Bielizna - produkty dla kobiet i mężczyzn, lato 2026 | strona 487
Majtki damskie atlantic
Skarpetki damskie casual Veneziana
Majtki damskie klasyczne atlantic
Skarpetki damskie w groszki casualowe Veneziana
Skarpetki damskie
Skarpetki damskie w grochy
Skarpetki damskie casualowe
Gee One - Skarpetki damskie w paski
Rajstopy bez wzorów casual Mona
Majtki damskie na lato LAMA
M | L | XL | 2XL
Majtki damskie z napisem GATTA BIELIZNA
M | XL
Majtki damskie Julimex
XL
Majtki damskie GATTA BIELIZNA
M | L | XL
Majtki damskie na lato LAMA
S | 2XL
LAMA - Majtki damskie na lato
M | L | XL | 2XL
Majtki damskie Julimex
XL
Majtki męskie Noviti
Pończochy gładkie Fiore
Pończochy eleganckie Fiore
Pończochy w grochy Fiore
Pończochy eleganckie Fiore
Rajstopy bez wzorów Golden lady
Skarpetki damskie Golden lady
Pończochy z haftami Fiore
Podkolanówki w groszki Fiore
Rajstopy bez wzorów Gatta
Gatta - Rajstopy bez wzorów
Skarpetki damskie More.
Rajstopy Golden lady
Rajstopy bez wzorów Gabriella
Skarpetki damskie casual Gabriella
Rajstopy gładkie Gatta
Pończochy z koronką Fiore
Rajstopy eleganckie Conte
Pończochy koronkowe eleganckie Fiore
Rajstopy w nadruki Fiore
Skarpetki męskie Steven
Pończochy eleganckie z koronką Fiore
Skarpetki męskie Steven
Conte - Rajstopy casual
Fiore - Pończochy
Wik - Skarpetki damskie casual
Skarpetki damskie Wik
Skarpetki damskie w paski casualowe Fiore
Fiore - Pończochy eleganckie
Piżama casual Sinsay
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Body damskie koronkowe Sinsay
70B | 70C | 75A | 75B | 75C | 75D | 80B | 80C | 85C
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie bez wzorów Teyli
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie koronkowe Ava
S
Skarpetki damskie jesienny Sinsay
23/26 | 27/30 | 31/34
Podkolanówki casual Gatta
Gatta - Rajstopy
Majtki damskie Sinsay
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie Teyli
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Kąpielówki Sinsay
XS | S | M | L | XL | XXL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Skarpetki damskie gładkie
Skarpetki damskie Fiore
Biustonosz jesienny casualowy Sinsay
70B | 70C | 70D | 70E | 75A | 75B | 75C | 75D | 75E | 80B | 80C | 80D | 80E | 85C | 85D | 90C
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie eleganckie Teyli
Majtki damskie bez wzorów Sinsay
XS | S | M | L | XL
Majtki damskie eleganckie Reserved
XS | S | M | L | XL | XXL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie Sinsay
XS | S | M | L | XL | XXL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie Ava
S | M | L | XL | 2XL | 3XL
Reserved - Majtki damskie casualowe z koronką
XS | S | M | L | XL | XXL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Sinsay - Majtki damskie bez wzorów casual
XS | S | M | L | XL | XXL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz casualowy Sinsay
65C | 70B | 70C | 75A | 75B | 75C | 75D | 80B | 80C | 85C
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Piżama w nadruki Sinsay
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Sinsay - Majtki damskie koronkowe casual
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Piżama Sinsay
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie eleganckie Sinsay
XS | S | M | L | XL
Majtki damskie letni
Skarpetki damskie na wiosnę
Skarpetki damskie w sportowym stylu Sinsay
39/42 | 43/46
Skarpetki damskie Sinsay
39/42 | 43/46
Biustonosz w nadruki elegancki Sinsay
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie w stylu klasycznym
Majtki damskie Sinsay
Jeden rozmiar
Skarpetki damskie Steven
Majtki damskie Sinsay
XS | S | M | L | XL
Sinsay - Majtki damskie na lato
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Reserved - Majtki damskie bez wzorów
M | L/XL | XS/S
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Skarpetki damskie casual Fiore
Piżama w groszki Sinsay
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Sinsay - Biustonosz casualowy
65C | 70B | 70C | 75A | 75B | 75C | 75D | 80B | 80C | 85C
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie klasyczne DE LAFENSE
4XL | 3XL
Kąpielówki Sinsay
XS | S | M | L | XL | XXL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Skarpetki damskie casual Sinsay
36/38 | 39/41
Majtki damskie z haftem Reserved
XS | S | M | L | XL | XXL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie Sinsay
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Skarpetki damskie
Biustonosz koronkowy Sinsay
65C | 70B | 70C | 75A | 75B | 75C | 75D | 80B | 80C | 85C
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki męskie
Majtki męskie Sinsay
110/116 (4-6 l) | 122/128 (7-8 l) | 86/92 (12 m-2 l) | 98/104 (2-4 l)
Skarpetki damskie casualowe Fiore
Sinsay - Koszula nocna
XS | S | M | L | XL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz Sinsay
70B | 70C | 70D | 70E | 75A | 75B | 75C | 75D | 75E | 80B | 80C | 80D | 80E | 85C | 85D | 90C
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Kąpielówki Sinsay
XS | S | M | L | XL | XXL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie casualowe Sinsay
XS | S | M | L | XL | XXL
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie Sinsay
XS | S | M | L | XL
W naszym zbiorze znajdziesz najnowsze propozycje modnej bielizny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Szukasz seksownej bielizny na niezapomniany wieczór? Może potrzebujesz czegoś wygodnego na trening? Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, wśród naszych produktów.
Bielizna na Domodi.pl – szeroka oferta dla kobiet i mężczyzn
Wygodna i stylowa bielizna potrafi zdziałać cuda! Nie widać jej pod ubraniem, ale to właśnie ona w dużej mierze odpowiada za codzienną wygodę i może podnieść pewność siebie! Ważne jest, by dobierać bieliznę zgodnie z preferencjami. Na Domodi.pl dbamy, by oferta bielizny damskiej i męskiej zawierała jej najważniejsze elementy – damskie biustonosze i figi, męskie bokserki i skarpetki, damskie koszulki nocne lub męskie piżamy. Sprawdź nasze propozycje, skorzystaj z atrakcyjnych rabatów i wybierz idealną bieliznę dla siebie!

Modna i wygodna bielizna – podstawa garderoby, której nie widać
Choć pozostaje niewidoczna, bielizna ma niebagatelne znaczenie. Jest niezbędna dla utrzymania higieny i wygody, swobody noszenia, ale także do ochrony przed otarciami, bakteriami itp. Dobrej jakości bielizna wykonana z wysokogatunkowych materiałów jest konieczna do noszenia pod różnego rodzaje ubrania, np. spodnie, koszule, sukienki inne ubrania.
Damska bielizna koronkowa często podnosi pewność siebie, zwiększa niekiedy poczucie kobiecości. Panom także służą dobrze dobrane męskie bokserki, skarpety lub piżamy. Na Domodi.pl znajdują się wszystkie rodzaje bielizny, więc gwarantujemy, że każda osoba znajdzie coś dla siebie!
Efektowna bielizna damska – rodzaje i fasony
Ile osób, tyle rodzajów bielizny. Każda kobieta ma inne potrzeby, dlatego wybór jest bardzo różnorodny. Podstawą są wygodne biustonosze dopasowane do różnych kształtów i rozmiarów biustów, a także wygodne majtki. W tej kategorii znajduje się wiele ich rodzajów: majtki z wysokim stanem, figi, majtki thong, stringi, majtki bikini lub hipster.
Bielizna damska to także wygodne piżamy i koszulki nocne do spania oraz body, rajstopy, skarpetki i pończochy. Wielkim zainteresowaniem cieszy się także bielizna wyszczuplająca damska, która pomaga ukształtować pewne partie figury w zaledwie kilka sekund.
Seksowna bielizna – koronkowa, zmysłowa opcja
Damska bielizna ma także swoją drugą, nocną odsłonę, przeznaczoną do zadań specjalnych. Jeśli szykuje Ci się romantyczny wieczór i chcesz prezentować się zmysłowo, kobieco i w 100% wyjątkowo, powinna zainteresować Cię nocna bielizna damska. Seksowna, koronkowa, wykonana z tiulu, z wieloma wycięciami na pewno zadziała stosownie na wyobraźnię.
W asortymencie erotycznej bielizny znajdziesz m.in. koronkowe figi i biustonosze, seksowne koszuli nocne, efektowne komplety, podwiązki i seksowne pończochy. Wszystkie te elementy możesz kupić jako komplet lub oddzielnie, tworząc w ten sposób swoje własne kompozycje z różnymi modelami.
Bielizna męska – wygodne bokserki i wiele innych
Szeroka oferta bielizny męskiej zawiera wiele elementów przeznaczonych na co dzień, fitness, ćwiczenia w plenerze lub na wakacje. Panowie mogą wybrać sobie klasyczne majtki męskie o dopasowanym fasonie (np. slipy) oraz męskie bokserki z luźnymi nogawkami. Niezbędnym elementem każdej stylizacji są także skarpetki.
Do listy bielizny męskiej, bez której nie można się obyć, należy zaliczyć także podkoszulki. Mogą okazać się przydatne np. pod koszule. Na zimę proponujemy ciepłe kalesony, na wakacje na plaży – wygodne i efektowne kąpielówki, a na co dzień – szlafroki męskie.
Męska bielizna do zadań specjalnych – termoaktywna do biegania lub na rower
Aktywnym panom polecana jest bielizna termoaktywna. To specjalne ubrania – głównie koszulki, szorty, kalesony – wykonane z materiałów syntetycznych o specjalnych właściwościach. Mają zdolność odprowadzania potu i wysokiej temperatury na zewnątrz, pozostawiając uczucie suchości i komfortu nawet podczas bardzo wzmożonego wysiłku. Warto mieć bieliznę termoaktywną trenując na siłowni, jeżdżąc na rowerze, uprawiając jogging lub podczas wędrówek i sportów ekstremalnych.
Zobacz podobne kategorie
Zobacz nasze artykuły

















