Bielizna - produkty dla kobiet i mężczyzn, lato 2026 | strona 49
Outhorn - Kąpielówki letni
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki męskie casualowy w nadruki Cornette
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Piżama casual
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz casual
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz sportowy Puma
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz na lato Puma
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Biustonosz letni Puma
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Majtki damskie casual PariPari Lingerie
Triumph - Piżama casual
38 | 40
Majtki męskie casual Key
Piżama casual
Biustonosz elegancki
Piżama DKAREN
Majtki damskie
Biustonosz z koronką Unikat
Biustonosz Triumph
70B | 70C | 70D | 70E | 70F | 75B | 75C | 75D | 75E | 75F | 80C | 80D | 80E | 80F | 85C | 85D | 85E | 90B | 90C | 90D
Majtki damskie casual Calvin Klein Underwear
S | M | L
Koszula nocna młodzieżowy Triumph
36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46
Piżama casual gładka Triumph
36 | 38 | 40 | 42 | 44
Calvin Klein Underwear - Majtki damskie casualowe
XS | S | M | L
Triumph - Biustonosz elegancki
Biustonosz BIGGI
Biustonosz casual Triumph
Majtki damskie Henderson Ladies
Biustonosz na lato Intimica
S | M | L | XL
Triumph - Biustonosz
70D | 70E | 80C | 80F | 80G | 85E | 85F | 85G | 90C | 90E | 90F | 90G | 95C | 95E | 95F
Biustonosz casual Calvin Klein
XS | S | M | L | XL
Majtki damskie Triumph
36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46
Majtki damskie casualowe na lato
Guess - Majtki damskie klasyczne
XS | S | XL
Komplet bielizny damskiej z koronką
Piżama casualowa Triumph
36 | 40 | 42 | 44
Biustonosz
Piżama casualowa Triumph
38 | 40 | 44 | 46
Majtki damskie na wiosnę Emporio Armani Underwear
XS | S | M | L | XL
Ava - Biustonosz z koronką
Koszula nocna Donna
Majtki damskie casual
Majtki damskie
Majtki damskie Marko
Biustonosz bez wzorów elegancki
Majtki damskie
Biustonosz Sloggi
Piżama Key
PariPari Lingerie - Biustonosz koronkowy elegancki
Biustonosz z haftami Solo Viki Style
Majtki damskie Marilyn
Biustonosz elegancki Triumph
70B | 70C | 70D | 70E | 75A | 75B | 75C | 75D | 75E | 80A | 80C | 80D | 80E | 85A | 85B | 85C | 85E | 90D
Biustonosz z koronką
Piżama męska
Piżama
Biustonosz Triumph
Piżama męska
Biustonosz Mat
Biustonosz Intimica
S | M | L | XL | XXL | XXXL
Donna - Koszula nocna
Biustonosz z koronką Gaia
70H | 80C | 80E | 80F | 80G | 80H | 85D | 85F | 85G | 90C | 90E | 90F | 95B
Majtki damskie w stylu klasycznym z napisami Calvin Klein Underwear
XS | S | M | L | XL
Majtki damskie koronkowe Gorteks
Piżama na lato Sensis
Majtki damskie
Triumph - Biustonosz elegancki
100I | 105C | 105F | 105I | 110E | 75C | 75G | 80C | 80D | 80F | 80I | 85E | 85F | 90F | 90G | 90I | 90J | 95I
Piżama z napisami
Biustonosz gładki Solo Viki Style
Piżama casualowa Cornette
Piżama letni sportowa Triumph
44
Majtki damskie
Majtki męskie
Piżama bez wzorów
Biustonosz bez wzorów
Piżama
Majtki damskie z koronką
Piżama
Biustonosz elegancki
Majtki damskie na wiosnę Emporio Armani Underwear
XS | S | M | L | XL
Biustonosz casual Gaia
Biustonosz koronkowy
Majtki męskie lama
Piżama casual Cornette
Majtki damskie Henderson Ladies
Biustonosz Gaia
Biustonosz
Koszula nocna na lato casual
Majtki damskie z koronką eleganckie Triumph
S | L | XL
Biustonosz gładki w stylu klasycznym Gorsenia
Piżama
Biustonosz na lato born2be
100D | 80D | 85D | 90D | 95D
Biustonosz casual Gorteks
Biustonosz elegancki
Biustonosz na lato Mefemi
Komplet bielizny damskiej z koronką Roxie Luve
UNI
Piżama z nadrukami
Biustonosz casualowy
Biustonosz koronkowy elegancki Paripari
Biustonosz na wiosnę Triumph
75C | 75D
Koszula nocna z nadrukami
Biustonosz Dama Kier
Piżama
Biustonosz
W naszym zbiorze znajdziesz najnowsze propozycje modnej bielizny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Szukasz seksownej bielizny na niezapomniany wieczór? Może potrzebujesz czegoś wygodnego na trening? Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, wśród naszych produktów.
Bielizna na Domodi.pl – szeroka oferta dla kobiet i mężczyzn
Wygodna i stylowa bielizna potrafi zdziałać cuda! Nie widać jej pod ubraniem, ale to właśnie ona w dużej mierze odpowiada za codzienną wygodę i może podnieść pewność siebie! Ważne jest, by dobierać bieliznę zgodnie z preferencjami. Na Domodi.pl dbamy, by oferta bielizny damskiej i męskiej zawierała jej najważniejsze elementy – damskie biustonosze i figi, męskie bokserki i skarpetki, damskie koszulki nocne lub męskie piżamy. Sprawdź nasze propozycje, skorzystaj z atrakcyjnych rabatów i wybierz idealną bieliznę dla siebie!

Modna i wygodna bielizna – podstawa garderoby, której nie widać
Choć pozostaje niewidoczna, bielizna ma niebagatelne znaczenie. Jest niezbędna dla utrzymania higieny i wygody, swobody noszenia, ale także do ochrony przed otarciami, bakteriami itp. Dobrej jakości bielizna wykonana z wysokogatunkowych materiałów jest konieczna do noszenia pod różnego rodzaje ubrania, np. spodnie, koszule, sukienki inne ubrania.
Damska bielizna koronkowa często podnosi pewność siebie, zwiększa niekiedy poczucie kobiecości. Panom także służą dobrze dobrane męskie bokserki, skarpety lub piżamy. Na Domodi.pl znajdują się wszystkie rodzaje bielizny, więc gwarantujemy, że każda osoba znajdzie coś dla siebie!
Efektowna bielizna damska – rodzaje i fasony
Ile osób, tyle rodzajów bielizny. Każda kobieta ma inne potrzeby, dlatego wybór jest bardzo różnorodny. Podstawą są wygodne biustonosze dopasowane do różnych kształtów i rozmiarów biustów, a także wygodne majtki. W tej kategorii znajduje się wiele ich rodzajów: majtki z wysokim stanem, figi, majtki thong, stringi, majtki bikini lub hipster.
Bielizna damska to także wygodne piżamy i koszulki nocne do spania oraz body, rajstopy, skarpetki i pończochy. Wielkim zainteresowaniem cieszy się także bielizna wyszczuplająca damska, która pomaga ukształtować pewne partie figury w zaledwie kilka sekund.
Seksowna bielizna – koronkowa, zmysłowa opcja
Damska bielizna ma także swoją drugą, nocną odsłonę, przeznaczoną do zadań specjalnych. Jeśli szykuje Ci się romantyczny wieczór i chcesz prezentować się zmysłowo, kobieco i w 100% wyjątkowo, powinna zainteresować Cię nocna bielizna damska. Seksowna, koronkowa, wykonana z tiulu, z wieloma wycięciami na pewno zadziała stosownie na wyobraźnię.
W asortymencie erotycznej bielizny znajdziesz m.in. koronkowe figi i biustonosze, seksowne koszuli nocne, efektowne komplety, podwiązki i seksowne pończochy. Wszystkie te elementy możesz kupić jako komplet lub oddzielnie, tworząc w ten sposób swoje własne kompozycje z różnymi modelami.
Bielizna męska – wygodne bokserki i wiele innych
Szeroka oferta bielizny męskiej zawiera wiele elementów przeznaczonych na co dzień, fitness, ćwiczenia w plenerze lub na wakacje. Panowie mogą wybrać sobie klasyczne majtki męskie o dopasowanym fasonie (np. slipy) oraz męskie bokserki z luźnymi nogawkami. Niezbędnym elementem każdej stylizacji są także skarpetki.
Do listy bielizny męskiej, bez której nie można się obyć, należy zaliczyć także podkoszulki. Mogą okazać się przydatne np. pod koszule. Na zimę proponujemy ciepłe kalesony, na wakacje na plaży – wygodne i efektowne kąpielówki, a na co dzień – szlafroki męskie.
Męska bielizna do zadań specjalnych – termoaktywna do biegania lub na rower
Aktywnym panom polecana jest bielizna termoaktywna. To specjalne ubrania – głównie koszulki, szorty, kalesony – wykonane z materiałów syntetycznych o specjalnych właściwościach. Mają zdolność odprowadzania potu i wysokiej temperatury na zewnątrz, pozostawiając uczucie suchości i komfortu nawet podczas bardzo wzmożonego wysiłku. Warto mieć bieliznę termoaktywną trenując na siłowni, jeżdżąc na rowerze, uprawiając jogging lub podczas wędrówek i sportów ekstremalnych.
Zobacz podobne kategorie
Zobacz nasze artykuły

















