Trening w Twoim stylu z Zalando - #TogetherIamStrong

Jesteśmy w izolacji, ale pozostajemy w kontakcie! Trenujemy w domach tak, jak lubimy - w swoim stylu. Dbamy o siebie i inspirujemy innych w mediach społecznościowych. Jesteśmy w tym razem, bo razem jesteśmy silniejsi. #TogetherIamStrong!

Trening w Twoim stylu z Zalando - #TogetherIamStrong

#TogetherIamStrong - Razem jesteśmy silniejsi

Chociaż siłownie są zamknięte, nie przestajemy dbać o swoją kondycję, siłę i wytrzymałość. Trenujemy w domach, korzystając z tego, co mamy pod ręką: od kanapy po hantle. Ćwiczymy w swoim stylu i tak, jak lubimy najbardziej, a efektami chwalimy się w mediach społecznościowych. Pozostajemy w kontakcie online - inspirujemy znajomych wrzucając selfie z domowej salki treningowej, korzystamy z filmików instruktażowych, zagrzewamy innych do dbania o siebie. Razem jesteśmy silniejsi. #TogetherIamStrong!

Dołącz do tych, którzy trenują razem w swoim stylu #TogetherIamStrong

Chociaż ćwiczymy w zaciszu czterech ścian, nie musimy rezygnować z własnego stylu. Jesteśmy sobą, nawet jak nikt nas nie widzi! Wiemy, że ładny strój zachęca do treningu skuteczniej, niż wszystkie motywacyjne wpisy internetowych trenerek razem wzięte! A jeśli chcemy pokazać się innym? To proste: dzwonimy do znajomych na Skype albo wrzucamy Story na Instagram. Dołącz do tych, którzy trenują tak, jak lubią i którzy dopingują się wzajemnie. Pamiętaj: #TogetherIamStrong!

Trening w Twoim stylu - dla niej

Trenuj w swoim stylu nawet jeśli siłownią jest Twoja sypialnia. Zobacz propozycje strojów do ćwiczeń, które dodadzą Ci powera!

ZOBACZ WIĘCEJ

Trening w Twoim stylu - dla niego

ZOBACZ WIĘCEJ

Zobacz stylowe propozycje ubrań na trening w domu:

Bieganie w czasie epidemii - czy to możliwe? + Ranking najlepszych butów do biegania Bieganie w czasie epidemii - czy to możliwe? + Ranking najlepszych butów do biegania Maseczki ochronne dla dzieci - jak zachęcić do ich noszenia? Zobacz przegląd najładniejszych modeli Maseczki ochronne dla dzieci - jak zachęcić do ich noszenia? Zobacz przegląd najładniejszych modeli