Sprytny sposób na ślizgające się buty! [VIDEO]

Problem ze śliską podeszwą? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Spraw, żeby szpilki, które kupiłaś ostatnio na wyprzedażach, nadawały się do całonocnej zabawy weselnej! Wystarczy, że skorzystasz z naszych porad i wskazówek. Oto sposób na ślizgające się buty - krok po kroku.

Sprytny sposób na ślizgające się buty! [VIDEO]

Co zrobić, żeby buty się nie ślizgały? Wykorzystaj domowe materiały!

Ślizgające się buty są nie tylko niewygodne, ale też mogą stwarzać realne zagrożenie, szczególnie, jeśli kupiłaś właśnie efektowne, a zarazem niebotycznie wysokie szpilki. Podeszwy niebezpiecznie ślizgają się już w domu? Nie ryzykuj i jeszcze przed pierwszym wyjściem w obuwiu na imprezę czy do biura zabezpiecz podeszwy w odpowiedni sposób! Jak? Znanym patentem jest chociażby naklejenie na spody butów plastrów bezopatrunkowych czy specjalnych naklejek antypoślizgowych. Jednak zdecydowanie najtrwalszym i najskuteczniejszym sposobem na ślizgające się buty jest... klej na gorąco! Do wykonania antypoślizgowego zabezpieczenia na butach będziesz potrzebować:

- szpilki albo inne buty z "ślizgającą" podeszwą,
- pilnik albo papier ścierny o średniej grubości,
- pistolet do klejenia na gorąco.

Jak to zrobić? Sprawdź naszą instrukcję krok po kroku! 

Co zrobić, żeby szpilki się nie ślizgały? Instrukcja krok po kroku

KROK 1

- Jeśli buty nie są nowe przygotuj je - umyj i wysusz podeszwę.
- Użyj pilnika albo papieru ściernego aby lekko zmatowić podeszwę.

KROK 2

- Za pomocą pistoletu nałóż na podeszwę buta klej w formie kilku linii lub zygzaków. Postaraj się zachować równe odstępy.
- Poczekaj, aż klej wyschnie i GOTOWE!

Ten prosty patent jest nie tylko efektywny, ale też bardzo trwały. Wie o tym każdy, kto choć raz używał kleju na gorąco do dekoracji lub innych prac domowych! Skorzystaj zanim wybierzesz się na taneczną imprezę albo ważne spotkanie biznesowe. W końcu wygodne buty to nie tylko odpowiednio wyprofilowana cholewka, ale też zapewniający stabilność spód!

Zobacz wygodne, modne i tanie szpilki w Domodi!

3 stylizacje z sukienką w kwiaty - zobacz najmodniejsze propozycje! [VIDEO] 3 stylizacje z sukienką w kwiaty - zobacz najmodniejsze propozycje! [VIDEO] Wybór redakcji: TOP 5 bluzek na wiosnę-lato 2020 Wybór redakcji: TOP 5 bluzek na wiosnę-lato 2020