Akcesoria i dodatki - produkty dla kobiet i mężczyzn, lato 2026 | strona 131
Pasek Guess
S | L
Szalik V. Fraas
Portfel męski WITTCHEN
Okulary przeciwsłoneczne
Czapka z daszkiem męska Aeronautica Militare
NOSIZE
Czapka z daszkiem męska casualowy na jesień Guess
OS
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szalik/chusta jesienny casual Marella
OS
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Pasek TORY BURCH
S | M | L
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Czapka z daszkiem męska Pako Jeans
Pasek Calvin Klein
100 | 105 | 110 | 85 | 90 | 95
Mucha Chattier
Czapka zimowa damska Liu Jo
OS
Krawat Alties
Czapka zimowa damska Kamea
Okulary przeciwsłoneczne
Portfel męski EL FORREST
uniwersalny
Portfel męski jesienny Emporio Armani
OS
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Czapka z daszkiem damska na wiosnę ROXY
NOSIZE
Czapka zimowa damska Vivisence
UNI
Pierre Cardin - Portfel damski elegancki
uniwersalny
Okulary korekcyjne damskie
Czapka zimowa damska Guess
L
Okulary przeciwsłoneczne Guess
57
Portfel męski Rovicky
uniwersalny
Portfel męski Tommy Hilfiger
OS
Szalik/chusta Ralph Lauren Home
OS
Czapka z daszkiem damska elegancki Guess
NOSIZE
Czapka zimowa damska New Era
NOSIZE
Rękawiczki
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Okulary przeciwsłoneczne
Pasek OCHNIK
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Okulary przeciwsłoneczne damskie Dolce & Gabbana
56
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
WITTCHEN - Rękawiczki
Czapka zimowa damska zimowy INUIKII
OS
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Mucha Lancerto
Szalik Ombre Clothing
uniwersalny
Joop! - Portfel damski
NOSIZE
Tous - Okulary przeciwsłoneczne damskie na jesień
55
Brelok
Jenny Fairy - Kapelusz damski na wiosnę
One size
Okulary przeciwsłoneczne damskie
Okulary przeciwsłoneczne na lato BOSS
61
Portfel damski Gregorio
uniwersalny
Guess - Kapelusz damski elegancki
L
Czapka zimowa damska elegancka Kamea
Czapka zimowa damska adidas by Stella McCartney
NOSIZE
Okulary przeciwsłoneczne koronkowy
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Alties - Poszetka/butonierka
Billabong - Czapka zimowa damska elegancka
NOSIZE
Armani Exchange - Czapka z daszkiem damska
NOSIZE
born2be - Szalik/chusta na jesień
ONE SIZE
Okulary korekcyjne damskie
Kapelusz damski wiosenny Reserved
S | M
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Czapka z daszkiem damska jesienny Polo Ralph Lauren
NOSIZE
Portfel damski elegancki Jennifer Jones
uniwersalny
OCHNIK - Portfel damski
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Czapka zimowa damska Vivisence
UNI
Czapka z daszkiem damska Tommy Jeans
NOSIZE
Portfel męski Pierre Cardin
uniwersalny
Portfel damski OCHNIK
Okulary przeciwsłoneczne casual Reserved
ONE SIZE
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Portfel męski
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Opaska do włosów Nike
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Szalik/chusta jesienny Patrizia Pepe
NOSIZE
Krawat na jesień casual Lancerto
Etui
LAUREN RALPH LAUREN - Portfel damski na zimę
NOSIZE
Krawat Chattier
Okulary przeciwsłoneczne
47 Brand - Czapka z daszkiem męska jesienny
NOSIZE
Mucha Alties
Czapka z daszkiem damska na wiosnę
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Pasek jesienny Tommy Hilfiger
75 | 85
Portfel męski OCHNIK
Okulary przeciwsłoneczne Carrera
58
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Okulary przeciwsłoneczne
Portfel damski Gregorio
uniwersalny
Czapka z daszkiem damska na wiosnę born2be
ONE SIZE
Charro - Portfel męski
uniwersalny
Szalik/chusta casual Coach
OS
Okulary przeciwsłoneczne BOSS
61
Pasek CIEKOT PARTNERS SP. Z O. O.
Alties - Czapka zimowa męska
Alties - Krawat
Czapka z daszkiem damska ROXY
NOSIZE
Pasek Guess
S | M | L
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Czapka zimowa damska Kappa
NOSIZE
Marella - Czapka zimowa damska casualowa
OS
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Coccinelle - Etui
NOSIZE
Krawat Angelo Di Monti
Portfel męski Calvin Klein
OS
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Czapka zimowa damska na zimę Mexx
NOSIZE
Czapka z daszkiem męska na jesień Black Diamond
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Krawat młodzieżowy w stylu klasycznym Stenströms
OS
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Oakley - Okulary przeciwsłoneczne
NOSIZE
Brelok elegancki Liu Jo
NOSIZE
Pasek Tommy Hilfiger
100 | 105 | 85 | 90 | 95
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Pasek OCHNIK
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Pasek Tommy Hilfiger
85 | 90 | 95
*najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką
Portfel damski Patrizia
uniwersalny
Mówi się, że to nie odzież, ale akcesoria i dodatki uszlachetniają stylizacje i czynią ją modną. Niekiedy wystarczy najprostszy komplet ubrań i dobrze dobrane ozdoby, a już możemy czuć się niczym profesjonalni projektanci mody. Chodzi o to by bawić się stylem i kombinować, dzięki czemu zawartość naszej szafy nigdy nam się nie znudzi. Wśród akcesoriów i dodatków damskich bardzo istotne są szale, apaszki, okulary i kapelusze. Mogą one odmienić styl każdej sukienki, a zwykłej koszulce i jeansom nadadzą szyku. W przypadku akcesoriów i dodatków męskich ważną rolę odgrywają paski do spodni, które każdy modny Pan powinien posiadać, portfele oraz czapki.
Akcesoria i dodatki na Domodi.pl – bogata oferta dla kobiet i mężczyzn
Stylowe akcesoria i dodatki to ważne elementy w kobiecej i męskiej garderobie. Dopełniają każdy look, definiują go, podkreślają indywidualny styl. Wiele z dodatków ma swoje specjalne przeznaczenie i naprawdę trudno się bez nich obyć. Zima bez czapki lub wakacje bez okularów przeciwsłonecznych? Niemożliwe!
Jeżeli w Twojej garderobie brakuje takich rzeczy, zaopatrz się w nie na Domodi.pl, które w swojej ofercie ma praktycznie wszystkie rodzaje dodatków i akcesoriów skierowanych do kobiet i mężczyzn. Sprawdź naszą ofertę, skorzystaj z promocji, odkryj nowe marki i ciesz się zakupami!

Modne dodatki i akcesoria: damskie, męskie, unisex
Dla tych, którzy podążają za trendami, dodatki i akcesoria są niezbędne do skomponowania kompletnej, modnej stylizacji. Odpowiednio dobrane sprawiają, że zwykły strój staje się doskonałą, spójną kreacją.
Wszystkie dodatki i akcesoria prezentują się elegancko i z klasą. Występują w bogatej stylistyce, więc sprawdzą się praktycznie każdej osobie. Pojawia się także coraz więcej uniwersalnych modeli o charakterze unisex, czyli pasujących zarówno do męskich, jak i damskich stylizacji. Oferta na Domodi.pl bogata jest także w klasyczne fasony stworzone z myślą o odmiennych preferencjach pań i panów.
Należy podkreślić, że dodatki mają praktyczne zastosowanie. Nie kupujemy ich wyłącznie dla samego wyglądu (choć również ma znaczenie), ale po to, by służyły danym celom. Pasek podtrzymuje spodnie, torebka lub plecak przechowuje przedmioty, okulary przeciwsłoneczne chronią oczy. Poprawiają codzienny komfort życia.
Jakie akcesoria damskie i męskie są dostępne na Domodi.pl?
Bogata oferta damskich i męskich akcesoriów to przede wszystkim zegarki, biżuteria, nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, szaliki i rękawiczki, a także galanteria, do której zaliczają się:
- portfele;
- pokrowce;
- etui na klucze lub telefon;
- torby;
- plecaki;
- paski;
- przypinki;
- breloki.
Dodatki i akcesoria zimowe, letnie, jesienne i wiosenne, czyli podział na sezony
Można także wyodrębnić dodatki sezonowe, czyli przydatne o danej porze roku. Latem rekomendowane są akcesoria plażowe, czyli głównie okulary przeciwsłoneczne, lekkie nakrycia głowy i torby, które po wakacjach chowamy do szaf. Zimą z kolei niezbędne okazują się czapki, szaliki, rękawiczki, które mają chronić przed niskimi temperaturami. Nawet biżuteria ma sezonowy wymiar: latem panie noszą naszyjniki z muszelek, a panowie bransoletki ze sznurków. Zimą kobiety stawiają złoto lub srebro, na specjalne okazje perły i sztras, a mężczyźni – zegarki na pasku lub bransolecie i spinki do mankietów.
Akcesoria damskie – różnorodne, efektowne, stylowe
Trudno wyobrazić sobie udaną, modną stylizację bez akcesoriów. Damskie dodatki cechuje modny wygląd, a także funkcjonalność i trwałość. Równie ważny jest duży wybór, który umożliwia dopasowanie odpowiednich modeli do stylu i sposobu bycia.
Panie znajdą dla siebie m.in. efektowne torebki damskie o różnych rozmiarach, fasonach i kolorach. Do torebek można dobrać także elegancki portfel. Istotna jest także biżuteria dostosowana do stroju i okazji. Styl uzupełnią także efektowne okulary przeciwsłoneczne oraz ozdoby do włosów. Warto także zaopatrzyć się w praktyczną parasolkę, chustę lub szal, a także stylowe nakrycie głowy.
Praktyczne i efektowne akcesoria męskie
Aktualnie panowie mają przed sobą ogromny wybór dodatków i akcesoriów o różnej stylistyce. Dzięki temu zarówno minimaliści, jak i ceniący sobie przepych maksymaliści z łatwością dopasują je do własnego stylu i osobistych potrzeb. Modne dodatki męskie to nie tylko ozdoby. Cechuje je także wysoka funkcjonalność oraz trwałość – raz zakupione przetrwają lata. Panowie znajdą dla siebie m.in. skórzane portfele, sportowe plecaki, miejskie saszetki, torby i plecaki na laptopa, wygodne paski skórzane, ciepłe rękawiczki oraz czapki i szale.
Klasyczne dodatki idealne do stylizacji casual, biznesowych lub wizytowych, czyli: krawaty i muszki, spinki do mankietów, szelki, poszetki i butonierki.
Zobacz podobne kategorie
Zobacz nasze artykuły

















