adidas - Bluzka damska
32 | 34
Bluzka damska Eldar
Reserved - Bluzka damska na jesień
XS | S | M | L | XL | XXL
Bluzka damska na lato Guess
L | XL | XXL
KAOS - Bluzka damska casualowa
38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48
Bluzka damska na wiosnę Weekend Max Mara
XS | M
Bluzka damska młodzieżowa Atlas For Men
36/38
Bluzka damska casual Patrizia Pepe
L | XL
HUGO - Bluzka damska casualowa
XS | S | M | L | XL
Bluzka damska jesienna Renee
S | M
Bluzka damska na zimę born2be
ONE SIZE
Bluzka damska na zimę Tommy Hilfiger
XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL
Bluzka damska casual jesienna Pinko
M | L
Bluzka damska casualowa born2be
M | L
Bluzka damska wiosenna born2be
ONE SIZE
Bluzka damska casual Renee
S | M
Bluzka damska casual na jesień Elisabetta Franchi
48
Bluzka damska Calvin Klein
XS | S | M | L | XL | XXL
Bluzka damska BeWear
Guess Jeans - Bluzka damska casual
XS | S | M | L | XL | XXL
Bluzka damska w stylu młodzieżowym born2be
ONE SIZE
Bluzka damska na zimę born2be
XL
Bluzka damska Intimica
M | L | XL | XXL | XXXL
Bluzka damska na zimę New Balance
XS | S | M | L
Bluzka damska Guess
XS | S | M | L | XL
Bluzka damska casual LAUREN RALPH LAUREN
XS | S | M | L | XL
Bluzka damska na wiosnę casual G-Star Raw
XS
Bluzka damska wiosenna
Bluzka damska na lato Intimica
Uniwersalny
Bluzka damska jesienna Renee
ONE SIZE
Bluzka damska na lato Bardot
34 | 36 | 38 | 40 | 42
Bluzka damska zimowa born2be
S
Bluzka damska na wiosnę HUGO
XS | S | M | L | XL
Bluzka damska casual born2be
S | M
LANTI - Bluzka damska na wiosnę
Bluzka damska wiosenna Polo Ralph Lauren
S | M | L | XL
NAOKO-STORE.pl - Bluzka damska
Renee - Bluzka damska wiosenna
ONE SIZE
ModnaKiecka.pl - Bluzka damska wiosenna
Bluzka damska casual HUGO
XS | S | XL
Calvin Klein Jeans - Bluzka damska młodzieżowa
XS | S | M | L | XL | XXL
ModnaKiecka.pl - Bluzka damska wiosenna casual
Bluzka damska wiosenna Renee
M
Bluzka damska na lato
Bluzka damska casual United Colors Of Benetton
S | M
Bluzka damska Rinascimento
M | L
Bluzka damska letnia Vero Moda
M
Bluzka damska Marella
S | XL
Bluzka damska Vero Moda
XS
Bluzka damska casual na wiosnę Renee
ONE SIZE
Bluzka damska w stylu młodzieżowym Versace Jeans Couture
XS | S | M | L | XL
Bluzka damska Karl Lagerfeld
XS | S | M | L | XL
Bluzka damska casual Tessita
Bluzka damska na wiosnę Intimica
S | M | L | XL | XXL | XXXL
Numoco - Bluzka damska
Bluzka damska na wiosnę
Bluzka damska wiosenna Versace Jeans Couture
XXS | XS | S | M
Bluzka damska w stylu młodzieżowym Guess
XXS | XS | S | M | L | XL
Bluzka damska Morgan
34 | 36 | 38 | 40 | 42
Bluzka damska Tommy Hilfiger
L | XL | XXL
Bluzka damska Polo Ralph Lauren
XXL
Bluzka damska na wiosnę Diverse
XS | S | M | L | XL
Bluzka damska casualowa jesienna Twinset
38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48
Bluzka damska Renee
S | M
born2be - Bluzka damska na zimę
S | M
ONLY - Bluzka damska casualowa
XS | S | M | L
Bluzka damska letnia New Balance
XS | S | M | L | XL
Bluzka damska Polo Ralph Lauren
XXL
Bluzka damska elegancka Desigual
S | M | L | XL
born2be - Bluzka damska
S | M
Bluzka damska na wiosnę Guess
XS | S | M | L | XL | XXL
Bluzka damska na wiosnę Polo Ralph Lauren
XS | S | M | XXL
Bluzka damska Gap
XS | S
Bluzka damska ONLY
XS | S | M | L
Bluzka damska na wiosnę born2be
S | M
Bluzka damska casualowa BABELL
Bluzka damska na zimę born2be
ONE SIZE
Bluzka damska
Intimica - Bluzka damska
S | M | L | XL
Bluzka damska born2be
S
Bluzka damska casualowa born2be
ONE SIZE
Bluzka damska na lato
Bluzka damska casualowa Intimica
S | M | L | XL
Renee - Bluzka damska
ONE SIZE
RVCA - Bluzka damska na lato
l_12 | m_10 | s_8 | xl_14 | xs_6
Bluzka damska wiosenna Moe
Bluzka damska casual Weekend Max Mara
XS | S | M | L | XL | XXL
Bluzka damska letnia młodzieżowa born2be
S | M
Bluzka damska koronkowa Emili
S | M | L | XL | 2XL
Bluzka damska casualowa na wiosnę born2be
ONE SIZE
Bluzka damska na wiosnę Renee
S | M
Bluzka damska sportowa Calvin Klein Swimwear
XS | S | M | L | XL | XXL
Bluzka damska casual Polo Ralph Lauren
XXS | XS
Bluzka damska casualowa Infinite You
Bluzka damska na zimę Renee
S | M
Bluzka damska casual Pieces
XS
Bluzka damska na lato
Liu Jo Sport - Bluzka damska młodzieżowa
XS | S
Bluzka damska
Bluzka damska wiosenna Olika
uniwersalny
Jakie są modne bluzki?
Bez względu na to, jaki styl preferujesz, w Domodi bez problemu znajdziesz modne bluzki damskie dopasowane do Twojego gustu, sylwetki, typu urody. W sklepach internetowych kupisz zarówno bluzki damskie tanie, jak i wykonane z lepszej jakości materiałów, które wpisują się w aktualne trendy.
A jakie są modne bluzki? Wybór jest naprawdę duży – od prostych t-shirtów typu basic, przez koszulowe, eleganckie modele (znajdziesz je chociażby wśród bluzek Monnari), aż po imprezowe topy z cekinami. Choć w każdym sezonie występuje trend, który się wyróżnia, to jednak w praktyce nawet niedrogie koszulki z wyprzedaży mogą wyglądać jak ostatni hit mody.
Ważniejsze jest, aby bluzka damska była dopasowana do figury, sylwetki. I tak koszulki z dekoltem w literę V optycznie wysmuklają górne partie ciała, natomiast fason kopertowy maskuje niedoskonałości na wysokości talii, brzucha.
Poza tym modne bluzki to m.in. hiszpanki, koszulki typu oversize lub z dłuższym tyłem, a także bluzki z wiązaniem pod szyję. Coraz większą popularnością cieszą się także bluzki bawełniane damskie w stylu body – są ściśle dopasowane do ciała, dzięki czemu nie marszczą się oraz nie odstają w sposób nieestetyczny.
To, na co warto zwrócić uwagę kupując bluzki damskie w sklepie online, to materiał, z jakiego zostały wykonane. Lepiej wybierać tkaniny naturalne, które przepuszczają powietrze, pozwalają skórze oddychać.
Bluzka damska – wymarzoną znajdziesz na Domodi.pl!
Pasuje do jeansów, cygaretek i kobiecych spódnic. Idealna bluzka damska będzie doskonałą bazą wielu stylizacji i sprawdzi się przy różnych okazjach: w biurze, na randce, na spacerze, a nawet na weselu czy wieczornym wyjściu. Chociaż uwielbiamy sukienki, stylowe bluzki to coś, bez czego trudno wyobrazić sobie damską garderobę, dlatego na Domodi.pl czekają na Ciebie t-shirty, topy i koszule w najmodniejszym stylu. Marzy Ci się piękna bluzka damska w kwiatowy wzór? Polujesz na wygodną koszulkę z printem retro? A może brakuje Ci świetnie skrojonej białej koszuli? Każdą z nich znajdziesz wśród tysięcy wyjątkowych propozycji dostępnych na największej, modowej platformie: Domodi.pl!

Tanie bluzki damskie w modnym stylu. Wyprzedaże i nowości w świetnych cenach
Bycie na bieżąco z trendami nie musi oznaczać zakupów za fortunę. Na Domodi.pl mamy dla Ciebie bluzki damskie tanie i efektowne zarazem! Wystarczy, że sprawdzisz najmodniejsze modele z sieciówek: Cropp, House czy Sinsay. Bluzka damska z wiązaniem, top czy koszula – każdą z nich upolujesz tu w super cenie.
Szukasz czegoś eleganckiego i ultra kobiecego? Naszym hitem są nowości z kolekcji Mohito, Reserved czy Orsay. Bluzki damskie tych marek to szykowny design, wysokiej jakości tkaniny, najpiękniejsze printy i doskonale skrojone fasony podkreślające sylwetkę. Na Domodi.pl znajdziesz je zawsze mega tanio!
Jeśli jesteś królową okazji, koniecznie sprawdź też bluzki damskie z wyprzedaży! U nas trwają one przez cały rok, a rabaty do 60% pozwalają sporo zaoszczędzić. W przystępnych cenach znajdziesz tu nie tylko hity z topowych sklepów internetowych, ale też… modele marek premium.
Luksusowe bluzki damskie na Domodi.pl. Odkryj bluzki marek premium
Hugo Boss, Calvin Klein, Tommy Hilfiger czy Guess to tylko niektóre dostępne na Domodi.pl marki luksusowe. Bluzki damskie z ich kolekcji zachwycają ponadczasowym designem, jakością wykonania i dopracowanymi do perfekcji detalami. Możesz postawić na zwykły t-shirt z logo ulubionej firmy albo skusić się na koszulę, która z pewnością posłuży przez lata. Dzięki kodom rabatowym i okazjonalnym zniżkom zakupy zrobisz bez wyrzutów sumienia.
Na Domodi.pl znajdziesz też ciekawe bluzki damskie polskich marek, np. Modna Kiecka, czy największe hity z kolekcji sportowych gigantów. Masz na liście t-shirt ze Swooshem? Z trzema paskami adidasa? A może z kultowym, zielonym krokodylem? Sprawdź dostępne na Domodi.pl:
- Bluzki damskie Nike, adidas, Puma: t-shirty, topy czy longsleeve’y,
- Bluzki polo damskie: koszulki z kołnierzykiem Lacoste, Polo Ralph Lauren i wielu innych marek,
- Topy i crop topy 4F i innych marek sportowych nie tylko na trening.
Najmodniejsze bluzki damskie: te fasony i kolory warto mieć w szafie
Elegancka bluzka damska, top czy t-shirt? Jesteśmy zdania, że każda z nas powinna mieć w garderobie co najmniej jedną z każdego rodzaju! Must have do biura i na wyjątkowe okazje to piękne bluzki koszulowe: z fontaziem, kołnierzykiem czy seksownym, kopertowym wiązaniem. W sportowych i codziennych stylizacjach doskonale sprawdzi się t-shirt: gładki basic, z napisem albo w dziewczęcy print.
Do jeansów i nie tylko pasują topy, crop topy i body z prążkowanej dzianiny. Z kolei latem niezastąpione są włoskie bluzki damskie z falbankami, haftem angielskim czy kobiecym dekoltem carmen. Wszystkie tanio i bez wychodzenia z domu upolujesz na Domodi.pl w pełnej rozmiarówce: od bluzki damskiej XS i S po świetnie skrojone modele w wersji plus size dla puszystych sylwetek!
Zobacz podobne kategorie
Zobacz nasze artykuły

















