Strefa trendów: TOP 5 bluz według Milena_blog na jesień 2019

Już od jakiegoś czasu bluza przestała być łączona tylko ze sportowym stylem. Równie chętnie nosimy ją teraz w eleganckim wydaniu – do spódnicy, czy jako sukienkę. Potwierdza to Milena_blog, która wybrała dla nas TOP 5 bluz na jesień 2019. Sprawdź!

Strefa trendów: TOP 5 bluz według Milena_blog na jesień 2019

Kiedy przychodzą te zimne dni, marzę tylko o cieple i wygodzie, dlatego w mojej szafie nie brakuje bluz! Moje "must have" to bluza w kolorze czerwieni - koniecznie w większym rozmiarze dla efektu "oversize". Idealna na niepogodę! Zazwyczaj wybieram klasyki, ale takie z oryginalnymi elementami, jak bluza z dużymi troczkami. Będzie idealna nawet do spódnicy! W tym sezonie hitem są bluzy z nadrukami, ja wybrałam dwie - w jasnym i ciemnym kolorze. Spokojnie stworzą całą stylizację! Na koniec dłuższy model, który bardzo lubi nosić jako sukienkę. Do tego workery, płaszcz i ruszam w miasto! Milena_blog

1. Bluzy z kapturem

2. Czerwone bluzy

3. Bluzy z nadrukiem

4. Bluzy oversize

5. Długie bluzy zamiast sukienki

TOP 5 modeli botków według Milena_blog!
TOP 5 sukienek według Milena_blog!
Trencz damski - 3 pomysły na ponadczasowe stylizacje na każdą okazję Trencz damski - 3 pomysły na ponadczasowe stylizacje na każdą okazję Black Friday, Cyber Monday i Dzień Darmowej Dostawy 2019. Kiedy i gdzie kupimy taniej ubrania? Black Friday, Cyber Monday i Dzień Darmowej Dostawy 2019. Kiedy i gdzie kupimy taniej ubrania?