Targi WOW Fashion Select nadchodzą wielkimi krokami!

Wyjątkowe wydarzenie, podczas którzego odwiedzający będą mieli okazje spotkać swoje ulubione marki i wziąć udział w dodatkowych wydarzeniach. Targi odbędą się 15 marca w Business Club Na terenie PGE Narodowego!

WOW Fashion Select to ogromne wydarzenie modowe, które wyróżnia się wyjątkowymi pokazami mody. Podczas wydarzenia odbędą się premierowe pokazy najnowszych kolekcji marek modowych.

Targi WOW Fashion Select przede wszystkim wspiera młodych projektantów, którzy wzięli udział w konkursie WOW Fashion Awards 2020. Prezentacja oraz finał konkursu odbędzie się 15 marca na Scenie Głównej. W pokazie wezmą również udział laureatki ubiegłej edycji konkursu WOW Fashion Awards 2019Kovalowe

W trakcie targów odbędzie się również niesamowity pokaz mody z podopiecznymi fundacji Rak’n’Roll, podczas którego, uczestniczki przejdą transformacje pod okiem partnerów Strefy Beauty oraz wystąpią w stylizacjach przekazanych przez wystawców. 

Ponad 150 marek odzieży, obuwia, akcesoriów, czy biżuterii. Mieszane style, począwszy od streetwear’u po bajkowe suknie, to właśnie to, co oferują targi WOW Fashion Select. 

Jakie jeszcze nowości przygotowali organizatorzy?

Metamorfozy Stylu, gdzie odwiedzający przejdą przez każdy etap transformacji w Strefie Beauty, a o nowe stylizacje zadbają ekspertki: Joanna Czajgucka-Terlecka oraz Anrika Koperska. Finał Metamorfoz Stylu odbędzie się na Scenie Głównej!

Panele edukacyjne, skierowane do wszystkich uczestników Targów WOW Fashion Select. Zostaną poruszone najważniejsze aspekty z zakresu mody, stylizacji, urody, a przede wszystkim biznesu,

Akademia Projektanta - innowacja na Targach WOW Fashion Select. Organizowana w ramach Akademii WOW Fashion to konferencja edukacyjna skierowana do młodych polskich projektantów oraz osób, które w przyszłości chcą założyć swoją markę modową. Podczas Akademii zostaną poruszone najważniejsze aspekty zarządzania marką.

Wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Różnorodność, która jest połączona jednym, szczególnym elementem – pasją do mody. Przekonaj się jakie wydarzenia czekają na Ciebie już 15 marca. Odwiedź targi WOW Fashion Select 2020.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na https://targiwowfashion.pl/.

Stylizacje na wesele - jak się ubrać na przyjęcie weselne? Podpowiadamy! Stylizacje na wesele - jak się ubrać na przyjęcie weselne? Podpowiadamy! Dodatki do sukienki na wesele 2020. Sprawdź propozycje najmodniejszych akcesoriów! Dodatki do sukienki na wesele 2020. Sprawdź propozycje najmodniejszych akcesoriów!