementem zbioru kolekcji kobiecych obliczy, cieni, fragmentów i zakamarków ciała. 

Wernisaż odbędzie sę 08.03.2020 w Dehlmann Centrum w Obornikach, a wystawa będzie miała charakter otwarty. Z okazji dnia kobiet świętujmy razem piękno, miłość, samoświadomość, różnorodność i akceptację!

Organizatorzy wydarzenia: Dehlmann Centrum we współpracy z G'rls Room 

Partnerzy: Domodi, Pozerki

Jedyna taka linia pielęgnacyjna z bioaktywną wodą cytrusową i sokami z owoców - sprawdź! Jedyna taka linia pielęgnacyjna z bioaktywną wodą cytrusową i sokami z owoców - sprawdź! Stylizacje na wesele dla puszystych – najmodniejsze propozycje dla kobiet Plus Size! Stylizacje na wesele dla puszystych – najmodniejsze propozycje dla kobiet Plus Size!